لوازم نظافت


    مرتب سازی بر اساس:

جاروبرقی شروین مدل VC4400 جنرال

معرفی جاروبرقی شروین مدل VC4400 جنرالدر میان لوازم خانگی، جاروبرقی‌ها به دو مدل سطلی و کیسه‌ای تقسیم می‌شوند که هرکدام مزایا و محدودیت‌های خاص خود را دارند، به طور مثال در مدل سطلی نیاز به خالی کردن مدام مخزن نیست ولی در دیگر نوع حتماً این کار باید انجام گردد. یا جاروبرقی سطلی وزن سنگینی دارد و برای..

665,000 تومان

جاروبرقی شروین مدل VC3600 جنرال

جاروبرقی شروین مدل VC3600 جنرالبرای بسیاری از افراد که به دنبال خرید لوازم برقی خانگی کارآمد هستند؛ این نکته که کالای مدنظرشان تولید ملی باشد و  از برندهای ایرانی حمایت کنند، دارای اهمیت زیادی ست. البته از انصاف نگذریم در تولیدات داخلی هم تعدادی از برندها هستند  که برعکس تفکر حاکم کلی که ا..

580,000 تومان

جاروبرقی شروین مدل VC3200 جنرال

معرفی جاروبرقی شروین مدل VC3200 جنرالدر خرید لوازم برقی جهیزیه حساسیت خاصی نسبت به جاروبرقی وجود دارد که اغلب به دلیل نقش این وسیله در تمیزکردن خانه و استفاده مدام از آن به دنبال خرید بهترین جاروبرقی هستند اما در این میان یک نکته اساسی را نباید فراموش کرد: لقب بهترین‌ها، به وسایلی با امکانات با..

455,000 تومان

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG717

معرفی جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG717جاروبرقی به عنوان وسیله‌ای بسیار حیاتی برای زندگی ماشینی امروزه محسوب می‌شود، در مورد اینکه اولین جاروبرقی چگونه اختراع شد و درباره‌ی تاریخچه‌ی آن اطلاعاتی دقیقی در دست نیست، نقل قول‌ها بسیار متفاوت است و تاریخ اختراعش  چیزی بین سال‌های 1869 تا 1906 میلادی ت..

1,810,000 تومان

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG715

معرفی جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG715 جاروبرقی یکی از وسایل برقی و موتوردار مهم خانگی است و این روزها تقریباً در تمامی منازل وجود دارد. کمپانی‌های بزرگ دنیا که بخشی از مهمترین آنها در جنوب شرقی اسیا هستند و خاستگاه آسیایی دارند این وسیله را در شکل‌ها، مدل‌ها و اندازه‌های مختلف تولید شده به دست ..

1,410,000 تومان

جاروبرقی شروین مدل VC4800

معرفی جاروبرقی شروین مدل VC4800یکی از تفکرات و باورهای نادرست در میان ایرانیان، اعتقاد ما به این نکته‌ست که برند خارجی و با قیمت بسیار زیاد به ویژه در حیطه‌ی  لوازم خانگی  دارای کیفیت و عمر طولانی هستند، اما این یک قانون ثابت شده نیست و برند شروین در زمینه تولید و فروش جاروبرقی ث..

885,000 تومان

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ919

معرفی جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ919تا کنون به تمیز کردن خانه فکر کرده‌اید اینکه چه مواردی برای شما اهمیت دارد و دوست دارید این کارها را به چه صورت انجام دهید. شاید بسیاری از جارو کردن  به دلیل گردوخاک بعد از این کار و سخت حرکت کردن جارو، توان کافی نداشتن و باقی ماندن آشغال‌ها بخصوص ریزه‌ها، خ..

3,390,000 تومان

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ917

معرفی جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ917خرید لوازم خانگی به دلیل اینکه هزینه نسبتاً زیادی صرف آنها می‌شود دارای اهمیت بوده و افراد سعی می‌کنند با شناخت به سمت خرید اینگونه محصولات بروند. در مورد هر دستگاهی سوالات خاصی راجع به برخی ویژگی‌ها مطرح می‌شود که عامل اصلی انتخاب و خرید هم هست، به طور مثال فوت ..

