تلویزیون ال ای دی جی پلاس مدل GTV-32JD712N سایز 32 اینچ

بررسی تلویزیون ال ای دی جی پلاس مدل GTV-32JD712N سایز 32 اینچاز زمانی که نسل جدید تلویزیون جایگزین مدل‌های قدیمی شده چندین سال می‌گذرد. از آن زمان به بعد سرعت تغییرات در قابلیت‌ها، ظاهر و... در تلویزیون‌ها بسیار زیاد بوده و شرکت‌های سازنده در ارائه نوآوری‌ها به رقابت باهم پرداخته‌ند. تلویزیون‌ه..

موجود نیست

تلویزیون ال ای دی جی پلاس مدل GTV-32KD412N سایز 32 اینچ

نقد و بررسی اجمالی تلویزیون ال ای دی جی پلاس مدل GTV-32KD412N سایز 32 اینچانتخاب هوشمندانه‌ی لوازم خانگی به خصوص تلویزیون نقش زیادی در کاهش هزینه و همین‌طور زیبایی دکوراسیون منزل شما دارد، اگر انتخاب هوشمندانه را به عنوان فاکتوری برای ایجاد تناسب بین قیمت و امکانات بکار رفته در محصول در نظر بگیریم. ..

تمام شد

تلویزیون ال ای دی جی پلاس مدل GTV-40JH412S سایز 40 اینچ

بررسی تلویزیون ال ای دی جی پلاس مدل GTV-40JH412S سایز 40 اینچدر گذشته انتخاب تلویزیون کار بسیار ساده‌ای بود زیرا تنوع چندانی در محصولات وجود نداشت و برتری و تفاوت خاصی در آن‌ها به چشم نمی‌خورد. همسو با تغییراتی که در سبک زندگی مدرن بوجود آمد، نیازهای افراد و توقعات آن‌ها حتی در مورد تلویزیون هم..

موجود نیست

تلویزیون ال ای دی جی پلاس مدل GTV-43JH512N سایز 43 اینچ

بررسی تلویزیون ال ای دی جی پلاس مدل GTV-43JH512N سایز 43 اینچاگر شما هم جز افرادی هستید که تناسب وسایل و چیدمان درست لوازم خانگی برایتان اهمیت دارد؛ اما فضا و متراژ کمی را در اختیار دارید، بهتر است سایز تلویزیون را با حساسیت بیشتری انتخاب کنید. برای سالن‌های جمع‌و‌جور و نقلی، یک تلویزیون کوچک‌ت..

موجود نیست

مشخصات، قیمت و خرید تلویزیون ال ای دی جی پلاس مدل GTV-43KH412N سایز 43 اینچ | ۱۹کالا . oos

تلویزیون ال ای دی جی پلاس مدل GTV-43KH412N سایز 43 اینچ

بررسی تلویزیون ال ای دی جی پلاس مدل GTV-43KH412N سایز 43 اینچ؛ یک محصول  با قیمتی مقرون به صرفه!تلویزیون از جمله لوازمی است که جزء لاینفک زندگی ماها محسوب می‌شود تا جایی که نمی‌توان خانه‌ای را بدون تلویزیون تصور کرد. اهمیت این دستگاه در تمام خانواده‌های ایرانی شرکت جی پلاس را برآن داشته که..

تمام شد

تلویزیون ال ای دی جی پلاس مدل GTV-50KH512N سایز 50 اینچ

بررسی تلویزیون ال ای دی جی پلاس مدل GTV-50KH512N سایز 50 اینچشرکت جی پلاس یا GPlus یکی از شرکت‌هایی است که در سال‌های اخیر در زمینه ساخت لوازم خانگی از جمله لوازم صوتی تصویری پیشرفت‌های زیادی داشته است. تاکنون مدل‌های زیادی از تلویزیون جی پلاس تولید شده که هر کدام با ویژگی‌های بسیار کاربردی که دارند..

تمام شد

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-40KH612N سایز 40 اینچ

نقد و بررسی تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-40KH612N سایز 40 اینچبعضی موضوعات با گذر زمان و بدون اینکه متوجه شویم برایمان عادی و معمولی می‌شوند. سال‌ها پیش در گوشه‌ی تمام خانه‌ها یک تلویزیون ساده اما بزرگ و سنگین به چشم می‌خورد که تمام اعضای خانواده را کنار هم جمع می‌کرد و همه از ذوق ت..

