هواکش,خرید هواکش,فروش هواکش,قیمت هواکش,انواع هواکش


    مرتب سازی بر اساس:
هواکش پارس خزر مدل 30AP . oos

هواکش پارس خزر مدل 30AP

معرفی هواکش پارس خزر مدل 30APسیستم تهویه به هر شکلی و برای هر مکان الزامی‌ست. به همین دلیل خرید بهترین هواکش برای مکان‌هایی با ایستایی جریان هوا یا بوی زیاد مانند آشپزخانه، مغازه و دستشویی ضروریست. در میان محصولات مختلف موجود در بازار شاهد این امرهستیم که مدلهای متنوع هواکش پارس خزر در ابعاد و انداز..

به زودی

هواکش خانگی پارس خزر مدل VPK-15D . oos

هواکش خانگی پارس خزر مدل VPK-15D

معرفی هواکش خانگی پارس خزر مدل VPK-15Dسیستم تهویه به هر شکلی و برای  هر مکان الزامی‌ست.  به همین دلیل خرید بهترین هواکش برای مکان‌هایی با ایستایی جریان هوا یا بوی زیاد مانند آشپزخانه، مغازه و دستشویی ضروریست. در میان محصولات مختلف موجود در بازار شاهد این امرهستیم که مدلهای متنوع هواکش پارس..

به زودی

هواکش خانگی پارس خزر مدل VPK-12D . oos

هواکش خانگی پارس خزر مدل VPK-12D

معرفی هواکش خانگی مدل VPK-12D سیستم تهویه به هر شکلی و برای هر مکان الزامی‌ست. به همین دلیل خرید بهترین هواکش برای مکان‌هایی با ایستایی جریان هوا یا بوی زیاد مانند آشپزخانه، مغازه و دستشویی ضروریست. در میان محصولات مختلف موجود در بازار شاهد این امرهستیم که مدلهای متنوع هواکش پارس خزر در ابعاد و..

به زودی

هواکش خانگی پارس خزر مدل VPK-10D . oos

هواکش خانگی پارس خزر مدل VPK-10D

معرفی هواکش خانگی پارس خزر مدل VPK-10Dسیستم تهویه به هر شکلی و برای  هر مکان الزامی‌ست.  به همین دلیل خرید بهترین هواکش برای مکان‌هایی با ایستایی جریان هوا یا بوی زیاد مانند آشپزخانه، مغازه و دستشویی ضروریست. در میان محصولات مختلف موجود در بازار شاهد این امرهستیم که مدلهای متنوع هواکش پارس..

به زودی

لوازم خانگی, تهویه مطبوع, هواکش

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.