لوازم نظافت,انواع لوازم نظافت,خرید لوازم نظافت,اتو,بخارشوی,جاروبرقی,جارو شارژی,کارواش


    مرتب سازی بر اساس:

کارواش کارشر مدل K4

معرفی کارواش کارشر مدل K4خرید لوازم خانگی برقی به ویژه در لوازم نظافت این روزها به دلیل استفاده از حد بالایی از پیشرفت و تکنولوژی ضروری شده‌اند و به صورت روزانه شاهد تولیدات جدید در این زمینه‌ایم، به همین سبب استفاده از لوازم خانگی مدرنی چون ماشین لباس شویی، بخارشوی، بخارگر و کارواش رواج یافته ..

به زودی

کارواش کارشر مدل K2 Compact

معرفی کارواش کارشر مدل K2 Compactشیوه‌های سنتی شست و شوی سطوح و محیط  گاه باعث می‌گردد تا علاوه بر اتلاف وقت، انرژی و آب به نتیجه‌ی دلخواه نرسیم. به همین سبب استفاده و خرید لوازم خانگی برقی و مدرنی چون ماشین لباس شویی، بخارشوی، بخارگر و کارواش رواج یافته و در این میان برندهای متعددی هم دست..

به زودی

ماشین لباسشویی کندی مدل GVS-1409TH ظرفیت 9 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی کندی  مدل GVS-1409TH  ظرفیت 9 کیلوگرمدر گذشته کار‌های خانه اغلب به صورت دستی و با زحمت فراوان انجام می‌شد اما امروزه با خرید لوازم خانگی برقی و مدرن شاهد این هستیم که علاوه بر زحمت کمتر؛ سرعت بیشتر و نتیجه بهتری اتفاق می‌افتد مانند زمانیکه از چرخ گوشت، جاروبرقی، آبمیوه..

تمام شد

ماشین لباسشویی کندی مدل GVS-128TC3 ظرفیت 8 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی کندی  مدل GVS-128TC3  ظرفیت 8 کیلوگرمدر جواب به اینکه " بهترین ماشین لباسشویی کدامست؟ " باید گفت که نیاز شما و مدلی که مدنظر دارید قطعاً در تعریف بهترین تأثیر خواهد گذاشت، در مورد خرید لوازم خانگی دیگر هم این اصل صادق است. اگر یک خانواده متوسط هستید و به دنبال یک وسیله..

تمام شد

ماشین لباسشویی کندی مدل GF-1414 ظرفیت 14 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی کندی  مدل GF-1414  ظرفیت 14 کیلوگرمCandy نامی یکی از برندهای معتبر جهانی در زمینه تولید و فروش لوازم خانگی است، مبدا این برند ایتالیا بوده که به دلیل کیفیت بالا موفق به کسب بازار جهانی شده است. ماشین لباسشویی کندی مدل GF-1414 با ظرفیت 14 کیلوگرم یکی از همین م..

تمام شد

ماشین لباسشویی کندی مدل CSV-1171DQ1 ظرفیت 7 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی کندی  مدل CSV-1171DQ1  ظرفیت 7 کیلوگرمبسیاری از زوج‌های جوان یا خانواده‌های سه نفره که نیازی به خرید لوازم خانگی بزرگ ندارند اغلب با این دغدغه روبرو هستند که چطور محصول مناسبی پیدا کنند تا هم در انرژی و هم در پول صرفه جویی کنند، به طور مثال به دنبال خرید بهترین ماشین ل..

تمام شد

ماشین لباسشویی کرال مدل WTB- 7142 AJ ظرفیت 7 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی کرال مدل WTB- 7142 AJ ظرفیت 7 کیلوگرمدنیای متنوع برندها آنقدر گسترده و بزرگ است که شناخت همه آنها به صورت جامع ممکن نیست اما هستند کمپانی‌هایی که به صورت تخصصی در تولید برخی محصولات در حیطه لوازم خانگی شناخته شده هستند مثلاً بسیاری از ما پاناسونیک را در ایران با چرخ گوشت‌های باک..

تمام شد

ماشین لباسشویی کرال مدل TFW-48403 ظرفیت 8 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی کرال مدل TFW-48403 ظرفیت 8 کیلوگرم دنیای متنوع برندها آنقدر گسترده و بزرگ است که شناخت همه آنها به صورت جامع ممکن نیست و اما هستند کمپانی‌هایی که به صورت تخصصی در تولید برخی محصولات در حیطه لوازم خانگی شناخته شده هستند مثلاً بسیاری از ما پاناسونیک را در ایران با چ..