تمام شد

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-43KH612N سایز 43 اینچ

نقد و بررسی تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-43KH612N سایز 43 اینچنقش و جایگاه تلویزیون در خانه و میان اعضای خانواده بر کسی پوشیده نیست. تلوزیون‌ها از دیرباز عضوء ثابت تمامی خانه‌ها بوده‌اند که تا ساعت‌های مدید اعضای خانواده از کودک تا سالمند را با برنامه‌های مختلف سرگرم می‌کردند. چه بس..

تمام شد

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-50KU722S سایز 50 اینچ

 نقد و بررسی تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-50KU722S سایز 50 اینچاگر به دنبال خرید یک مدل تلویزیون عالی و کاربردی هستید که جلوه جذاب‌تری را به دکوراسیون منزل خود دهید، چه مواردی را مد نظر قرار می‌دهید؟ زمانی که قصد خرید تلویزیون را دارید راجع به چه خصوصیاتی تحقیق می‌کنید؟ در..

تمام شد

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-55JU922N سایز 55 اینچ

بررسی تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-55JU922N سایز 55 اینچامروزه نقش تلویزیون به عنوان یکی از ضروری‌ترین لوازم خانگی بر کسی پوشیده نیست. در گذشته تنها کاربرد تلویزیون به تماشای فیلم یا سریال محدود می‌شد اما از زمانی که تلویزیون‌های هوشمند با امکانات پیشرفته عرضه شدند، دامنه‌ی کاربرد آ..

موجود نیست

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-55JU922S سایز 55 اینچ

بررسی تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-55JU922S سایز 55 اینچ زمانی‌که اوقات فراغت خود را در خانه می‌گذرانید، پس از انجام تمام کارهای روی هم تلنبار شده خود بی شک به سراغ تلویزیون می‌روید. اینکه دقیقاً در تلویزیون خود به دنبال چه برنامه‌ای هستید بستگی به حال و هوای آن لحظه‌ی شما دارد، ..

موجود نیست

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-55KU722S سایز 55 اینچ

نقد و بررسی  تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-55KU722S سایز 55 اینچیک تلویزیون خوب از نظر شما چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟ برندهای زیادی هستند که در زمینه ساخت تلویزیون هوشمند فعالیت دارند از جمله برندهایی که چندی می‌شود به این میدان وارد شده شرکت جی پلاس است که تاکنون مدل‌های متنوعی را..

تمام شد

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-65KU721S سایز 65 اینچ

نقد و بررسی تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-65KU721S سایز 65 اینچاین اواخر شاهد پیشرفت چشمگیر برند‌های داخلی در عرضه‌ی لوازم خانگی با کیفیت بوده‌ایم. این محصولات جدید با در نظر گرفتن نیاز‌های اساسی خانواده و تأثیر مستقیمی که بر کیفیت زندگی خانوار دارند، طراحی و عرضه شده‌اند. یکی از ضرو..

تمام شد

تلویزیون جی پلاس Gplus


به طور کلی سیاست این شرکت ارائه‌ی کمترین قیمت در مقابل بهترین کیفیت است. در واقع با این سیاست توانسته مشتریان خاص بازار را جذب کند. به طور کلی اگر قصد خرید یک مدل تلویزیون با کمترین قیمت را داشته باشید، در بین مدل های متنوع تلویزیون g+ قطعاً می‌توانید مدل مورد نظر خود را پیدا کنید. با وجود اینکه این شرکت قیمت بسیار عالی را برای محصولات خود در نظر گرفته از نظر کیفیت نیز کاملاً با نمونه‌های خارجی قابل رقابت بوده و چیزی از این مدل‌ها کم ندارند. اگر قصد خرید تلویزیون جی پلاس را دارید و این سوال برای شما مطرح شده که آیا این محصولات ارزش خرید و امتیاز قابل توجه‌ای دارند یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که نقطه قوت مدل‌های مختلف تلویزیون جی پلاس قیمت آنهاست که می‌تواند مهمترین معیار و اولین قدم برای تصمیم‌گیری در هنگام انتخاب و خرید تلویزیون در نظر گرفته شود .این شرکت از نظر تنوع محصولات نیز بسیار خوب عمل کرده است. در واقع با تولید مدل‌های مختلف با کاربردهای متفاوت سعی کرده هر سلیقه‌ای را پوشش دهد.

