قیمت تبلت شیائومی
قیمت تبلت شیائومی
oos مشخصات، قیمت و خریدحسگر تشخیص دود شیائومی مدل هانی ول| 19کالا

حسگر تشخیص دود شیائومی مدل هانی ول

  • مدل کالا: حسگر تشخیص دود هانی ول- شیائومی
  • موجود نیست
  • 0 تومان

حسگر تشخیص دود هانی ول- شیائومی

Xiaomi Smoke Detector Sensor-Honeywell


معرفی محصول:

شیائومی حسگرهای متنوعی از قبیل حسگر نظارت بر گل وگیاه و حسگر تشخیص حرکت و حسگر درب و غیره تولید نمود. با توجه به آمار سال 2017 بیش از نیمی آتش سوزی خانه ها، ناشی از نشت گاز بود. برای جلوگیری از این وضعیت، شناسایی و خنثی سازی آن در زمان مناسب بسیار مهم است. به همین دلیل حسگر نشت گاز Honeywell توسط MiJia بهترین راه حل برای جلوگیری از این اتفاق می باشد. این محصول یکی از گجت های هوشمند شیائومی است.


با حسگرهای حساس،دستگاه حسگر تشخیص دود هانی ول-شیائومی می تواند نشت گاز را بسیار سریع شناسایی کند. این استاندارد ZigBee را پشتیبانی می کند و به راحتی در سیستم Smart Home ادغام می شود. ساخت و ساز کوچک و عملی اجازه می دهد آن را بر روی دیوار و یا در سقف قرار دهید. برای تشخیص سرعت واکنش و تشخیص گاز در هوا، از فیلتر نشت گاز Mijia Honeywell استفاده شد. دستگاه حسگر تشخیص دود هانی ول-شیائومی دارای یک بلندگوی داخلی و چراغ نشانگر است که اجازه می دهد تا سیگنال صوتی و نور را برای اطلاع شما در مورد خطر ایجاد کند.


دستگاه Xiaomi Smoke Detector Sensor-Honeywell بجز دو حالت داخلی Wi-Fi Honeywell می تواند نوع سوم سیگنال را به شما ارسال کند. بدین گونه که اطلاع رسانی در گوشی هوشمند شما اتفاق می افتد. برای فعال کردن این ویژگی شما باید برنامه ویژه MiJia را دانلود کنید و هماهنگ سازی را با گوشی هوشمند شیائومی خود انجام دهید. این حالت می تواند بسیار راحت باشد زیرا شما می توانید در هر کجا و هر لحظه از اتفاق ممکن مطلع شوید و به موقع اقدام به پیشگیری کنید. 


علاوه بر این، با استفاده از سوکت های هوشمند Aquara شما می توانید هماهنگ سازی بین حسگر نشت گاز Mijia Honeywell و  تهویه هوا و یا کوره اجاق گاز را تنظیم کنید. با این ویژگی در شرایط نشت گاز، تهویه هوا و یا کوره اجاق گاز کار خود را به صورت خودکار فعال می کند. به همین دلیل این حسگر نشت گاز Xiaomi Smoke Detector Sensor-Honeywell به عنوان محافظ شخصی در خانه شما تبدیل خواهد شد.

تجربه شما

فقط نظرات و تجربه شما در مورد محصول منتشر میگردد.
جهت سوال در مورد موجودی و سایر موارد با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. 02191300019
    بد           خوب

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.