تمام شد

ماشین لباسشویی کرال مدل TFW 49403 ظرفیت 9 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی کرال مدل TFW 49403 ظرفیت 9 کیلوگرم دنیای متنوع برندها آنقدر گسترده و بزرگ است که شناخت همه آنها به صورت جامع ممکن نیست و اما هستند کمپانی‌هایی که به صورت تخصصی در تولید برخی محصولات در حیطه لوازم خانگی شناخته شده هستند مثلاً بسیاری از ما پاناسونیک را در ایران با چرخ گوشت‌ها..

تمام شد

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-6530K ظرفیت 6.5 کیلوگرم

معرفی ماشین  لباسشویی  پاکشوما  مدل  PWT-6530K  ظرفیت  6.5 کیلوگرم تمیز بودن و پاکیزگی به ویژه در مورد لباس‌ها یکی از اصول مهم شخصی به شمار می‌رود که اهمیت به آن در هر فرهنگی وجود دارد و با خرید لوازم خانگی و شخصی مختلفی مانند ماشین ظرفشویی، جاروبرقی، انواع اتو و س..

تمام شد

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-6520LN ظرفیت 6.5 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-6520LN ظرفیت 6.5 کیلوگرمگرچه فاکتورهای متعدد و متنوعی در خرید لوازم خانگی حائز اهمیتند اما بسیاری تولید ملی بودن و داخلی بودن را مدنظر خود قرار داده و آن را در درجه اول اهمیت می‌دانند، به همین دلیل به دنبال برندهای تولیدکننده داخلی هستند تا با انتخابی درست بتوانن..

موجود نیست

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFU 91399 ظرفیت 9 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی پاکشوما  مدل WFU 91399   ظرفیت 9 کیلوگرمخرید بهترین ماشین لباسشویی به چندین دلیل دارد دارای اهمیت است: ابتدا به خاطر اینکه نظافت و تمیزی اصل مهمی است و دوم اینکه جزو لوازم خانگی مدرن و دارای اهمیتی تلقی می‌شود زیرا انجام شستشو به صورت دستی دارای زحمتی فراوانی..

موجود نیست

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-9619AJ ظرفیت 9.6 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی پاکشوما  مدل PWT-9619AJ  ظرفیت 9.6 کیلوگرم بدون شک قدمت در تولید، سابقه فعالیت مستمر، حفظ کیفیت و ارتقای آن معیار مهمی در انتخاب برند جهت خرید لوازم خانگی به شمار می‌رود زیرا هزینه این وسایل اغلب سنگین است و عدم دقت در انتخاب، خرابی پی درپی و هزینه‌های بیشتری را ب..

موجود نیست

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-7141KJ ظرفیت 7 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی پاکشوما  مدل PWT-7141KJ  ظرفیت 7 کیلوگرم بدون شک قدمت در تولید، سابقه فعالیت مستمر و حفظ کیفیت و ارتقای آن معیار مهمی در انتخاب برند جهت خرید لوازم خانگی به شمار می‌رود زیرا هزینه این وسایل اغلب سنگین است و عدم دقت در انتخاب خرابی پی درپی و هزینه‌های بیش..

تمام شد

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFI-83403 ظرفیت 8 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی پاکشوما  مدل  TFI-83403  ظرفیت  8 کیلوگرمسرمایه‌های اجتماعی، ملی و صنعتی در ایران کم نیستند و شرکت‌های بسیاری جز این سرمایه ملی به شمار رفته و فعالیت می‌کنند. از میان برندهای ایرانی پاکشوما با سابقه فعالیت چهل ساله از سال 1354 در زمینه تولید و فروش لوازم خانگ..

موجود نیست

ماشین لباسشویی و خشک کن توکار کندی مدل CDB-485-D با ظرفیت 8 کیلوگرم و 5 کیلوگرم خشک کن

معرفی ماشین لباسشویی و خشک کن توکار کندی مدل CDB-485-D با ظرفیت 8 کیلوگرم و 5 کیلوگرم خشک کنفضا یکی از فاکتورهای مهم برای خرید لوازم خانگی است به ویژه اینکه این روزها خانه‌ها کوچکتر و فضاها متراکم‌تر شده‌اند یکی از مواردی که همیشه جای مشخص و پیش بینی شده خود را در خانه‌ها دارند ماشین‌های لباسشویی هس..