سومین ویژگی محصولاتی که توسط خط تولید Gplus تولید می‌شوند، گارانتی و خدمات پس فروش عالی است که با هدف حمایت همه جانبه از مصرف‌کننده‌ی داخلی ارائه شده‌ است. علاوه بر تمام مواردی که بیان شد، در ادامه خواهیم گفت که این محصولات از نظر تنوع و کیفیت تصویر به چه صورت عمل کرده‌اند. شرکت گلدیران برای تمام محصولات خود گارانتی و خدمات پس از فروش عالی ارائه داده و همواره حمایت بسیار خوبی را از خریداران خود به عمل می‌آورد. از نظر کیفیت تصویر نیز مدل‌های تلویزیون g+بسیار عالی ظاهر شده‌اند و رضایت خاطر کاربر را جلب خواهند کرد. اگر قصد خرید تلویزیون جی پلاس g+  را داشته باشید می‌توانید کیفیت‌های مختلف تصویر را انتخاب کنید. از این میان می‌توان به کیفیتHD، Full HD، 4 K  Ultra  HD  اشاره کرد. همچنین از نظر شکل و اندازه نیز متفاوت ظاهر شده، بنابراین متناسب با هر فضایی که در اختیار دارید، می‌توانید یکی از مدل‌های جی پلاس را انتخاب کنید.

گفتنی است که فروش تلویزیون جی پلاس g+ تا به امروز با استقبال زیادی همراه بوده است. همان طور که گفته شد این شرکت نیز همانند شرکت‌های دیگری همچون پاناسونیک، سونی، اپل و سایر برندها، قطعات خود را از کمپانی‌های دیگر تأمین می‌کنند. در رابطه با کیفیت محصولات این شرکت نیز می بایست گفت که جی پلاس به واسطه سال‌ها همکاری با شرکت‌های مطرحی چون ال جی تجربه لازم برای ساخت بهترین محصول را به دست آورده و می‌داند چطور یک محصول مطابق با سلیقه بازار هدف را تولید کند، به علاوه اینکه گارانتی و خدمات پس از فروش نیز از جمله مواردیست که اطمینان به خرید محصولات این شرکت را افزایش داده است. تلویزیون‌ Gplus را می‌توان مهمترین محصول گلدیران قلمداد کرد که هم در مدل‌های معمولی و هم در مدل‌های هوشمند تولید می‌شود. تنوع بالا تلویزیون جی پلاس نیز از دیگر ویژگی‌های این خط تولید هست. این مدل‌ها در اندازه‌های مختلف تولید شده؛ از‌این‌رو می‌توانید بسته به فضا اندازه مناسب را انتخاب کنید. 

در رابطه با قیمت تلویزیون جی پلاس g+ و با توجه به تنوع بالا محصولات باید گفت که قیمت مدل‌های مختلف تلویزیون تولید شده توسط این شرکت به طور میانگین بین 2 تا 12 میلیون قرار دارد. مدل‌های پرچمدار این برند همه امکانات مورد نیاز را در برداشته و قیمت به نسبت بالاتری دارند؛ اما همان طور که اشاره شد به نسبت نمونه‌های خارجی، بهترین قیمت و گارانتی معتبر رضایت خرید شما را بالا خواهد برد.

شرکت جی پلاس یکی از شرکت‌هایی است که اخیراً با کیفیت عالی محصولات جایگاه خود را به عنوان یک برند ایرانی در دل مردم باز کرده است. شرکت جی پلاس یکی از زیر مجموعه‌های شرکت معروف گلدیران است که با ارائه‌ی محصولاتی با کیفیت و طراحی به‌روز، سعی دارد بخش عظیم بازار ایران و حتی برخی از کشورهای همسایه را در دست بگیرد. این برند از اواخر سال 1397 وارد بازار ایران شد. از جمله نقاط قوت این شرکت می‌توان به گارانتی گلدیران اشاره کرد که ضامن کیفیت محصولات Gplus است. خط تولید جی پلاس شرکت گلدیران کار خود را با ساخت مدل‌های متنوعی از تلویزیون جی پلاس شروع کرده و سعی دارد نیاز هر مصرف کننده‌ای را با هر سلیقه‌ای پاسخ‌گو باشد.© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.