مرتب سازی بر اساس:

مانیتور 23.5 اینچ ال جی مدل LG 24M47VQ

مانیتور 23.5 اینچ ال جی مدل LG 24M47VQاولین سئوال که برای خرید مانیتور در ذهنتان نقش می‌بندد چیست؟ به قیمت، کیفیت، وضوح، اندازه و موارد بسیار دیگری قطعاً فکر خواهید کرد. کار با کامپیوتر نیز فقط در حیطه‌های اداری و یا برای انجام امور مربوط به شغل‌های مختلف صورت نمی‌پذیرد. تماشای موزیک ویدئو و فیلم مو..

به زودی

مانیتور 22 اینچ ال جی مدل LG 22M38H

مانیتور 22 اینچ ال جی مدل LG 22M38Hبرندهایی در زمینه تجارت موفق بوده‌اند که بتوانند با ثابت کردن اصالت کالاهایشان پا درگردونه رقابت با دیگر نام‌ها بگذارند و همپای تغییرات و پیشرفت‌ها محصولات متناسب با نیاز کاربر را تولید و عرضه نمایند. یکی از این اسامی تجاری که با لوگوی قرمز رنگ خود که به شکل لبخند ..

به زودی

مانیتور 21.5 اینچ ال جی مدل LG 22MP58VQ

مانیتور 21.5 اینچ ال جی مدل LG 22MP58VQکار با کامپیوتر فقط در حیطه‌های اداری و یا برای انجام امور مربوط به شغل‌های مختلف صورت نمی‌پذیرد. تماشای موزیک ویدئو و فیلم مورد علاقه، بازی و ... مواردی هستند که ارتباط مستقیم با تصویر دارند و بسیاری چون به ‌صورت حرفه‌ای و ساعات زیادی این کارها را دنبال می‌کنن..

به زودی

مانیتور 19.5 اینچ ال جی مدل LG 20MP38HB

مانیتور 19.5اینچ ال جی مدل LG 20MP38HBشرکت Lucky Goldstar کره و یا به صورت اختصاری و شناخته شده‌تر LG از 60 سال گذشته شروع به کار و لوازم برقی خانگی نظیر تلویزیون ال ای دی، رادیو و ... را تولید می‌کند در زمینه‌هایی چون گوشی همراه هوشمند و مانیتور نیز فعال است. شعار این شرکت life’s Good است و در همین..

به زودی


کامپیوتر و تجهیزات جانبی, قطعات کامپیوتر, مانیتور, مانیتور ال جی, مانیتور LG

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.