تمام شد

ماشین لباسشویی مایدیا مدلTW-6908 با ظرفیت 8 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی مایدیا مدلTW-6908  با ظرفیت 8 کیلوگرمشرق آسیا در زمینه تولید و فروش لوازم خانگی  یکی از قطب‌های جهانی به شمار می‌رود که چندین و چند برند مهم  از این محیط جغرافیایی رشد کرده و بالنده شده‌اند.  midea هم یکی از تولیدکنندگان این منطقه است که در دهه 60 میلادی در چ..

تمام شد

ماشین لباسشویی مایدیا مدل TW-6912 با ظرفیت 12 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی مایدیا مدل TW-6912 با ظرفیت 12 کیلوگرمبسیاری از ما حساسیت داریم که حتماً برترین‌های هرچیزی را تهیه کرده و استفاده کنیم، اما در زمینه برخی لوازم خانگی شرایط محیطی و نوع زندگی در تعریف بهترین تأثیرگذارست. بطور مثال برای خانه‌های روستایی و ویلایی خرید جاروبرقی سطلی توصیه می‌شود یا ..

تمام شد

ماشین لباسشویی مایدیا مدل TW-6910 ظرفیت 10 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی مایدیا مدل TW-6910 ظرفیت 10 کیلوگرممایدیا تولید کننده این محصول در دهه 60 میلادی در چین تاسیس و آغاز به کار کرد، اکنون پس از نیم قرن یکی از 500 تولیدکننده برتر دنیا در حیطه فعالیت خود محسوب می‌گردد که طیف گسترده‌ای از کالاها را تولید و صادر می‌نماید. تنوع در محصولات باعث اقناع م..

تمام شد

ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1599 ظرفیت 9 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1599  ظرفیت 9 کیلوگرمشرکت‌های مهم و متعددی در زمینه تولید لوازم برقی خانگی در سرتاسر دنیا به فعالیت می‌پردازند که هدف اصلی آنها تولید ابزاری در زندگی‌های امروزی برای سریع‌تر و ساده‌ترانجام شدن کارهاست و این امر جز با خرید لوازم خانگی مدرن ممکن نمی‌گردد. ..

تمام شد

ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1393 ظرفیت 9 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1393 ظرفیت 9 کیلوگرمماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1393 ظرفیت 9 کیلوگرم تولید شده توسط شرکت ایتالیایی یکی از محصولات قابل اعتنا در هنگامی است که قصد انتخاب و خرید لوازم خانگی را دارید که از کارایی و ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار هست. با علم به این مزیت‌ها می‌توا..

تمام شد

ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1282 ظرفیت 8 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی زیرووات مدل OZ-1282 ظرفیت 8 کیلوگرم یکی از قواعد مهم در زندگی‌های امروزی سریع‌تر و ساده‌ترانجام شدن کارهاست و این امر جز با خرید لوازم خانگی مدرن ممکن نمی‌گردد. تهیه ابزار مربوط به شستشو نظیر ماشین لباسشویی، اتو بخار ایستاده و... هم در راستای حفظ نظافت و بهداشت ام..

تمام شد

ماشین لباسشویی دکستر مدل DWT651 ظرفیت 6.5 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی دکستر  مدل DWT651  ظرفیت 6.5  کیلوگرم خرید لوازم خانگی به دلیل هزینه‌های بالا همیشه از حساسیت برخوردار بوده و بسیاری به دنبال این هستند که در کنار مقرون به صرفه بودن، کیفیت خوب را هم در یک خرید به دست بیاورند. (Dexter) از سال 1390 متولد شده و محصولاتش اغلب در..

موجود نیست

ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال مدل WT-G704A با ظرفیت 7 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی جنرال آدمیرال مدل WT-G704A با ظرفیت 7 کیلوگرمخرید جهزیه یکی از زیباترین اتفاقات در آداب و رسوم ما ایرانیان تلقی می‌شود که البته ملزومات و حساسیت‌های خاصی نیز دارد. یکی از بخش‌های مهم این خرید در بخش لوازم خانگی برقی است البته چون هزینه زیادی صرف آن می‌گردد بهترست تا انتخاب درستی..

موجود نیست

ماشین لباسشویی تی سی ال مدل TWM-704SBI ظرفیت 7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی تی سی ال مدل TWM-704SBI ظرفیت 7 کیلوگرم ماشین لباسشویی جز آن دست از لوازم خانگی است که دارای دوام بالایی است و به همین منظور اکثر افراد برای خرید ماشین لباسشویی دقت و وسواس بالایی به خرج می‌دهند.در این میان برند، ظرفیت، نوع مدل، اتومات بودن یا نبودن اهمیت بسیا..

