oos مونوپاد و شاتر بلوتوث- شیائومی | Xiaomi Mi Selfie Monopod Stick Holder with Bluetooth Shutter

مونوپاد و شاتر بلوتوث- شیائومی | Xiaomi Mi Selfie Monopod Stick Holder with Bluetooth Shutter

19کالا

  • مدل کالا: مونوپاد و شاتر بلوتوث- شیائومی
  • موجود نیست
  • 0 تومان

مونوپاد و شاتر بلوتوث- شیائومی

Xiaomi Mi Selfie Monopod Stick Holder with Bluetooth Shutter


معرفی محصول:

یکی دیگر از لوازم جانبی شیائومی بسیار خوب و کاربردی از محصولات شیائومی در میان جوانان مونوپاد و شاترهای شیائومی هستند. مدل Yi Action Camera Bluetooth Monopod مخصوص دوربین شیائومی این شرکت است و Monopod Bluetooth امکان ثبت تصاویر سلفی با استفاده از گوشی موبایل را فراهم می کند. از جمله خصوصیات مونوپاد Xiaomi Mi Selfie Monopod Stick Holder with Bluetooth Shutter این است که ساختار تلسکوپی داشته و طول دسته آن می تواند تا 4 برابر افزایش یابد. وزن این مونوپاد شیائومی نیز تنها 150 گرم بوده بنابراین بسیارسبک بوده و به راحتی می توان آن را حمل کرد و می تواند یکی ازابزارهای کاربردی درسفرها به حساب آید.

نگهدارنده مونوپاد و شاتر بلوتوث- شیائومی نیز می تواند 270 درجه چرخش داشته باشد بنابرین با استفاده از آن می توانید درهمه جهات عکس بگیرید. همچنین از یک باتری بسیار خوبی برخوردار بوده که می توان با آن تا 10000 عکس را گرفت بدون اینکه نیاز به شارژ مجدد داشته باشد. از طریق کابل USB نیز شارژ شده و از طریق بلوتوث نیز می تواند گوشی شما را شناسایی کند. همچنین این مونوپاد با اکثر گوشی ها نیز سازگاری دارد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

برچسب ها: Xiaomi Mi Selfie Monopod Stick Holder with Bluetooth Shutter, مونوپاد و شاتر بلوتوث شیائومی, مونوپاد و شاتر بلوتوث شیائومی, خرید مونوپاد و شاتر بلوتوث شیائومی, خریدXiaomi Mi Selfie Monopod Stick Holder with Bluetooth Shutter, فروش مونوپاد و شاتر بلوتوث شیائومی, فروش Xiaomi Mi Selfie Monopod Stick Holder with Bluetooth Shutter, منوپاد وشاتر بلوتوث موبایل شیائومی

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.