مرتب سازی بر اساس:

ماشین ظرفشویی کندی مدل CDPN 2D622O

معرفی ماشین ظرفشویی کندی مدل CDPN 2D622Oخرید بهترین ماشین ظرفشویی می‌تواند روند انجام کارهای منزل را تا حد زیادی سرعت ببخشد و کمک کند تا بتوانیم ساعات و لحظات بیشتری را در کنار مهمان‌ها بدون دغدغه سپری کنیم یا حتی بتوانیم آن زمان را صرف کارهایی چون مطالعه ، فعالیت هنری یا ... نماییم. گذشته از این مو..

تمام شد

ماشین ظرفشویی کندی مدل CDPN 1 D 390

معرفی ماشین ظرفشویی کندی مدل CDPN 1 D 390یکی از برندهای فعال در زمینه تولید و فروش لوازم خانگی برند کندی نام دارد که حدود ۷۰ سال قدمت داشته، همچنین در بسیاری از کشورهای دنیا از جمله ایران نیز فعالیت می‌کند و رعایت استاندارد، کیفیت تولید و تنوع محصولاتی اعم از ماشین لباسشویی، مایکروویو و ... از ویژگی..

تمام شد

ماشین ظرفشویی کندی مدل CDPM2T62

معرفی ماشین ظرفشویی کندی مدل CDPM2T62 یکی از قسمت‌های دشوار مهمانی‌ها شستن حجم انبوهی از ظرفهاست به همین دلیل خرید لوازم خانگی مرتبطی که این امر را راحت‌تر کند به ویژه با مشغله‌های امروزی دارای اهمیت خواهد بود مثل خرید ماشین ظرفشویی که یکی از جلوه‌های زندگی و خانه مدرن هم به شمار می‌رود. یکی ا..

تمام شد

ماشین ظرفشویی کرال مدل DS-1548

معرفی ماشین ظرفشویی کرال مدل DS-1548انواع ماشین‌ ظرفشویی که در چند سال اخیر به کارگرفتن از آنها اوج گرفته امروزه جز خرید لوازم خانگی مدرن به شمار می‌روند و اغلب در چیدمان آشپزخانه جایی خاص را برای آن در نظر می‌گیرند مانند ماکروویو، اجاق گاز صفحه‌ای یا ماشین لباسشویی که جای مخصوص خود را دارد، جدا از ..

موجود نیست


لوازم خانگی, لوازم خانگی برقی, لوازم خانگی آشپزخانه, لوازم برقی نظافت, ماشین ظرفشویی

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.