وسترن دیجیتال


    مرتب سازی بر اساس:

هارد دیسک وسترن دیجیتال 4 ترابایت مدل WD Purple

هارد دیسک وسترن دیجیتال 4 ترابایت مدل WD Purple WD40PURXعموماً حفاظت از شرکت‌ها یا اماکن اداری استفاده از سیستم‌های حفاظتی را ایجاب می‌کنند و به خاطر همین از دوربین‌های مدار بسته استفاده می‌شود، از طرف دیگر با توجه به شرایط امروزه و به دلیل دیجیتالی شدن اکثر امور و تبدیل آرشیو کاغذی و فیزیکی به آرشی..

1,395,000 تومان

هارد دیسک وسترن دیجیتال 1 ترابایت مدل WD Red

معرفی هارد دیسک وسترن دیجیتال 1 ترابایت مدل WD Red WD10EFRXوسترن دیجیتال برندی‌ست که اکثر فعالان حوزه کامپیوتر و تجهیزات جانبی آن را شنیده و محصولاتش را می‌شناسند، یکی از سرآمدترین این تولیدات انواع هارددیسک است که در پنج رنگ تولید می‌شود که هرکدام معنا و کاربرد متفاوتی دارند؛ آبی :  مناسب کارب..

855,000 تومان

هارد دیسک وسترن دیجیتال 1 ترابایت مدل WD Purple

هارد دیسک وسترن دیجیتال 1 ترابایت مدل WD Purple WD10PURZبا پیشرفت‌ بشر تخصصی شدن در هر امری ضروری شده و نتیجه آن کارایی بهتر است. در کنار این موارد توجه به نیازهای کل جامعه و با توجه به آن‌ها دست به تولید زدن یکی از نشانه‌های هوشمندی و احترام به مخاطب است. شرکت وسترن دیجیتال که از سال 1970 به صورت ت..

592,000 تومان

هارد دیسک وسترن دیجیتال 1 ترابایت مدل WD Blue

هارد دیسک وسترن دیجیتال 1 ترابایت مدل WD Blue WD10EZEXوسترن ديجيتال یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترين توليدكننده‌‌های هارد ديسك در دنيا به شمار می‌رود. اين شركت بزرگ از دهه هفتاد میلادی کار خود را آغاز کرده است و تولیداتش در زمینه درایو‌های ذخیره‌سازی شهرت فراوانی دارد هاردهای اکسترنال و اینترنال این بر..

495,000 تومان

هارد دیسک وسترن دیجیتال 4 ترابایت مدل WD Black

معرفی هارد دیسک وسترن دیجیتال 4 ترابایت مدل WD Blackخرید تجهیزات کامپیوتری به دلیل کارایی‌های متعدد و ویژگی‌هایی که دارند هرکدام از اهمیت خاصی برخوردارند به طورمثال ذخیره‌ی فایل‌ها بر روی ابزار مناسب و دارایی کارایی همیشه یک دغدغه بوده‌ست و به همین منظور ابزاری چون فلش مموری، هاردیسک، هارد اکسترنال ..

بدون قیمت

هارد دیسک وسترن دیجیتال 2 ترابایت مدل WD Red

معرفی هارد دیسک وسترن دیجیتال 2 ترابایت مدل WD Redکاربرد انواع هاردیسک بستگی به ویژگی‌ها و ظرفیت آن دارد، البته تکنولوژی‌های استفاده شده در این نوع محصولات نیز متفاوت است. انواع لوازم جانبی دیجیتال و تجهیزات کامپیوتری هم شامل این قانون اند، به ویژه هارد اینترنال که در کاربرد و ظرفیت دارای ..

925,000 تومان

هارد دیسک وسترن دیجیتال 2 ترابایت مدل WD Black

معرفی هارد دیسک وسترن دیجیتال 2 ترابایت مدل WD Blackتهیه آرشیو از فایل‌های مختلف بخصوص برای گیمیرها اهمیت فراوانی دارد البته ابزاری که برای این ذخیره‌سازی استفاده می‌شود و بسته به نوع فایلها و نوع کاربری، مدلهای گوناگونی را شامل می‌شود. وسترن دیجیتال تولید کننده تجهیزات جانبی کامپیوتربا در نظر گرفتن..

1,220,000 تومان

هارد دیسک وسترن دیجیتال 1 ترابایت مدل WD Black

معرفی هارد دیسک وسترن دیجیتال 1 ترابایت مدل WD Black دنیا پر از اطلاعاتی که ذخیره سازی آنها تنها به صورت دیجیتال و از طریق لوازم جانبی دیجیتال مرتبط با اینگونه فضا شکل می‌گیرد، خرید هارددیسک مناسب به همین دلیل اهمیت دارد. وسترن دیجیتال که از برند‌های تخصصی و کاملاً حرفه‌ای در زمینه‌ی تولید..

بدون قیمت

کامپیوتر و تجهیزات جانبی, قطعات کامپیوتر, هارد, هارد اینترنال, هارد اینترنال وسترن دیجیتال, Western Digital

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.