مرتب سازی بر اساس:

جاروبرقی پارس خزر مدل کمپرسور

معرفی جاروبرقی پارس خزر مدل کمپرسورقدرت و زیبایی دو عامل مهم در قیمت جاروبرقی به شمار می‌رود البته برند هم مهم دارای اهمیت بوده و اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که به تمام این عوامل توجه می‌کنید در عین حال به دنبال خرید لوازم خانگی ایرانی هستید باید گفت که محصولات مختلف تولید پارس خزر می‌توانند ..

تمام شد

جاروبرقی پارس خزر مدل VC-808

معرفی جاروبرقی پارس خزر مدل VC-808قیمت جاروبرقی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد از نوع کیسه‌ای یا سطلی بودن آن گرفته تا ظرفیت مخزن یا کیسه، توان و ...، پارس خزر توانسته ثابت کند که تولیدکننده کالاهایی مقرون به صرفه و دارای تمام ویژگی‌های مثبتی بوده که قابل رقابت با کالاهای خارجی است. یکی از مدل‌های ..

به زودی

جاروبرقی پارس خزر مدل VC-2200W

معرفی جاروبرقی پارس خزر مدل VC-2200Wتمیز بودن خانه و رعایت نظافت آن خرید لوازم خانگی خاصی را می‌طلبد؛ در گذشته به دلیل دستی بودن و سنتی بودن ایو وسایل زحمت زیادی برای تمیزکردن خانه‌ها صرف می‌شد اما امروزه با تهیه لوازم خانگی برقی با سرعت و سهولت باور نکردنی قادر به انجام همان کارهای پرزحمت گذشته هست..

تمام شد

جاروبرقی پارس خزر مدل VC-2000W

معرفی جاروبرقی پارس خزر مدل VC-2000Wهیچ قانون کلی در مورد خریداری لوازم خانگی وجود ندارد که به طور حتم بتوان آن را قانون درست دانست  نامید به طور مثال خرید جاروبرقی ارزان قیمت لزوماً  داشتن یک کالای بی کیفیت نیست همانطور که مدل‌های گران‌تر لزوماً همگی مرغوب نیستند، در واقع خرید یک کار هوشم..

تمام شد

جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2000

معرفی جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2000خرید بهترین جاروبرقی شاید آنچیزی باشد که همه در خرید لوازم خانگی به دنبال آن هستند اما آیا بهترینی وجود دارد؟ قطعاً تعریف هر کسی و شرایط در این بهترین تأثیرگذار خواهد بود برخی نوع سطلی آن را برای فروشگاه یا خانه روستایی خود تهیه می‌کنند و راضی هستند و برخی دیگر ..

تمام شد

جاروبرقی پارس خزر مدل ECO-1900W-Bosch

معرفی جاروبرقی پارس خزر مدل ECO-1900W-Boschدر خرید جهزیه یا به طور کلی خرید لوازم خانگی، لوازمی که جهت نظافت کاربرد دارند از جمله انواع جاروبرقی به سبب نقش مهمی که در سلامت دارند حائز اهمیت هستند. درواقع جارو کردن علاوه بر انکه ظاهری دلچسب و چشم نواز به خانه می‌بخشد گرد و غبار و بسیاری از عوامل بیما..

به زودی

جاروبرقی پارس خزر مدل ECO-1900W

معرفی جاروبرقی پارس خزر مدل ECO-1900Wشاید جالب باشد بدانید که قیمت جاروبرقی نه فقط به ویژگی‌های بارزی چون مکش و توان موتور بلکه به مدل آن، فیلترها و سیستم‌های محافظتی نیز ربط دارد. در خرید لوازم جهیزیه این کالا اصولاً مرکز توجه است و همه به دنبال خرید بهاترین نوع آن هستند ام..

به زودی

جاروبرقی پارس خزر مدل ECO-1800

معرفی جاروبرقی پارس خزر مدل ECO-1800خرید لوازم خانگی مرتبط با نظافت منزل به دلیل استفاده طولانی و مداوم نیاز به دقت در انتخاب و شناخت کامل کالا دارد تا از هدر رفتن وقت و هزینه ممانعت شود. مدل‌های مختلف جاروبرقی پارس خزر به شما در این راه کمک فراوانی خواهد کرد که در ادامه به معرفی یکی از آنها به نام ..