موجود نیست

ماشین لباسشویی تی سی ال مدل TWM-704BI ظرفیت 7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی تی سی ال مدل TWM-704BI ظرفیت 7 کیلوگرم ماشین لباسشویی جز آن دست از لوازم خانگی است که دارای دوام بالایی است و به همین منظور اکثر افراد برای خرید ماشین لباسشویی دقت و وسواس بالایی به خرج می‌دهند.در این میان برند، ظرفیت، نوع مدل، اتومات بودن یا نبودن اهمیت بسیار بالایی دارد و قیمت ..

موجود نیست

ماشین لباسشویی تی سی ال مدل TWG-852 ظرفیت 8.5 کیلوگرم

ماشین لباسشویی تی سی ال مدل TWG-852 ظرفیت 8.5 کیلوگرم یکی از فاکتورهای مهم در خرید ماشین لباسشویی توجه به ظرفیت آن است و البته این مورد مهم در قیمت آن هم بی تأثیر نیست. امروزه با توجه به کم جمعیت شدن خانواده‌ها ماشین‌هایی با ظرفیت 7 الی 9 کیلوگرم از طرفداران بیشتری برخوردار هستند. یکی از برندها..

موجود نیست

ماشین لباسشویی تی سی ال مدل TWG-702S ظرفیت 7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی تی سی ال مدل TWG-702S ظرفیت 7 کیلوگرم خرید بهترین ماشین لباسشویی یکی از اولویت‌های اکثر ما در خرید جهزیه و لوازم خانگی است. برندهای متعددی در این زمینه فعالیت می‌کنند که هر کدام محصولات در خور توجهی دارند. اگر یک خانواده دو یا سه نفره هستید و به دنبال محصولی کاربرد..

موجود نیست

ماشین لباسشویی تی سی ال مدل TWG-702 ظرفیت 7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی تی سی ال مدل TWG-702 ظرفیت 7 کیلوگرم خرید بهترین ماشین لباسشویی یکی از اولویت‌های اکثر ما در خرید جهزیه و لوازم خانگی است. برندهای متعددی در این زمینه فعالیت می‌کنند که هر کدام محصولات در خور توجهی دارند. اگر یک خانواده دو یا سه نفره هستید و به دنبال محصولی کاربردی و مفید برای ای..

موجود نیست

ماشین لباسشویی تی سی ال مدل TWE-600 ظرفیت 6 کیلوگرم

ماشین لباسشویی تی سی ال مدل TWE-600 ظرفیت 6 کیلوگرم مادیران و زیربرندهای آن علاوه بر فعالیت چشمگیر در زمینه تلویزیون در حیطه تولید لوازم خانگی نظیر مدل‌های مختلف ماشین لباسشویی نیز فعالیت دارد. محصولاتی که با شعار " پاکیزگی را به یکدیگر هدیه کنید" تولید شده و رقیب جدی برای محصولات خار..

موجود نیست

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل XVW-740SB ظرفیت 7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل XVW-740SB ظرفیت 7 کیلوگرمدر زمینه لوازم خانگی دنیای برندها آنقدر گسترده و بزرگ است که شناخت همه آنها برای یک خرید ممکن نیست و بهتر است با توجه به امکانات و بدوجه مدنظر برای این کار اقدام کرد. محصولات مادیران به ویژه دو زیر برند ایکس ویژن و  تی سی ال که علاوه بر محصو..

موجود نیست

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل XTW-852SB ظرفیت 8.5 کیلوگرم

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل XTW-852SB ظرفیت 8.5 کیلوگرمتوجه داشته باشید که یکی از اصول مهم در خرید لوازم خانگی در بسیاری از کشورها حمایت از تولیدات داخلی است، این کار زمینه رشد و شکوفایی صنعت و اشتغال را فراهم می‌کند اما به همان میزان نیز باید برندهای داخلی متعهد به رعایت کیفیت و احت..

موجود نیست

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل XTW-852B ظرفیت 8.5 کیلوگرم

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل XTW-852B ظرفیت 8.5 کیلوگرمتوجه داشته باشید که یکی از اصول مهم در خرید لوازم خانگی در بسیاری از کشورها حمایت از تولیدات داخلی است، این کار زمینه رشد و شکوفایی صنعت و اشتغال را فراهم می‌کند اما به همان میزان نیز باید برندهای داخلی متعهد به رعایت کیفیت و احترام به مشتری باش..