2,835,000 تومان

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ915

معرفی جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ915تمیزی برق زدن خانه اصطلاحی که همه شنیده‌اند اما شاید کمتر به معنای آن فکر کرده باشیم، بخشی از تمیزی جارو کشیدن است انجام درست این کار دغدغه تمام‌های خانم‌های خانه‌دار است به صورتی که کوچکترین ذره‌ای در هوا نباشد که با این عمل متصاعد شده باشد و ریزترین آشغال‌ها جم..

2,490,000 تومان

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ913

معرفی جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ913تمیز کردن خانه که شامل شستشو، گردگیری و جاروکردن می‌شود در گذشته به دلیل انجام دستی آنها کار طاقت فرسایی بود و به همراه خود مشقت و سختی داشت اما امروزه با تخصصی شدن کارها و اختراع وسایل گوناگون که هر کدام مخصوص کاری هستند، انجام هر کدارم از مواردی که ذکر شد به سم..

2,330,000 تومان

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ911

معرفی جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CJ911وسایل برقی که امروزه در خانه استفاده می‌شود هر کدام به صورت تخصصی برای انجام کار خاصی است، جارو برقی جز وسایل نظافت به شمار می‌رود که انواع بسیار مختلفی از جمله خانگی و صنعتی دارد، به صورت کلی به دلیل سرعت و آسانی در کاربرد برای تمیز کردن امروزه در هر خانه‌ای یاف..

2,200,000 تومان

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG713

معرفی جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG713 تمیزی منزل علاوه بر زیبایی و حس خوب، سلامت را برای شما به ارمغان می‌آورد. یکی از ابزار اصلی برای این کار جارو برقی‌ها هستند که انوع مختلفی داشته و هر نوع طرفداران خاص خود را دارد. نوع مخزنی و کیسه‌ای از محبوب‌ترین این مدل‌ها بشمار می‌آیند و کمپانی‌های ..

1,355,000 تومان

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG711

معرفی جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-CG711شاید در روزگار دور که زندگی تا بدین اندازه ماشینی نشده بود، هرگز کسی فکر نمی‌کرد که برای هرکدام از کارهای خانه ابزاری اختراع شود که تا این حد به راحت شدن کارها کمک کند اما با پیشرفت علم این مسائل ناگزیر بود و روز به روز نیز در حال گسترش. جاروبرقی‌ها هم جز همین وس..

1,335,000 تومان

جاروبرقی فیلیپس مدل FC9170

معرفی جاروبرقی فیلیپس مدل FC9170عواملی که باعث تمیز به نظر نرسیدن خانه‌هاست یکی دوتا نیست و اغلب از بین بردن آن‌ها به تلاش و وقت نیاز دارد،  بخصوص با روش‌های سنتی. فرض کنید در انتظار تعداد زیادی مهمان هستید اما ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، اتو، سشوار ، جاروبرقی و ... را در اختیار ندارید،..

1,965,000 تومان

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JWT980

معرفی اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JWT980لوازم خانگی پرچم دار به ویژه وسایل نظافت به سبب ویژگی‌های خاص و متمایز از دیگر محصولات همیشه مرکز توجه هستند و گزینه‌هایی هستند که فارغ از قیمت پتانسیل تبدیل شدن به گزینه‌ی خرید بسیاری از افراد را دارند، در واقع با هزینه بیشتر شما به امکانات منحصر به فردی د..

1,470,000 تومان

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JWT960

معرفی اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JWT960بسیاری از لوازم خانگی هستند که اگر ساعات کار با آنها را به صورت سالانه حساب کنید به عدد بزرگی خواهید رسید مانند اتوبخار که اغلب ما هفته‌ای یکی دوبار به صورت میانگین از آن استفاده می‌کنیم که گاهی کار با آن از یکی دو ساعت هم فراتر می‌رود این حجم از زمان ..

1,290,000 تومان

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW950A

معرفی اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW950Aاستفاده از لوازم خانگی این روزها به بخش جدایی‌ناپذیر زندگی تبدیل شده است و کمتر خانه‌ای هست که اینگونه وسایل در آن یافت نشود. به عبارت دیگر کارهایی که در گذشته به سختی و به صورت یدی انجام می‌گرفت، این روزها به کاری لذت بخش تبدیل شده و هر بخش به ابزاری سپرده شده ..

