oos گجت تست سلامت آب مدل می تی دی اس- شیائومی | Xiaomi Mi TDS Water Quality Tester

گجت تست سلامت آب مدل می تی دی اس- شیائومی | Xiaomi Mi TDS Water Quality Tester

19کالا

  • مدل کالا: گجت تست سلامت آب مدل می تی دی اس- شیائومی
  • موجود نیست
  • 60,000 تومان


گجت تست سلامت آب مدل می تی دی اس- شیائومی

Xiaomi Mi TDS Water Quality Tester


معرفی محصول:

محصولات شیائومی دارای گجت های سلامت بسیار کار آمدی هستند. با قلم تست آب شیائومی کیفیت آب آشامیدنی را تعیین کنید. برای حفظ سلامتی خود آب خانه را به آسانی تست کنید و اگر آب نیاز به تصفیه داشت از تصفیه آب شیائومی استفاده کنید و یا اگر فیلتر دستگاه تصفیه آب شیائومی نیاز به تعویض داشت، اقدام کنید. ظاهر گجت تست سلامت آب مدل می تی دی اس- شیائومی شبیه به یک دماسنج الکترونیکی است، اما به جز دما، قادرهست میزان فلزات سنگین، مواد آلی و شوری آب را برآورد کرده، خلوص کلی آن را بسنجد.  شما می توانید درهر کجا که هستید با استفاده از این محصول، آبی که برای نوشیدن در دسترس دارید را ابتدا سنجیده و سپس با اطمینان خاطر بنوشید. سنسورهای به کار رفته در تستر سلامت آب برای اندازه گیری وضعیت آب، از مواد با کیفیت بالا و مقاوم در برابر خوردگی تهیه شده که دوام و دقت دستگاه را تضمین می کند.

همچنین Xiaomi Mi TDS Water Quality Tester از استاندارد ضد آب برخورداراست. می توانید با خیالی آسوده در دراز مدت از دستگاه استفاده کنید. منبع تغذیه آن دو عدد باتری دکمه ای کوچک است. یکی از ویژگی های دستگاه کم مصرف بودن آن است. بر روی بدنه قلم یک دکمه و یک صفحه نمایش مشاهده می کنید. با فشردن دکمه دستگاه روشن شده و میزان خلوص آب را در صفحه نمایش به شما نشان می دهد. عدد کوچکتر بیانگر خلوص بیشتر آب است. حدود ۱۰۰-۳۰۰ مقدار طبیعی، ۶۰۰-۱۰۰۰ طعم بد و بالاتر از ۱۰۰۰ آب غیر قابل شرب را نشان می دهد.

تجربه شما

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

برچسب ها: گجت تست سلامت آب شیائومی مدل می تی دی اس, Xiaomi Mi TDS Water Quality Tester, خریدگجت تست سلامت آب شیائومی مدل می تی دی اس, خریددستگاه تست سلامت, خرید گجت تست سلامت آب شیائومی, فروش گجت تست سلامت آب شیائومی, محصولات شیائومی

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.