مرتب سازی بر اساس:

پایه نگهدارنده موبایل مدل X8- آوی

پایه نگهدارنده موبایل مدل X8- آوی Awei X8 Smart Phone Holder Car Mountمعرفی محصول:از آنجایی که برخی افراد همزمان چند کار را با هم انجام می دهند در برخی موقعیت ها نگهداری وسایلی چون موبایل و یا وسایلی از این قبیل با دست امکان پذیر نیست و نیاز به ابزاری که بتواند این کار را انجام دهد احساس می شود..

موجود نیست

پایه نگهدارنده موبایل مدل X7- آوی

پایه نگهدارنده موبایل مدل X7- آویAwei X7 Tablet Cell Phone Holder Car Mountمعرفی محصول:از آنجایی که برخی افراد همزمان چند کار را با هم انجام می دهند در برخی موقعیت ها نگهداری وسایلی چون موبایل و یا وسایلی از این قبیل با دست امکان پذیر نیست و نیاز به ابزاری که بتواند این کار را انجام دهد احساس می شود..

موجود نیست

پایه نگهدارنده موبایل مدل Vent X9- آوی

پایه نگهدارنده موبایل مدل Vent X9- آویAwei Car Vent Holder X9معرفی محصول:پایه نگهدارنده یکی از لوازم جانبی دیجیتال می باشد. پایه نگهدارنده موبایل مدل Vent X9- آوی قابل تنظیم است، چرخش 360 درجه این پایه نگهدارنده رانندگی امن برای شما و خانواده تان به ارمغان می آورد...

موجود نیست

پایه نگهدارنده موبایل مدل RoidMi- شیائومی

پایه نگهدارنده موبایل مدل RoidMi- شیائومیXiaomi RoidMi Car Mount Holder معرفی محصول:این پایه یکی از لوازم جانبی شیائومی از محصولات شیائومی  می باشد. پایه نگهدارنده شیائومی مغناطیسی و قابل تنظیم است، چرخش 360 درجه این پایه نگهدارنده موبایل مدل RoidMi- شیائومی رانندگی امن..

موجود نیست

پایه نگهدارنده موبایل فراری مدل HX-M-X64

معرفی اجمالی و ویژگی‌های  پایه نگهدارنده موبایل فراری مدل HX-M-X64آیا تا به حال در هنگام رانندگی مجبور به استفاده از گوشی موبایل شده‌اید؟ بدون شک برای همه شما پیش آمده که هنگام رانندگی مجبور به استفاده از گوشی خود شوید و این موضوع ریسک وقوع تصادف را در زمان رانندگی افرایش می‌دهد. بسیاری از افرا..

موجود نیست

مونوپاد و سه پایه سلفی شیائومی

مونوپاد و سه پایه سلفی- شیائومی Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod Bluetooth Monopod معرفی محصول: این دستگاه از محصولات شیائومی می باشد که شامل سه پایه، مونوپاد و ریموت کنترلر بلوتوثی است که همگی در یک مجموعه جایی گرفته اند. از Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod Bluetooth Monopod به ع..

موجود نیست

مونو پاد حرفه ای 1288- یانتنگ

مونو پاد حرفه ای 1288- یانتنگ Professional MonoPad- YunTeng 1288 معرفی محصول: انواع مونوپاد و پایه نگهدارنده از مهمترین لوازم جانبی دیجیتال مورد نیاز هر شخص می باشد. مهم ترین قسمت مونو پاد حرفه ای 1288- یانتنگ آینه کوچک محدبی است که بر روی قسمت نگهدارنده موبایل تعبیه شده است که دیدی ا..

موجود نیست

دسته نگهدارنده دوربین ورزشی شیائومی

دسته نگهدارنده دوربین ورزشی- شیائومی Xiaomi Sport Camera Rod معرفی محصول: همان طور که می دانید ممکن است در برخی موقعیت ها نتوانید از مونوپاد و شاتر استفاده کنید برای مثال در محیط های آبی امکان استفاده از مونوپاد وجود ندارد بنابرین در این محیط ها برای فیلم برداری به لوازم جانبی نیاز دار..

موجود نیست

حلقه نگهدارنده موبایل- شیائومی

حلقه نگهدارنده موبایل- شیائومی Xiaomi Mi Ring Phone Holder معرفی محصول: همان طور که می دانید در برخی از موقعیت ها افراد مجبور به انجام چند کار به طور همزمان هستند. از طرفی نیز استفاده از موبایل در این موقعیت ها اجتناب ناپذیر است بنابرین این امر موبایل و یا تبلت را بیشتر در خطر سقوط ..

موجود نیست

حلقه نگهدارنده انگشتی موبایل

حلقه نگهدارنده انگشتی موبایل Finger ring holder معرفی محصول: یکی از لوازم جانبی دیجیتال مورد نیاز هر شخص حلقه نگهدارنده گوشی‌های موبایل است که می‌ توان از آن به عنوان پایه‌ هم استفاده کرد. یعنی می‌ توان گفت یک دو شخصیتی بسیار کاربردی و شیک است، علاوه براینکه کمک می‌کند گوشی را محکم و ب..

موجود نیست


پایه نگهدارنده, پایه نگهدارنده موبایل, پایه نگهدارنده موبایل قیمت مناسب, بهترین هولدر موبایل, نگهدارنده موبایل مغناطیسی, پایه نگهدارنده شیائومی, نگهدارنده موبایل روی فرمان, خرید نگهدارنده مغناطیسی موبایل, پایه نگهدارنده گوشی موبایل, پایه نگهدارنده موبایل خود

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.