1,210,000 تومان

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW900C

معرفی اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW900Cدر میان لوازم نظافت به طور کلی سه مدل اتو فراگیرترند و بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند: خشك، پرس و بخار، اتو خشك محدودیت دارد و کار با آن بسیار سخت است. اتو پرس که بسیار جاگیر است و در اتو کردن لباس‌های زنانه و دخترانه به دلیل ظرافت‌ها کارایی چندانی ندارد، در ا..

1,240,000 تومان

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW670

معرفی اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW670در گذشته به دلیل ساده بودن و کم بودن امکانات خرید لوازم خانگی نیاز به اطلاعات چندانی نداشت و با آگاهی از دو سه مورد اصلی به راحتی می‌شد خرید کرد البته تنوع کم محصولات نیز در این مورد موثر بود، اما امروزه مدل‌ها و برندها آنقدر گسترده شده است که قطعاً بدون اطلاعات ..

1,120,000 تومان

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW660T

معرفی اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW660Tجلوه‌ی شخصیتی یک فرد ابتدا در ظاهر او به چشم می‌آید و ظاهر تمیز و آراسته همیشه از اهمیت فوق العاده‌ای برخودار بوده است. اصولاً نامرتب بودن و یا چروک بودن لباس‌ها نشان از اهمیت ندادن به پیرامون و افرادی است که با آنها در ارتباطیم به همین خاطر شاید اجداد ما به فکر..

895,000 تومان

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW650T

معرفی اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW650Tاز سال 1918، حدود یک قرن از شروع به کار پاناسونیک می‌گذرد و این کمپانی  در طول این تاریخ ثابت کرده است که کیفیت و مطلوبیت مقبول، زیبایی در طراحی و در نظر گرفتن راحتی و رضایت مشتری را همیشه سرلوحه قرار داده و هدفش را "زندگی بهتر، دنیای بهتر" تعریف کرده ..

795,000 تومان

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-E510T

معرفی اتو بخار پاناسونیک مدل NI-E510Tزیبایی ظاهری فقط در گروه تمیزی نیست بلکه در کنار آن باید به مرتب بودن لباس‌ها توجه کرد. یکی از موارد دخیل در این مرتب بودن اتو داشتن لباس است. اتوکشی فقط مختص امروزه نیست و از چین باستان و با حرکت دادن ماهیتابه داغ تا اتوهای ذغالی که نسل اولیه اتوهای امروز به شما..

495,000 تومان

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-E410T

معرفی اتو بخار پاناسونیک مدل NI-E410Tهرکاری قواعد خاص خود را دارد و به راحتی می‌توان با رعایت چند نکته کارهای پر مشقت و سخت را به راحت‌ترین و آسان‌ترین صورت انجام داد بدون آنکه دچار سختی شد. اتو کردن یکی از همین کارهاست که نیاز به رعایت قواعدی دارد به طور کلی از اصول اتوکشی می‌توان به استفاده از آب ..

395,000 تومان

کارواش کارشر مدل K4

معرفی کارواش کارشر مدل K4خرید لوازم خانگی برقی به ویژه در لوازم نظافت این روزها به دلیل استفاده از حد بالایی از پیشرفت و تکنولوژی ضروری شده‌اند و به صورت روزانه شاهد تولیدات جدید در این زمینه‌ایم، به همین سبب استفاده از لوازم خانگی مدرنی چون ماشین لباس شویی، بخارشوی، بخارگر و کارواش رواج یافته ..

به زودی

کارواش کارشر مدل K2 Compact

معرفی کارواش کارشر مدل K2 Compactشیوه‌های سنتی شست و شوی سطوح و محیط  گاه باعث می‌گردد تا علاوه بر اتلاف وقت، انرژی و آب به نتیجه‌ی دلخواه نرسیم. به همین سبب استفاده و خرید لوازم خانگی برقی و مدرنی چون ماشین لباس شویی، بخارشوی، بخارگر و کارواش رواج یافته و در این میان برندهای متعددی هم دست..

به زودی

جاروشارژی فیلیپس مدل FC6152

معرفی جاروشارژی فیلیپس مدل FC6152به مدد کشف الکتریسته و  بهره جستن از آن در صنعت زندگی انسان متحول شد و استفاده از این انرژی عظیم در تولید لوازم خانگی در خدمت آدمی قرارگرفت و باعث شد کمپانی‌های بزرگ در این زمینه شروع به فعالیت کنند و در زمان کمی شاهد تحولات عظیم و تولیداتی با تنوع بسیار بالا از..