موجود نیست

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل XTW-720SB ظرفیت 7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل XTW-720SB ظرفیت 7 کیلوگرم برای خرید لوازم خانگی، گرچه برند تولید کننده بسیار قابل توجه است و اغلب در ایران ترجیح می‌دهند از برندهای خارجی خرید کنند اما در سال‌های اخیر دو برند تی سی ال و ایکس ویژن که در تولید تلویزیون دستی داشتند این روزها به تولید لوازم خانگی ..

موجود نیست

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل XTW-720B ظرفیت 7 کیلوگرم

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل XTW-720B ظرفیت 7 کیلوگرم برای خرید لوازم خانگی، گرچه برند تولید کننده بسیار قابل توجه است و اغلب در ایران ترجیح می‌دهند از برندهای خارجی خرید کنند اما در سال‌های اخیر دو برند تی سی ال و ایکس ویژن که در تولید تلویزیون دستی داشتند این روزها به تولید لوازم خانگی ن..

موجود نیست

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل XTW-600B ظرفیت 6 کیلوگرم

ماشین لباسشویی ایکس ویژن مدل XTW-600B ظرفیت 6 کیلوگرممادیران یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید و فروش لوازم الکتریکی و  لوازم خانگی است، یکی از برندهای فعال زیر نظر این شرکت ایکس ِویژن است که به دلیل کیفیت  و قیمت مناسب موفق به تصاحب بخشی از بازار داخلی شده است. اگر قصد خرید جهیزیه دارید..

موجود نیست

ماشین لباسشویی کندی مدل CSV1289DC3/K-IRAN ظرفیت 8 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی  کندی  مدل  CSV1289DC3/K-IRAN   ظرفیت 8 کیلوگرم حتی فکر کردن به انجام کارهای خانه به شیوه‌ی سنتی مثل تمیزکاری با جارودستی و غذا پختن با ظروف قدیمی و ... ملال آورست، یک روز بدون ماشین لباسشویی را تصور کنید حجم انبوهی از لباس، ملحفه و پارچه‌های مختلفی..

تمام شد

ماشین لباسشویی کروپ مدل WFT 48402 ظرفیت 8 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی  کروپ  مدل WFT 48402  ظرفیت 8  کیلوگرمیکی از راهکارهایی که متخصصان در خرید لوازم خانگی پیشنهاد می‌کنند تهیه یک لیست از فاکتورهای مدنظرتان است نظیر؛ آنچه نیاز دارید، سطح توقعتان و هزینه‌ها را یادداشت کنید تا ذهنیت درستی به مواردی که می‌توانید خرید کنید داشته ب..

تمام شد

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFU 91409 ظرفیت 9 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی  پاکشوما  مدل WFU 91409  ظرفیت 9 کیلوگرم یکی از اصول مهم در خرید لوازم خانگی در بسیاری از کشورها حمایت از تولیدات داخلی است، در واقع این کار زمینه رشد و شکوفایی صنعت و اشتغال را فراهم می‌کند اما به همان میزان نیز باید برندهای داخلی متعهد به رعایت کیفیت و احتر..

موجود نیست

ماشین لباسشویی دکستر مدل DWT-959T ظرفیت 9.5 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی  دکستر مدل DWT-959T  ظرفیت  9.5 کیلوگرمبرند (Dexter) که سال 1390 در زمینه تولید و فروش لوازم خانگی متولد شده و محصولاتش اغلب در زمینه لوازم شستشو از قبیل انواع ماشین لباسشویی اعم از اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و ظرفشویی  و نیز دیگر وسایل مانند جاروبرقی هستف شاید..

موجود نیست

ماشین ظرفشویی کندی مدل CDPN 2D622O

معرفی ماشین ظرفشویی کندی مدل CDPN 2D622Oخرید بهترین ماشین ظرفشویی می‌تواند روند انجام کارهای منزل را تا حد زیادی سرعت ببخشد و کمک کند تا بتوانیم ساعات و لحظات بیشتری را در کنار مهمان‌ها بدون دغدغه سپری کنیم یا حتی بتوانیم آن زمان را صرف کارهایی چون مطالعه ، فعالیت هنری یا ... نماییم. گذشته از این مو..

