مرتب سازی بر اساس:

مانیتور 27 اینچ سامسونگ مدل Samsung C27F390FHM

مانیتور 27 اینچ سامسونگ مدل Samsung C27F390FHMبسیاری از کاربران در هنگام خرید یک کامپیوتر جدید، اهمیت کمی برای خرید مانیتور قائل می‌شوند و تنها معیار انتخاب آن‌ها طراحی، ظاهر و یا سایز نمایشگر است؛ اما بد نیست این نکته را مد نظر داشته باشید که شما زمان بسیار زیادی را صرف مطالعه، خواندن ایمیل، مرور ص..

به زودی

مانیتور 24 اینچ سامسونگ مدل Samsung C24F390FH

مانیتور 24 اینچ سامسونگ مدل Samsung C24F390FHبسیاری از کاربران در هنگام خرید یک رایانه اهمیت خاصی را برای مانیتور قائل نشده و فقط زیبایی و ظاهر برایشان مهم است اما باید گفت نکات قابل توجهی وجود دارد که اصلاً نباید از نظر دور داشت زیرا تمام موارد پردازش شده مانند متن، تصویر، ویدئو، بازی و ... با نمای..

به زودی

مانیتور 21.5 اینچ سامسونگ مدل Samsung LS22F355HN

مانیتور 21.5 اینچ سامسونگ مدل Samsung LS22F355HNمانیتورها به سخت افزارهایی گفته می‌شود که متن، اطلاعات گرافیکی و تصویر و ویدئو را با استفاده از کارت گرافیک پردازش شده و کابل VGA و یا هر کابل دیگری بر روی آن‌ها به نمایش در می‌آید. شبیه تلوزیون هستند اما با نمایش اطلاعات گرافیکی با رزولوشن بالاتر. نما..

به زودی

مانیتور 19 اینچ سامسونگ مدل Samsung LS19F355HN

مانیتور 19 اینچ سامسونگ مدل Samsung LS19F355HNنمایشگر جز عناصر سخت‌افزاری و تجهیزات رایانه به شمار آمده و متداول‌ترین کالا هستند که مورد توجه قرارگرفته و خرید می‌شوند. شاید جالب باشد بدانید نخستین مانیتور در سال 1970 و تنها برای نشان دادن نوشتار به کار گرفته شد. در همین سال‌های کوتاه که به نیم قرن ه..

به زودی


کامپیوتر و تجهیزات جانبی, قطعات کامپیوتر, مانیتور, مانیتور سامسونگ

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.