به زودی

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-YL799

معرفی جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-YL799دنیای اطراف را اگر به درستی بنگریم از رشد و توسعه ابزاری که در اطراف ما هستند قطعاً شگفت زده خواهید شد. انسان در قرن اخیر تکنولوژی را به حد اعلای پیشرفت خود رسانده است آنقدر که گاهی ذهن از درک آن عاجز می‌ماند. شاید کمتر کسی در گذشته راجع به این روزها حتی روی..

به زودی

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-YL699

معرفی جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-YL699پاناسونیک از برندهای معروف و به روز دنیای الکترونیک و لوازم خانگی به شمار می‌رود، از تولیدات قابل توجه این عرصه جاروبرقی پاناسونیک هستند، عموماً این دو وسیله به نوع کیسه‌ای و سطلی تقسیم می‌شود که هر کدام کارایی خاص خود را دارند و برای محیط‌های خاصی مناسبند، ..

به زودی

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-YL637

معرفی جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-YL637انسان همیشه به دنبال هرچه سریع‌تر و راحت‌تر انجام دادن کارهای روزمره خود بوده است، در واقع باید گفت که اختراعات در مسیر فراغ بال انسان رخ داده  و راحتی بیشتر را به همراه آورده است، لوازم خانگی برقی نیز در همین راستا اختراع شدند و امروزه به تولید انبود در سرا..

به زودی

جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-YL635

معرفی جاروبرقی پاناسونیک مدل MC-YL635 تمیز بودن خانه یکی از دغدغه‌های اساسی همه است، در واقع یکی از عوامل اصلی در زیبا به نظر رسیدن و زیبا ماندن منازل تمیزی است به نحوی که هیج خرده و ریز آشغال و یا گردوخاکی در خانه نباشد، شیوه‌های سنتی جارو کردن البته این دو ویژگی را به طور کامل پوشش نمی‌داد و ..

به زودی

جاروبرقی فیلیپس مدل FC9176

معرفی جاروبرقی فیلیپس مدل FC9176در هر کالایی برخی ویژگی‌ها وجود دارند که برای انتخاب و خرید موثرند، در خرید جاروبرقی نیز اینگونه‌ست. بسیاری بخاطر لوازم مختلف در خانه که نیاز به جارو دارند قدرت مکش، سایز و جاگیر نبودن، طول کابل، ظاهر شیک و مدرن، کیسه‌ای بود یا نه و ... . در این میان نیز برای برخی مقر..

به زودی

جاروبرقی فیلیپس مدل FC9174

معرفی جاروبرقی فیلیپس مدل FC9174برخی لوازم خانگی عضو لاینفک خانه هستند و تصور یک روز بدون آنها بخصوص در روزهای پرکار و شلوغ اصلاً امکان پذیر نیست، از میان این لوازم اگر بخواهیم چند مورد را انتخاب کنیم شاید اتو، ماشین لباسشویی و جاروبرقی که در ارتباط مستقیم با پاکیزگی خانه هستند و لوازم نظافت به شمار..

به زودی

جاروبرقی فیلیپس مدل FC8585

معرفی جاروبرقی فیلیپس مدل FC8585نیازهای انسان به قدری گسترده شده که برای برطرف کردن آن باید شناخت کامل به آنچه که در حال اتفاق بوده و تکنولوژی روز داشت در این میان آنچه که از اهمیت ویژه‌ای برخوردارست افزون بر تکنولوژی، آگاهی از سلیقه و نیازبوده  زیرا در واقع یک برند با اطلاع کامل از ان دو ..

به زودی

جاروبرقی فیلیپس مدل FC8385

معرفی جاروبرقی فیلیپس مدل FC8385شرکت هلندی فیلیپس یکی از برندهای مطرحیست که از سال 1891 و ابتدا با هدف تولید لامپ‌های الکترونیکی شروع به کار کرد و به مرور زمان خطِ تولید خود را گسترش داد و اکنون در سه حوزه فناوری، بهداشت و شیوه‌ی زندگی به فعالیت می پردازد.در پی افزایش خرید لوازم خانگی از این کم..