به زودی

جاروبرقی پارس خزر مدل 707 آلفا

معرفی جاروبرقی پارس خزر مدل 707 آلفاخرید بهترین جاروبرقی به ویژه در خرید لوازم خانگی شاید به دلیل کاربرد زیاد دارای اهمیت فراوان باشد اما لزوماً برندهای خارجی در این زمینه بهترین نیستند و سالهاست که مدل‌های مختلف جاروبرقی پارس خزر ثابت کرده‌اند توان رقابت با مدل‌های خارجی دارند و این به دلیل ویژگی‌ه..

به زودی

جاروبرقی عصایی سایا پارس خزر مدل مرلین

معرفی جاروبرقی عصایی سایا پارس خزر مدل مرلیننظافت ریشه دیرینه در فرهنگ ایرانی داشته و علاوه بر فرهنگ در دیگر متون ارزشمندمان هم شاهد این نکته هستیم که به لزوم تمیزی چه شخصی و چه در منازل اشاره و توصیه شده است. خرید لوازم خانگی مرتبط با این‌کار که در طول زمان پیشرفته‌تر شده‌اند و ما شاهد انواع مختلفی..

تمام شد

جاروبرقی سایا پارس خزر مدل لوتوس

معرفی جاروبرقی سایا پارس خزر مدل لوتوسدر خرید جهزیه یا به طور کلی خرید لوازم خانگی، لوازمی که جهت نظافت کاربرد دارند از جمله انواع جاروبرقی به سبب نقش مهمی که در سلامت دارند حائز اهمیت هستند. درواقع جارو کردن علاوه بر انکه ظاهری دلچسب و چشم نواز به خانه می‌بخشد گرد و غبار و بسیاری از عوامل بیماری زا..

تمام شد

جاروبرقی سایا پارس خزر مدل FOTUN

نقد و بررسی جاروبرقی سایا پارس خزر مدل FOTUN  شرکت پارس خرز در حال حاضر به‌عنوان بزرگترین شرکت تولید لوازم برقی کوچک در ایران فعالیت دارد. این شرکت در راستای تولید لوازم خانگی قدم‌های بزرگی برداشته و با ارائه‌ی محصولات ایرانی باکیفیت، رضایت مشتریان زیادی را جلب کرده است. خط تولید جاروبرقی ..

تمام شد

 جارو برقی پارس خزر

نظر شما در مورد یک جارو برقی خوب و کاربردی چیست؟ به نظر شما کدام یک از برندهای فعال در زمینه ساخت این دستگاه موفق‌تر بوده؟ شما تجربه استفاده از کدام مدل را داشته‌اید؟ یکی از شرکت‌هایی که در زمینه ساخت لوازم خانگی و یا لوازم خانگی برقی فعالیت می‌کند شرکت پارس خزر است که محصولات خوب آن سال‌هاست عضوی از خانواده‌های ایرانیست. در اینجا قصد داریم به برخی از ویژگی‌های جارو برقی پارس خزر اشاره کنیم.

شاید شما هم به عنوان یکی از اقلام ضروری لیست خرید جهیزیه، برای خرید جارو برقی، به بازار مراجعه کرده‌اید، برخی از نمونه‌های خارجی قیمت‌های نجومی داشته، اما ما به شما توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال خرید یک دستگاه جارو برقی هستید خیلی به برند خاصی متکی نباشید. قبل از خرید ویژگی‌هایی را باید در نظر بگیرد که در ادامه به این موارد اشاره خواهیم کرد.

