فیلتر دستگاه تصفیه هوای ورژن 2- شیائومی | Xiaomi Mi Air2 Purifier  Filter

فیلتر دستگاه تصفیه هوای ورژن 2- شیائومی | Xiaomi Mi Air2 Purifier Filter

19کالا

  • مدل کالا: فیلتر دستگاه تصفیه هوای ورژن 2- شیائومی
  • موجود در انبار 19 کالا
  • 430,000 تومان

فیلتر دستگاه تصفیه هوای ورژن 2- شیائومی

Xiaomi Mi Air2 Purifier  Filter


معرفی  محصول:

این فیلتر یکی از محصولات شیائومی و دسته لوازم جانبی گجت های سلامت شیائومی استفیلتر دستگاه تصفیه هوای ورژن 2- شیائومی دارای قابلیت های بسیار خوب و کاربردی می باشد. این دستگاه به طور موثر ذرات مضر مانند خاک، گرد و غبار را از بین برده و سلامت شما را حفظ می کند.

کارآیی و بازده دستگاه تصفیه هوای ورژن 2- شیائومی به فیلترهای آن بستگی دارد، اما تمام فیلترها بعد از مدتی کارایی خود را از دست می دهند و می بایست تعویض شوند. زمانی که فیلتر کارایی خود را از دست دهد دیگر به خوبی نمی تواند  هوا را تصفیه کند.

حتی شست شوی آن نیزموثر نخواهد بود. شرکت شیائومی مثل همیشه برای این مشکل نیز راه حلی دارد و این فیلتر ها را تولید کرده است. از جمله خصوصیات فیلتر Xiaomi Mi Air2 Purifier  Filter  می توان گفت که از سه لایه تشکیل شده است و به راحتی در عرض چند دقیقه نیز قابل تعویض است. این فیلتر استحکام بالایی داشته و در مقابل خمیدگی چربی ها و اسیدها و مواد قلیایی مقاوم است. همچنین با استفاده ازاپلیکیشن Mi Home نیز می توان فهمید که آیا فیلتر احتیاج به تعویض دارد یا خیر.

 می باشد که 19kala شما را به بازدید از دیگر محصولات هوشمند شیائومی دعوت می کند.

تجربه شما

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

برچسب ها: فیلتر دستگاه تصفیه هوای ورژن 2- شیائومی, Xiaomi Mi Air2 Purifier Filter, خرید فیلتر دستگاه تصفیه هوای 2 شیائومی, خرید Xiaomi Mi Air Purifier 2 Filter, فروش فیلتر دستگاه تصفیه هوا شیائومی, فیلتر تصفیه هوا, فیلتر تصفیه هوا شیائومی ورژن 2, محصولات شیائومی, لوازم جانبی شیائومی

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.