مرتب سازی بر اساس:

کولر گازی آکس مدل AX-H30A4/LC

معرفی کولر گازی آکس مدل AX-H30A4/LCخرید لوازم تهویه مطبوع در زمینه سرمایش/گرمایش در ایران به دلیل چهارفصل بودن و متغیر بودن هوا یکی از انتخاب‌های ضروری و حساس به شمار می‌رود، چه بهتر در خرید لوازم خانگی مرتبط کالایی را انتخاب کرد که دو کارکرد را همزمان داشته باشد. اگر شما به دنبال اینگونه کالای دو و..

تمام شد

کولر گازی آکس مدل AX-H24A4/LC

معرفی کولر گازی آکس مدل AX-H24A4/LCخرید لوازم خانگی که در خنک و یا گرم کردن به شما کمک کند  چه به شکل سنتی آن که انواع پنکه‌ سقفی و ایستاده را شامل می‌شد و چه به صورت اسپیلت‌ در فصول مختلف سال و بنابر نوع آب و هوا رونق خاص خود را دارد، اگر شما به دنبال خرید یک کالای دو وجهی هستید..

تمام شد

کولر گازی آکس مدل AX-H18A4/LC

معرفی کولر گازی آکس مدل AX-H18A4/LCتاکنون به معرفی وسایل سرمایشی بسیاری از جمله انواع پنکه پارس خزر، کولرآبی پاکشوما و ... پرداخته‌ایم که هر کدام در جایگاه خود کاربردهای فراوانی دارد اما اگر شما به دنبال خرید لوازم خانگی به جز این موارد هستید که در خنک و یا گرم کردن به شما کمک کند و اسپیلت‌های زیادی..

تمام شد

کولر گازی آکس مدل AX-H09A4/LC

معرفی کولر گازی آکس مدل AX-H09A4/LCخرید کولر گازی نیاز به درنظر داشتن چندین پارامتر مهم دارد از جمله : نوع موتور، توان، هزینه و  اینکه در منطقه سکونت شما پاسخگو هست یا نه، در واقع با درنظر گرفتن تمام این نکات می‌توان انتخابی کارآمد داشت. در شرایط اقلیمی ایران که اکثراً معتدل و گرم است انتخاب اس..

تمام شد

کولر گازی آکس مدل ASW-H24A4/DA

معرفی کولر گازی آکس مدل ASW-H24A4/DAدر سالیان گذشته به ویژه در مناطق گرم و معتدل خرید اسپیلت به سبب کارایی دوگانه و بازدهی بالا در خرید لوازم خانگی مورد توجه قرار گرفته و طرفداران خاص خود را پیدا کرده است. شرکت‌های تولیدکننده آن نیز درگیر یک رقابت بر سر بالا بردن کیفیت محصولات خود هستند تا جز انتخاب..

تمام شد

کولر گازی آکس مدل ASW-H18A4/DA

کولر گازی آکس مدل ASW-H18A4/DAسرما و گرما وقتی به اوج خود می‌رسند هر دو غیر قابل تحمل هستند و به همین دلیل لزوم خرید لوازم خانگی که تعادل دمایی ایجاد کنند از قبیل انواع پنکه سقفی و ایستاده، کولر آبی، بخاری و هیتر احساس می‌شود ، اگر شما به دنبال اینگونه کالای دو وجهی هستید که..

تمام شد

کولر گازی آکس مدل ASW-H12A4/DA

معرفی کولر گازی آکس مدل ASW-H12A4/DAحفظ تعادل دمایی بدن یکی از نکات مهم برای حفظ سلامت و جلوگیری از عارضه‌هایی چون گرمازدگی و سرماخوردگی است به همین دلیل خرید لوازم خانگی چون انواع کولرگازی، بخاری و ... که به این امر کمک می‌نماید،همیشه مرکز توجه بوده است. اگر شما به دنبال اینگونه کالای دو وجهی هستید..

تمام شد

کولر گازی آکس مدل ASW-H09A4/DA

معرفی کولر گازی آکس مدل ASW-H09A4/DAبه دلیل هزینه‌های بالا اغلب در زمینه خرید لوازم خانگی کالاهایی مرکز توجه هستند که چندین کاربرد را به صورت همزمان داشته باشند به طور مثال غذاساز یا مایکروویو و ... در زمینه لوازم سرمایش و گرمایش و تهویه مطبوع هم اگر شما به دنبال اینگونه کالای دو وجهی هستید که در طو..

تمام شد

کولر گازی آکس مدل ASTW-24A4/LH

معرفی کولر گازی آکس مدل ASTW-24A4/LHدر زمینه تهویه مطبوع و تولید لوازم سرمایش و گرمایش برندهای بسیاری در حال فعالیت هستند که اگر قصد خرید لوازم خانگی این چنینی را داشته باشید ، با این تنوع بدون شناخت کامل ممکن نیست، البته در این میان برندهایی که وسایل دو یا چندکاره تولید می‌کنند در مرکز توجه هستند. ..

موجود نیست

کولر گازی آکس مدل ASTW-18A4/LH

معرفی کولر گازی آکس مدل ASTW-18A4/LHخرید لوازم خانگی به ویژه وسایل سرمایش و گرمایش در فصول مختلف سال رواج دارد و شرکت‌های داخلی و خارجی فراوانی هم در این زمینه فعالیت دارد. در این بین برندهایی که وسایل دو یا چندکاره تولید می‌کنند در مرکز توجه هستند. اگر شما به دنبال اینگونه کالای دو وجهی هستید که در..

تمام شد


لوازم خانگی, تهویه مطبوع, لوازم سرمایش و گرمایش, کولر کولر گازی آکس

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.