قیمت تبلت شیائومی
قیمت تبلت شیائومی
    مرتب سازی بر اساس:

فن هیتر

یکی از دغدغه‌های بسیاری از افراد در فصل زمستان گرم کردن محل زندگی خویش است. بدون شک برای گرم کردن فضاهای بزرگ گزینه‌های متنوعی وجود دارد، اما برای فضاهای کوچک و همچنین مکان‌هایی که در کل شبانه روز مورد استفاده قرار نمی‌گیرند می‌توان انتخاب را به خرید فن هیتر محدود کرد.

مصرف کنندگان همیشه در فکر بهینه کردن هزینه‌های زندگی هستند و از طرفی به دلیل افزایش قیمت لوازم خانگی و افزایش قیمت منابعی چون نفت و گاز منطقی به نظر می‌رسد که به دنبال جایگزینی برای دستگاه‌هایی باشیم که از این منابع استفاده می‌کنند. علاوه بر این، نباید اهمیت ایمنی و رفاه و سازگاری با پیشرفت‌های مدرن در عرصه‌های مختلف را در خرید وسایلی نظیر فن هیتر انکار کرد. 

برای انتخاب یک وسیله مناسب بهترست با نکات کلیدی کاربری آن آشنا شوید که در ادامه به مهمترین آنها و قیمت فن هیتر می‌پردازیم.

فن هیتر برقی

یکی از نقاط قوت فن هیتر اینست که علاوه بر اینکه فضا را به خوبی و با سرعت گرم می‌کند، از به هدر رفتن گرما هم تا حد زیادی جلوگیری می‌کند. به لطف بهره مندی از فن در طراحی ساده و پرکاربرد این ابزار، گرما از طریق فن به اطراف وزیده شده و در فضا پخش می‌شود. از  جمله مواردی که بر محبوبیت این ابزار می‌افزاید کم مصرف و کم هزینه بودن آنهاست که می‌توان به عنوان یک وسیله‌ی گرمایشی برای طولانی مدت روی آن حساب کرد. 

ایمنی فن هیتر

ایمنی یکی از مواردیست که باید به آن دقت فراوان شود. ایمنی فن هیتر با برخورداری از قابلیت سوییچ ایمنی و سیستم ایمنی در مقابل افزایش درجه حرارت بهترین انتخاب را برای مشتریان فراهم می‌کند که برای گرم کردن محیط کوچک زندگی و کار خود دنبال یک وسیله گرمایی مطلوب هستند. تا زمانی که دستگاه روی سطح صاف و هموار نبوده قفل ایمنی اجازه ی شروع کار را به آن نمی‌دهد. سیستم ایمنی هم در بیشتر مدل‌ها به صورتیست که اگر حرارت فن هیتر از یک حد مشخص شده بگذرد، دستگاه به طور اتوماتیک خاموش شده یا از جریان الکتریکی کاسته می‌شود. 

خرید فن هیتر

برای خرید فن هیتر توصیه‌های ایمنی کاربری دستگاه را در اولویت قرار دهید و از چگونگی کار با آن و ویژگی‌های متنوع آن اطلاع کامل حاصل کنید. جمع و جور بودن و قابل حمل بودن این وسیله کاربردی یکی دیگر از نقاط قوت آن محسوب می‌شود زیرا به راحتی می توان آن را در خانه یا محل کار جابه‌جا کرد و دغدغه‌ی گرم کردن فضاهای متفاوت منزل را نداشت. لازم به ذکرست که این ابزار فقط از نیروی برق تغذیه می‌کند و به سهولت در مکان‌های مختلف نصب می‌شود.

فن هیتر گرمای المنت تعبیه شده در بطنش را از طریق فن به محیط انتقال می‌دهد، اساساً این وسیله بازدهی بسیار خوبی دارد و با چرخش هوا، محیط را در کمترین زمان به دمای مطبوع می‌رساند.

