مرتب سازی بر اساس:
مشخصات، قیمت و خرید هواکش مدل 30AP پارس خزر | ۱۹کالا . oos

هواکش پارس خزر مدل 30AP

معرفی هواکش پارس خزر مدل 30AP سیستم تهویه به هر شکلی و برای هر مکان الزامی‌ست. به همین دلیل خرید بهترین هواکش برای مکان‌هایی با ایستایی جریان هوا یا بوی زیاد مانند آشپزخانه، مغازه و دستشویی ضروریست. در میان محصولات مختلف موجود در بازار شاهد این امرهستیم که مدلهای متنوع هواکش پارس خزر در ابعاد و اند..

به زودی

هواکش خانگی پارس خزر مدل VPK-15D . oos

هواکش خانگی پارس خزر مدل VPK-15D

معرفی هواکش خانگی پارس خزر مدل VPK-15D سیستم تهویه به هر شکلی و برای  هر مکان الزامی‌ست.  به همین دلیل خرید بهترین هواکش برای مکان‌هایی با ایستایی جریان هوا یا بوی زیاد مانند آشپزخانه، مغازه و دستشویی ضروریست. در میان محصولات مختلف موجود در بازار شاهد این امرهستیم که مدلهای متنوع هواکش پا..

به زودی

مشخصات، قیمت و خرید هواکش خانگی مدل VPK-12D پارس خزر | ۱۹کالا . oos

هواکش خانگی پارس خزر مدل VPK-12D

معرفی هواکش خانگی مدل VPK-12D  سیستم تهویه به هر شکلی و برای هر مکان الزامی‌ست. به همین دلیل خرید بهترین هواکش برای مکان‌هایی با ایستایی جریان هوا یا بوی زیاد مانند آشپزخانه، مغازه و دستشویی ضروریست. در میان محصولات مختلف موجود در بازار شاهد این امرهستیم که مدلهای متنوع هواکش پارس خزر در ابعاد..

به زودی

مشخصات، قیمت و خرید هواکش خانگی مدل VPK-10D پارس خزر | ۱۹کالا . oos

هواکش خانگی پارس خزر مدل VPK-10D

معرفی هواکش خانگی پارس خزر مدل VPK-10D سیستم تهویه به هر شکلی و برای  هر مکان الزامی‌ست.  به همین دلیل خرید بهترین هواکش برای مکان‌هایی با ایستایی جریان هوا یا بوی زیاد مانند آشپزخانه، مغازه و دستشویی ضروریست. در میان محصولات مختلف موجود در بازار شاهد این امرهستیم که مدلهای متنوع هواکش پا..

به زودی


لوازم خانگی, تهویه مطبوع, هواکش, هواکش پارس خزر

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.