یخچال-فریزر-سینجر


یخچال با محفظه فریزر سینجر مدل SLR-45 .

یخچال با محفظه فریزر سینجر مدل SLR-45

معرفی یخچال با محفظه فریزر سینجر مدل SLR-45شرکت صنعتی سینجر از سال 1371 با هدف عرضه محصولات حرارتی پا به عرصه تولید گذاشت و در حال حاضر به عنوان یک تولید کننده‌ی مطرح در بخش لوازم خانگی در بازار‌های داخلی فعالیت می‌کند. از نقاط قوت این شرکت می‌توان به تولید محصولات با‌کیفیت و مورد‌پسند سلایق مخ..

1,917,000 تومان 1,795,000 تومان

یخچال با محفظه فریزر سینجر مدل SLR-55 .

یخچال با محفظه فریزر سینجر مدل SLR-55

معرفی یخچال با محفظه فریزر سینجر مدل SLR-55شرکت صنعتی سینجر از سال 1371 با هدف عرضه محصولات حرارتی پا به عرصه تولید گذاشت و در حال حاضر به عنوان یک تولید کننده‌ی مطرح در بخش لوازم خانگی در بازار‌های داخلی فعالیت می‌کند. از نقاط قوت این شرکت می‌توان به تولید محصولات با‌کیفیت و مورد‌پسند سلایق مخ..

2,352,000 تومان 2,199,000 تومان

یخچال و فریزر  سینجر مدل SET-55 .

یخچال و فریزر سینجر مدل SET-55

معرفی یخچال و فریزر سینجر مدل SET-55شرکت صنعتی سینجر از سال 1371 با هدف عرضه محصولات حرارتی پا به عرصه تولید گذاشت و در حال حاضر به عنوان یک تولید کننده‌ی مطرح در بخش لوازم خانگی در بازار‌های داخلی فعالیت می‌کند. از نقاط قوت این شرکت می‌توان به تولید محصولات با‌کیفیت و مورد‌پسند سلایق مختلف مصر..

3,354,000 تومان 3,139,000 تومان

فریزر سینجر مدل SLF-55

معرفی فریزر سینجر مدل SLF-55شرکت صنعتی سینجر یکی از برند‌های موفق داخلی است. این شرکت در سال 1371 شروع به کار کرده و در مدت زمان محدودی توانست به برندی مطرح در بین تولیدکنندگان داخلی تبدیل شود . به عبارتی دیگر، سینجر با تولید لوازم خانگی با بهره‌گیری از ایده‌های خلاقانه و منحصر به فرد توانسته ا..

موجود نیست

یخچال و فریزر سینجر مدل SC-500

معرفی یخچال و فریزر  سینجر مدل SC-500شرکت صنعتی سینجر از سال 1371 با هدف عرضه محصولات حرارتی پا به عرصه تولید گذاشت و در حال حاضر به عنوان یک تولید کننده‌ی مطرح در بخش لوازم خانگی در بازار‌های داخلی فعالیت می‌کند. از نقاط قوت این شرکت می‌توان به تولید محصولات با‌کیفیت و مورد‌پسند سلایق مخت..

موجود نیست

یخچال و فریزر سینجر مدل SERF-60

معرفی یخچال و فریزر  سینجر مدل SERF-60شرکت صنعتی سینجر از سال 1371 با هدف عرضه محصولات حرارتی پا به عرصه تولید گذاشت و در حال حاضر به عنوان یک تولید کننده‌ی مطرح در بخش لوازم خانگی در بازار‌های داخلی فعالیت می‌کند. از نقاط قوت این شرکت می‌توان به تولید محصولات با‌کیفیت و مورد‌پسند سلایق مخ..

موجود نیست

یخچال و فریزر سینجر مدل SETD-55

معرفی یخچال و فریزر  سینجر مدل SETD-55شرکت صنعتی سینجر از سال 1371 با هدف عرضه محصولات حرارتی پا به عرصه تولید گذاشت و در حال حاضر به عنوان یک تولید کننده‌ی مطرح در بخش لوازم خانگی در بازار‌های داخلی فعالیت می‌کند. از نقاط قوت این شرکت می‌توان به تولید محصولات با‌کیفیت و مورد‌پسند سلایق مخ..

موجود نیست

یخچال و فریزر سینجر مدل SLT-55

معرفی یخچال و فریزر  سینجر مدل SLT-55شرکت صنعتی سینجر از سال 1371 با هدف عرضه محصولات حرارتی پا به عرصه تولید گذاشت و در حال حاضر به عنوان یک تولید کننده‌ی مطرح در بخش لوازم خانگی در بازار‌های داخلی فعالیت می‌کند. از نقاط قوت این شرکت می‌توان به تولید محصولات با‌کیفیت و مورد‌پسند سلایق مخت..

موجود نیست

یخچال و فریزر سینجر

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.