این ابزار معمولاً صدای کمی دارند که در مقایسه با بسیاری از وسایل که صدای آزار دهنده و مزاحم دارند یک برتری تلقی می‌شود. همچنین لازم به ذکرست که هنگام خرید فن هیتر به برخورداری از تایمر قابل تنظیم دقت کنید تا مدن زمان استفاده از آن را براساس نیاز خود تنظیم کرده و زمانی که نیاز نیست به طور اتوماتیک خاموش شود و بدین ترتیب در میزان مصرف انرژی هم صرفه جویی شود و برای شما فن هیتر کم مصرف را رقم می‌زند.

اگر فضا عایق بندی استاندارد داشته باشد، با خاموش کردن فن هیتر نیز دما تا حدودی متعادل می‌ماند. اکثر مدل‌ها از قابلیت تنظیم درجه حرارت محیط برای تعیین میزان توان گرمایشی لازم و ترموستات قابل تنظیم بهره می‌برند که یکنواختی دمای محیط را به صورت خودکار رقم می‌زند که تأثیر به سزایی در  تنوع قیمت هیتر فن دار دارد.

توان گرمایشی بیانگر میزان عملکرد هیتر فن دار بوده که برخلاف ظاهر کوچک و کم حجم آن اصولاً دارای قدرت زیادی بوده که مصرف کننده را شگفت زده خواهد کرد. از دیگر امکانات مهم می‌توان به برخورداری از طول سیم مناسب، محل جمع آوری سیم، قابلیت تنظیم سرعت و قابليت چرخش اتوماتيک به چپ و راست اشاره کرد. جای دارد به این نکته اشاره شود که با اینکه این وسیله ایمنی بسیار خوبی ارائه می‌دهد، اما ترجیحاً بهترست در محیط‌های مرطوب مورد استفاده قرار نگیرد.

قیمت فن هیتر

برخی از فن هیتر ها می‌توانند علاوه بر سیستم گرمایشی به صورت سیستم سرمایشی هم عمل کنند و در تابستان‌ها هم برای خنک کردن محیط از آنها استفاده کنید.  خرید فن هیتر یک انتخاب مقرون به صرفه است که هر خانه‌ای به حداقل یک عدد از آن نیاز دارد و مسلماً با در نظر گرفتن قیمت فن هیتر متوجه می‌شوید که جایگزین بسیار خوبی برای بسیاری از وسایل گرمایشی به شمار می‌رود.

سوالات متداول

چگونه می‌توان با خرید فن هیتر در میزان مصرف انرژی صرفه جویی کرد؟

اکثر مدل‌ها از قابلیت تنظیم درجه حرارت محیط برای تعیین میزان توان گرمایشی لازم و ترموستات قابل تنظیم بهره می‌برند که یکنواختی دمای محیط را به صورت خودکار رقم می‌زند و در نتیجه از هدر رفتن گرما جلوگیری می کند و در میزان مصرف انرژی صرفه جویی می شود.

چرا تمایل زیادی به خرید فن هیتر نسبت به سایر وسایل گرمایشی وجود دارد؟

جمع و جور بودن و قابل حمل بودن این وسیله کاربردی یکی دیگر از نقاط قوت آن محسوب می‌شود زیرا به راحتی می توان آن را در خانه یا محل کار جابه‌جا کرد و دغدغه‌ی گرم کردن فضاهای متفاوت منزل را نداشت. لازم به ذکرست که این ابزار فقط از نیروی برق تغذیه می‌کند و به سهولت در مکان‌های مختلف نصب می‌شود.

فن هیتر چگونه کار می‌کند؟

فن هیتر گرمای المنت تعبیه شده در بطنش را از طریق فن به محیط انتقال می‌دهد، اساساً این وسیله بازدهی بسیار خوبی دارد و با چرخش هوا، محیط را در کمترین زمان به دمای مطبوع می‌رساند.

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.