جارو برقی پارس خزر از جمله مدل‌هایی است که به نسبت قیمتی که دارد امکانات و عملکرد قابل‌قبولی را در اختیار شما قرار می‌دهد. همه ما با این برند لوازم خانگی آشنا بوده به همین دلیل فروش جارو برقی پارس خزر در بازار ایران نیز به نسبت سایر برندها قابل‌توجه است. با توجه به اینکه این محصولات در داخل ایران تولید می‌شوند قیمت تمام شده محصول به نسبت برندهای خارجی بسیار کمتر بوده و قیمت جارو برقی پارس خزر را می‌توان یکی از نقاط قوت آن در نظر گرفت. همچنین این شرکت سعی کرده تا با بکارگیری مواد باکیفیت در کنار رنگ‌های جذاب توجه طیف وسیعی از خریداران را به خود جلب کند.

دومین موردی که باید در هنگام خرید جاروبرقی در نظر گرفت توان و قدرت آن است. صرف نظر از قیمت جارو برقی پارس خزر، از این نظر نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. جالب است بدانید که این شرکت با شناخت خوب بازار هدف، بسته به نیاز خانواده ایرانی مدل‌های مختلفی را تولید و روانه بازار کرده است. برای مثال اگر برای نگهداری جاروبرقی فضای کمی در اختیار دارید نیازی نیست یک مدل بزرگ را خریداری کنید. این شرکت این نیاز را در نظر گرفته و برخی از مدل‌های آن علاوه بر کیفیت و کارایی حداقل فضای ممکن را اشغال می‌کنند.

فروشگاهای زیادی هستند که در زمینه فروش جارو برقی پارس خزر فعالند؛ اما جدا از فروشگاه‌های فیزیکی شما می‌توانید با تهیه لیست جهیزیه خود به صورت آنلاین نیز این اقلام از جمله جارو برقی را با شناخت و قیمت مناسب‌تری تهیه کنید. فروشگاه اینترنتی 19کالا نیز یکی از فروشگاهایی است که بهترین قیمت جارو برقی پارس خزر را ارائه می‌دهد. با خرید جارو برقی پارس خزر از این فروشگاه می‌توانید هم در زمان و هم در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.

علاوه بر مواردی که ذکر شد موارد دیگری نیز هست که باید در خرید جارو برقی در نظر داشته باشید. یکی از مهمترین این موارد توجه به قدرت موتور است. اکثر مدل‌های جارو برقی پارس خزر موتور قدرتمندی داشته و به خوبی پاسخ‌گوی نیاز خانه شما خواهند بود. برای مثال جاروبرقی پارس خزر مدل VC-2200W دارای توانی برابر با 2500 وات است، درحالی که عمده مدل‌های جارو برقی که در بازار وجود دارند قدرتی برابر با ۱۵۰۰ تا ۲۲۰۰ وات دارند. مدل‌های دیگر جارو برقی پارس خزر نیز وجود داشته که شاید توان موتور کمتری داشته باشند، اما با توجه به قیمتی که دارند از ارزش خرید بالایی برخوردارند. در واقع قیمت جارو برقی به نسبت امکاناتی که دارد عالیست.

اگر قصد خرید جاروبرقی از هر برندی را داشته باشید این نکته را هم در نظر داشته باشید که دستگاهی که خریداری می‌کنید حداقل صدای ممکن را تولید کند. صدا را با واحد دسی بل اندازه‌گیری می‌کنند و هر چه این عدد کمتر باشد میزان شدت صدا نیز کمتر است، برای مثال شدت صدای مکالمه ساده بین دو نفر حدوداً 60 دسی بل است و صدای یک اره برقی 100 دسیبل است. یک جاروبرقی خوب می‌بایست به طور میانگین صدایی برابر با 80 دسیبل داشته باشد. مدل‌های جارو برقی پارس خزر نیز حداقل میزان صدا را دارند که از جمله امتیازات آنها محسوب می‌شود.

به طور کلی از جمله ویژگی‌های کلیدی مدل‌های مختلف جارو برقی این برند ایرانی می‌توان به قیمت مقرون‌به‌صرفه، طراحی به روز و استفاده از رنگ‌های جذاب، طراحی با در نظر گرفتن اندازه محیط و عملکرد عالی اشاره کرد، از‌این‌رو می‌توانید مدل‌های مختلف این برند را در خرید جهیزیه در نظر بگیرید.

 

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.