مرتب سازی بر اساس:

 چرخ گوشت پارس خزر

همه ما می‌دانیم که در دنیای صنعتی امروز سلامت از اهمیت ویژه‌ای برخوردارست. غذای سالم از جمله مهمترین فاکتورها برای سلامت روح و فیزیک بدنی در نظر گرفته می‌شود. خانواده‌های بسیاری به این امر واقف بوده و همواره سعی می‌کنند که با تهیه غذاهای سالم و تازه، سالم‌تر زندگی کنند. در مقابل این تقاضا شرکت‌های زیادی هم هستند که این روزها در بازار جذاب لوازم خانگی محصولاتی را تولید می‌کنند که همه ما بتوانیم با کمک آنها غذاهای سالم‌تری را تهیه کرده و از لذت خوردن یک غذای سالم، خوشمزه و تازه بهرمند شویم. از جمله شرکت‌هایی که فعالانه به تولید لوازم خانگی برقی ادامه می‌دهند و همه ما با آن آشنا هستیم شرکت پارس خزرست. از جمله دستگاهایی که شرکت پارس خزر تولید می‌کند، انواع مدل‌های چرخ گوشت پارس خزر است. در ادامه به برخی از ویژگی‌های مرتبط با این محصولات اشاره خواهیم کرد.

مهمترین مزیتی که می‌توان بدان اشاره کرد قیمت چرخ گوشت پارس خزر است که به نسبت سایر محصولات موجود در بازار کمتر بوده و بهترین قیمت چرخ گوشت را در اختیار شما قرار می‌دهد. سپس به معرفی برخی دیگر از مشخصات مرتبط با این محصولات خواهیم رفت.

اگر خرید چرخ گوشت پارس خزر را در برنامه دارید بهترست که برخی از موارد مرتبط با این محصول را در نظر داشته باشید که 19کالا در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهد کرد. گرچه چرخ گوشت پارس خزر در مدل‌های متنوعی ساخته شده؛ اما ویژگی همه آنها به نسبت برند‌های خارجی سادگی در طراحیست. بدون شک دستگاهی که استفاده آسانی داشته باشد برای اکثر خانم‌های خانه‌دار محبوب‌تر بوده و کارایی بیشتری خواهد داشت.

یکی از مواردی که باید در هنگام خرید این وسیله مد نظر قرار داد این است که قدرت موتور بالایی داشته باشد. در واقع قدرت موتور فاکتوریست که کارایی یک دستگاه چرخ گوشت را تأیین می‌کند؛ اما با این وجود، نباید از آن به صورت مداوم استفاده کرد و باید بین کار اندکی زمان به آن داده و آن را خاموش کنیم. تمام مدل‌های چرخ گوشت پارس خزر از توان موتور بسیار عالی برخوردار هستند و شما می‌توانید در خرید لوازم جهیزیه با خیال راحت یکی از مدل‌های آن را مد نظر قرار دهید، به این دلیل که هم به نسبت برندهای خارجی قیمت کمتری داشته و از آنجایی که یک محصول تولید داخل است شرکت سازنده خدمات پس فروش بهتری را ارائه خواهد داد. خدمات پس از فروش می‌تواند یک امتیاز دیگر برند پارس خزر باشد. 

به طور کلی مدل‌های مختلف چرخ گوشت پارس خزر از نظر توان موتور نسبتاً متنوع بوده و به طور میانگین کمترین آنها 450 و بیشترین آنها 1000 وات است که برای یک مدل چرخ گوشت خانگی توان مناسبی محسوب می‌شود، این درحالیست که حتی برخی از برندهای خارجی که اکنون در بازار وجود دارند از توان موتور کمتری برخوردار هستند.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که هر خانم خانه‌داری باید در هنگام خرید چرخ گوشت در نظر بگیرد تعداد چرخ دنده‌های دستگاه است به این دلیل که شرکت‌های سازنده هر کدام از آنها را به منظور خاصی طراحی می‌کنند، هر چه تعداد این موارد بیشتر باشد کارایی دستگاه بالاتر می‌رود. مدل‌های مختلف چرخ گوشت پارس خزر از این نظر متنوع بوده و شما می‌توانید در لیست خرید جهیزیه یکی از مدل‌های آن را نیز جای دهید.

یکی دیگر از مواردی که باید هنگام خرید جهزیه مد نظر قرار دهید این است چرخ گوشتی را تهیه کنید که بتوانید با آن چندین کار را انجام دهید، با این کار در هزینه‌های خرید صرفه جویی کرده‌اید. چرخ گوشت پارس خزر از نظر تنوع تیغه‌ها نیز بسیار خوب عمل کرده؛ از‌این‌رو می‌توانید به عنوان یک دستگاه چندکاره روی آن حساب کنید.

از جمله مدل‌هایی که تاکنون از این برند ایرانی تولید شده و تاکنون در آشپزخانه‌های زیادی نیز مورد استفاده قرار گرفته می‌توان به چرخ گوشت سایا پارس خزر مدل MG1800، مدل بوفالو 2020، مدل MG-1600P، چرخ گوشت پارس خزر مدل 1400 پلاس، مدل MG-1600P و... اشاره کرد.

به طور کلی از جمله مواردی که هر خانم خانه‌داری برای تهیه و کار با یک چرخ گوشت باید در نظر بگیرد توجه به جنس و آلیاژ تیغه‌ها، پایه‌های ضد لغزش حین انجام کار، بدنه قوی و محکم و... است. همچنین در پایان خاطر نشان می‌کنیم که یک چرخ گوشت خوب باید حداقل صدای ممکن را تولید کند و چرخ گوشت‌های پارس خزر طوری تولید شده تا حداقل صدا را داشته باشند.

 

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.