به زودی

بخارگر فیلیپس مدل GC361

معرفی بخارگر فیلیپس مدل GC361با خرید لوازم نظافت، ظاهری مقبول به محیط زندگی، خانه و لباس خود می‌بخشیم. البته تنوع برندهای فعال در این حیطه باعث  تنوع در این گونه لوازم خانگی شده، در واقع احساس نیاز به ابزاری کارآمدتر در مخاطب و مصرف کننده برندهای معتبر را در این زمینه فعال نموده است. فیلیپس از ..

به زودی

بخارشوی کارشر مدل SC5

معرفی بخارشوی کارشر مدل SC5ابزار کاربردی در حیطه‌ی نظافت و تمیزی خانه این روزها تنوع گسترده‌ای پیدا کرده‌اند که در نتیجه خرید لوازم نظافت مدرن و استفاده از آنها چون ماشین لباس شویی، بخارشو، بخارگر، کارواش و ... رواج یافته  که دلیلش را در نتیجه‌ی بهتر کار نسبت به روش‌ها و ابزار مرسوم ق..

به زودی

بخارشوی کارشر مدل SC2

معرفی بخارشوی کارشر مدل SC2این روزها خرید لوازم نظافت مدرن و استفاده از آنها چون ماشین لباس شویی، بخارشو، بخارگر، کارواش  و ... رواج یافته است که دلیل ان را باید در مشقت‌ بار بودن و کندی روش‌های مرسوم قدیمی جستجو کرد، در این میان برندهای متعددی هم دستی در تولید اینگونه ..

به زودی

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-P300T

معرفی اتو بخار پاناسونیک مدل NI-P300Tمعنای کلمه اتو در فرهنگ لغات دهخدا و معین به معنای وسیله‌ای که با آن ناراستی و چین و چروک البسه زدوده می‌شود، آورده شده است. بسیاری آن را ترکی و عده‌ای روسی می‌دانند و البته روایت‌های مختلف راجع به تاریخچه و انواع آن وجود دارد اما آن‌چیزی که مسلم است استفاده از ا..

به زودی

اتو بخار مولینکس مدل IM1541E1

معرفی اتو بخار مولینکس مدل IM1541E1هر برندی با توجه به محصولاتی که تولید می‌کند شعار‌های خاص خود را دارد، که در واقع این شعارها اهداف این شرکت‌ها را پوشش می‌دهد. مولینیکس نیز که از معروفترين و معتبرترين کمپانی‌های توليدكننده لوازم خانگي الکترونیکی بين المللي است كه در سال 1932 در فرانسه تاسیس شده و ..

به زودی

اتو بخار مولینکس مدل IM1538E1

معرفی اتو بخار مولینکس مدل IM1538E1شاید جالب باشد بدانید که چین و چروک روی لباس فقط در ظاهر مهم نیستند ، افزون بر آن این امر باعث می‌شود در طولانی مدت الیاف لباس‌هایتان تغییر فرم داده و  مقاومت اولیه خود را از دست بدهند و علاوه بر لباسی چروک لباسی پوسیده و در معرض از بین رفتن هم داشته باشید. بر..

به زودی

اتو بخار مخزن دار فیلیپس مدل GC9642

معرفی اتو بخار مخزن دار فیلیپس مدل GC9642بدون شک اصطلاح اتو کشیده را شنیده‌اید که اصولاً برای آدمهای شق و رق و رسمی بکار می‌رود و گویای شخصیت و جاذبه است، شاید پر بیراه نباشد که بدانید زیبایی و آراستگی ظاهری اولین معرف شما به دیگران بخصوص در برخورد اول است، لباس مرتب و تمیز، کفش‌های واکس زده و ... ن..

به زودی

اتو بخار مخزن دار فیلیپس مدل GC8650

معرفی اتو بخار مخزن دار فیلیپس مدل GC8650فلیپس یک شرکت هلندی خوش آوازه درعرصه تولید لوازم خانگی مانند جاروبرقی، سرخ کن و .. بوده که با انقلاب خود در زمینه تولید انواع اتو به صورت تخصصی با تنوع و امکانات باور نکردنی خود را به محصول پرطرفدار خانواده‌ها در تمام دنیا تبدیل کرده ، مدل‌های اتوی این ش..

