اسکوتر

اسکوتر
اسکوتر

اسکوتر برقی تاشوی MiJia- شیائومی

اسکوتر برقی تاشوی MiJia- شیائومیXiaomi MiJia Foldable Electric Scooterمعرفی محصول:قبلا استفاده از دستگاهی که بتواند از آن به جای پیاده روی استفاده کرد که هم بتوان در انرژی و هم در زمان صرفه جویی کرد بیشتر شبیه به یک رویا بود که بسیار دور از ذهن به حساب می آمد، اما امروزه این رویا به..

بدون قیمت

اسکوتر برقی 10 اینچی مدل K1- اسمارت بالانس

اسکوتر برقی 10 اینچی مدل K1- اسمارت بالانسSmart Balance-Wheels K1 Scooterمعرفی محصول:از ویژگی های لاستیک تیوپی اسکوتر برقی 10 اینچی مدل K1- اسمارت بالانس قابلیت پیمایش در آفرود و سنگ فرش خیابان هاست که لاستیک های تیوپی  اسکوتر برقی 10 اینچی  به خوبی از پس آن برمی آید و بدون لرزش و تکان های..

بدون قیمت

اسکوتر برقی 6.5 اینچی مدل R2- اسمارت بالانس

اسکوتر برقی 6.5 اینچی مدل R2- اسمارت بالانسSmart Balance-Wheels R2 Scooterمعرفی محصول:اسکوتر برقی 6.5 اینچی مدل R2- اسمارت بالانس یک اسکوتر هوشمند برقی است که این روزها به وسیله بازی و سرگرمی برای افراد جوان و با نشاط که جویای هیجان هستند..

بدون قیمت

اسکوتر برقی 8 اینچی مدل E4- اسمارت بالانس

اسکوتر برقی 8 اینچی مدل E4- اسمارت بالانس Smart Balance -Wheels E4 Scooterمعرفی محصول:اسکوتر برقی 8 اینچی مدل E4- اسمارت بالانس یک اسکوتر هوشمند برقی است که این روزها به وسیله بازی و سرگرمی برای افراد جوان و با نشاط که جویای هیجان هس..

بدون قیمت

اسکوتر برقی مدل Ninebot Mini Pro- شیائومی

اسکوتر برقی مدل Ninebot Mini Pro- شیائومیXiaomi Ninebot mini Pro scooterمعرفی محصول: اسکوتر برقی مدل Ninebot Mini Pro-شیائومی یکی دیگر از اسکوترهای بسیار خوب شرکت شیائومی است که با استفاده از فناوری Ninebot تولید شده است. Xiaomi Ninebot mini Pro scooter دوچرخ داشته و بدون ..

بدون قیمت

اسکوتر برقی مدل Niniebot Mini- شیائومی

اسکوتر برقی مدل Niniebot Mini-شیائومیXiaomi Ninebot mini Scooterمعرفی محصول: قبلا استفاده از دستگاهی که بتواند از آن به جای پیاده روی استفاده کرد که هم بتوان در انرژی و هم در زمان صرفه جویی کرد بیشتر شبیه به یک رویا بود که بسیار دور از ذهن به حساب می آمد. اما امروزه این رویا به واقع..

بدون قیمت

لوازم ایمنی اسکوتر ورزشی ناین بات- شیائومی

لوازم ایمنی اسکوتر ورزشی ناین بات- شیائومیXiaomi Ninebot Mini Scooter Sports Protector Setمعرفی محصول: یکی از مهمترین مواردی که می بایست درهنگام استفاده از اسکوترها در نظر گرفت ایمنی است. شرکت شیائومی برای تامین ایمنی کاربران خودیکی از محصولات شیائومی را با نام  لوازم ایمن..

بدون قیمت

فروش اسکوتر،قیمت اسکوتر،خرید اسکوتر،خرید اسکوتر ارزان،اسکوتر برقی, اسکوتر برقی 10 اینچی, اسکوتر برقی 8 اینچی, اسکوتراسمارت بالانس, اسکوتر اسمارت بالانس ویلز

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.