تمام شد

ماشین ظرفشویی کندی مدل CDPN 1 D 390

معرفی ماشین ظرفشویی کندی مدل CDPN 1 D 390یکی از برندهای فعال در زمینه تولید و فروش لوازم خانگی برند کندی نام دارد که حدود ۷۰ سال قدمت داشته، همچنین در بسیاری از کشورهای دنیا از جمله ایران نیز فعالیت می‌کند و رعایت استاندارد، کیفیت تولید و تنوع محصولاتی اعم از ماشین لباسشویی، مایکروویو و ... از ویژگی..

تمام شد

ماشین ظرفشویی کندی مدل CDPM2T62

معرفی ماشین ظرفشویی کندی مدل CDPM2T62یکی از قسمت‌های دشوار مهمانی‌ها شستن حجم انبوهی از ظرفهاست به همین دلیل خرید لوازم خانگی مرتبطی که این امر را راحت‌تر کند به ویژه با مشغله‌های امروزی دارای اهمیت خواهد بود مثل خرید ماشین ظرفشویی که یکی از جلوه‌های زندگی و خانه مدرن هم به شمار می‌رود. یکی از ..

تمام شد

ماشین ظرفشویی کرال مدل DS-1548

معرفی ماشین ظرفشویی کرال مدل DS-1548انواع ماشین‌ ظرفشویی که در چند سال اخیر به کارگرفتن از آنها اوج گرفته امروزه جز خرید لوازم خانگی مدرن به شمار می‌روند و اغلب در چیدمان آشپزخانه جایی خاص را برای آن در نظر می‌گیرند مانند ماکروویو، اجاق گاز صفحه‌ای یا ماشین لباسشویی که جای مخصوص خود را دارد، جدا از ..

موجود نیست

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFI 10141 ظرفیت 10 کیلوگرم

معرفی ماشین  لباسشویی  پاکشوما مدل WFI 10141 ظرفیت 10 کیلوگرمخانواده‌های شلوغ و پرجمعیت در زمینه خرید لوازم خانگی هم نیاز به وسایل با ابعاد بزرگتر و ظرفیت بیشتر دارند، بسیاری برندها با علم به این موضوع تولیدات خود را در ابعاد و کارایی متفاوت عرضه می‌کنند تا همه بتوانند از آنها استفاده..

تمام شد

ماشین لباسشویی دکستر مدل DWT-854B ظرفیت 8.5 کیلوگرم

معرفی ماشین  لباسشویی  دکستر  مدل DWT-854B  ظرفیت  8.5 کیلوگرمدر میان برندهای فعال در زمینه تولید و فروش لوازم خانگی نام‌های فراوانی وجود داشته که برخی شاید کمتر به گوش خورده باشد اما این امر نفی کننده کیفیت محصولات آنها نیست و تنها نیاز به شناخت بیشتر آنها دارد. (Dexter) از..

موجود نیست

جاروشارژی فیلیپس مدل FC6152

معرفی جاروشارژی فیلیپس مدل FC6152به مدد کشف الکتریسته و  بهره جستن از آن در صنعت زندگی انسان متحول شد و استفاده از این انرژی عظیم در تولید لوازم خانگی در خدمت آدمی قرارگرفت و باعث شد کمپانی‌های بزرگ در این زمینه شروع به فعالیت کنند و در زمان کمی شاهد تحولات عظیم و تولیداتی با تنوع بسیار بالا از..

به زودی

جاروبرقی کندی مدل KCS2406135

معرفی جاروبرقی کندی مدل KCS2406135تخصص برای خرید لوازم خانگی در گرو بدست آوردن اطلاعات مهم و اساسی پیرامون یک محصول است به طور مثال برای داشتن بهترین جارو برقی باید نوع آن اعم از کیسه‌ای، مخزن دار و سطلی بودن، قیمت، طول کابل، گنجایش و وزن را حتماً مدنظر قرار داد. برای آنکه این مسئله روشن‌تر شود در ا..

تمام شد

جاروبرقی کندی مدل KCA

معرفی جاروبرقی کندی مدل KCA توجه به برند یکی از اصول اساسی در خرید جاروبرقی به شمار می‌رود تا از اتلاف هزینه و انرژی شما جلوگیری شود. برند کندی یکی از موفق‌ترین فعالان در زمینه تولید و فروش لوازم خانگی به شمار می‌رود که حدود ۷۰ سال قدمت داشته و در بسیاری از کشورهای دنیا از جمله ایران هم فعالیت ..

به زودی

لوازم خانگی, لوازم آشپزخانه, لوازم آشپزخانه برقی, لوازم برقی نظافت

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.