دوربین های نظارتی شیائومی,دوربین های نظارتی,خرید دوربین های نظارتی,دوربین شیائومی


دوربين خودرو شيائومي مدل Yi

دوربين خودرو شيائومي مدل Yi Xiaomi Yi Car Camera Recorderمعرفی محصول:یکی دیگر از دوربین هایی که شرکت شیائومی معرفی کرده است دوربین شیائومی مدل Yi است. همان طور که می دانید شرکت شیائومی علاوه بر تولید گوشی های همراه و لوازم جانبی مرتبط با این گوشی ها در حوزه های دیگری نیز وارد ش..

320,000 تومان

دوربین تحت شبکه شیائومی مدل (YI Dome(1080P

دوربین  تحت شبکه شیائومی مدل (YI Dome(1080P(Xiaomi YI Dome Network Camera(1080Pمعرفی محصول:تاکنون شرکت شیائومی مدل های مختلفی از دوربین های هوشمند را روانه بازار کرده است، مدل هایی مثل دوربین Camera PTZ 720p Mijia و Camera Yi Home Global از جمله این دوربینها هستند، دوربینی که در ا..

بدون قیمت

دوربین دید در شب شیائومی مدل Yi Home نسخه گلوبال

Xiaomi Yi Home Camera Night Vision Global Version دوربین دید در شب شیائومی مدل Yi Home نسخه گلوبالمعرفی محصول:امروزه موضوع تامین امنیت به اداره ها و کارخانه ها محدود نمی شود بلکه تامین امنیت خانه ها نیز از اهمیت به سزائی برخوردار است. یکی از مواردی که می توان با آن به نظارت و..

بدون قیمت

دوربین هوشمند تحت شبکه شیائومی مدل Mijia Smart PTZ

دوربین هوشمند تحت شبکه شیائومی مدل Mijia Smart PTZXiaomi Mijia Smart PTZ Cameraمعرفی محصول:شرکت شیائومی در حوزه تولید دوربین های هوشمند نیز وارد شده است. یکی از دوربین های فوق العاده دیگری که این شرکت تولید کرده است دوربین دید در شب هوشمند شیائومی مدل Mijia Smart PTZ است. این دوربین نیز ..

243,000 تومان

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.