به زودی

اتو بخار فیلیپس مدل GC5037

معرفی اتو بخار فیلیپس مدل GC5037در خرید لوازم برقی جهزیه گرچه محصولات پرچم‌دار مانند مدل‌های برتر موبایل و لپ تاب قیمت بیشتری دارند اما همیشه مرکز توجه بوده‌اند و کسانی هم هستند با علم به این موضوع ولی با این دلیل که خرید یک محصول پرچم‌دار عمر و دوام بیشتری دارد و در طولانی مدت کاربرد داشته این..

به زودی

اتو بخار فیلیپس مدل GC4936

معرفی اتو بخار فیلیپس مدل GC4936آنچه که برای زندگی راحت در اختیار انسان قرار گرفته بخصوص لوازم خانگی  اغلب به دو صورت معمولی و کاملاً حرفه‌ای طراحی شده و با توجه به همین ویژگی قابلیت‌ها و فناوری‌های مختلف در کالاها پیش بینی شده است. قیمت نیز با توجه به همین خصلت کم و زیاد می‌شود، در مورد خ..

به زودی

اتو بخار فیلیپس مدل GC4887

معرفی اتو بخار فیلیپس مدل GC4887لوازم برقی جهزیه بخش عمده‌ای از بازار وسایل الکترونیک را به خود اختصاص داده و کالاهای بسیاری با عنوان خانگی تولید می‌شوند که نشان دهنده توجه ویژه تولید کنندگان به این حوزه بود، کالاهایی نظیر تلویزیون، جاروبرقی، اتو و... از جمله مواردی که در خرید  در ابتدای امر مو..

به زودی

اتو بخار فیلیپس مدل GC4881

معرفی اتو بخار فیلیپس مدل GC4881امروزه آنقدر مدل‌های گوناگون و برندهای متعدد از وسایل نظافت در بازارعرضه گردیده که گاه برای خرید یک وسیله‌ی کوچک افراد دچار سردرگمی شده و در انتخاب مناسب می‌مانند. در مورد لوازم بزرگ‌تر به طور مثال لوازم برقی خانگی اعم از یخچال،  جاروبرقی، تلویزیون و ... وضعیت بس..

به زودی

اتو بخار فیلیپس مدل GC4517

معرفی اتو بخار فیلیپس مدل GC4517لوازم خانگی بخش عمده‌ای از زندگی ما را احاطه کرده‌، بخش اصلی جهزیه به شمار می‌روند و برای تشکل زندگی ضروری‌اند. اتو یکی از همین لوازم به شمار می‌رود که فقط در شکیل و آراسته کردن لباس و ظاهر بلکه برای ملحفه، پرده و ... کاربرد دارد، این کاربرد هم به طور کلی در تمیز..

به زودی

اتو بخار فیلیپس مدل GC3929

معرفی اتو بخار فیلیپس مدل GC3929یک روز صبح را تصور کنید که لوازم خانگی را در اختیار نداشته باشید؛ لباس‌های شسته و اتو نشده، خانه‌ای که با جاروبرقی تمیز نشده و ... همه این موارد نشان‌دهنده‌ی این است که تولیدات این چنینی برای بهود کیفیت زندگی هستند و امروزه دیگر زندگی بدون تصور آنها غیر ممکن و عج..

به زودی

اتو بخار فیلیپس مدل GC2998

معرفی اتو بخار فیلیپس مدل GC2998اتو که یکی از اقلام اصلی خرید لوازم برقی جهزیه است که از گذشته‌های بسیار دور به وسیله‌ی ساده و سنگینی اطلاق می‌‎شد که برای رفع‌چروک مورد استفاده قرار می‌گرفت اما امروزه جنس بيش‌تر از فلز و پلاستيك  و ویژگی‌های متعدد و جالبی به آن افزوده شده، چینی‌ها، یو..

به زودی

اتو بخار فیلیپس مدل GC2994

معرفی اتو بخار فیلیپس مدل GC2994بسیاری به دنبال شیک پوش بودن و زیبایی ظاهری هستند و فکر می‌کنند با صرف هزینه بیشتر و خرید برند این امر محقق می‌شود اما باید گفت که شیک‌پوشی با رعایت چندین نکته بسیار ساده قابل دستیابی بوده؛ مواردی چون تناسب رنگ و هارمونی آن در پوشش، تمیزی و آراستگی لباس‌ها، همخوا..

به زودی

لوازم خانگی, لوازم آشپزخانه, لوازم آشپزخانه برقی, لوازم برقی نظافت

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.