لوازم جانبی دوربین,لوازم جانبی دوربین شیائومی


نگهدارنده دوربین ورزشی شیائومی روی دوچرخه و موتور

نگهدارنده دوربین ورزشی شیائومی روی دوچرخه و موتور Xiaomi Yi Handlebar Bike Mount Action Cameraمعرفی محصول:عکس گرفتن و ثبت لحظات هیجان انگیز همیشه مد نظر افراد است اما در بسیاری ازموارد این امکان پذیر نیست؛ مثلا هنگام دوچرخه سواری یا موتورسواری از آنجایی که هر دو دست درگیربوده این امکان وج..

58,000 تومان

کمربند نگهدارنده دوربین ورزشی روی حیوان خانگی

 کمربند نگهدارنده دوربین ورزشی روی حیوان خانگی شیائومیXiaomi YI Pet Mount for YI Action Camera -  معرفی محصول: یکی دیگر از محصولات بسیار کاربردی شرکت شیائومی در رابطه با لوازم جانبی کمربند نگهدارنده دوربین ورزشی بر روی حیوانات خانگی یا نگهدارنده پت مانوت است.ا..

85,000 تومان

باتری دوربین ورزشی YI-شیائومی

باتری دوربین ورزشی YI-شیائومیXiaom-Battery action camera YIمعرفی محصول:باتری دوربین ورزشی YI-شیائومی از لوازم جانبی دوربین شیائومی است، لیتیوم یونی بسیار کوچک و سبک است و انرژی مؤثر را با تلفات انرژی کم تحویل می‌دهد و در هر زمانی می‌تواند درون دوربین های ورزشی شیائومی شارژ شود. حداق..

بدون قیمت

دسته نگهدارنده دوربین ورزشی شیائومی

دسته نگهدارنده دوربین ورزشی شیائومیXiaomi Sport Camera Rodمعرفی محصول:همان طور که می دانید ممکن است در برخی موقعیت ها نتوانید از منو پاد استفاده کنید برای مثال در محیط های آبی امکان استفاده از منوپاد وجود ندارد بنابرین در این محیط ها برای فیلم برداری به وسیله دیگری نیاز دارید. حال شر..

49,000 تومان

سه پایه و مونوپاد سلفی شیائومی

سه پایه و مونوپاد سلفی شیائومیXiaomi Mi Selfie Stick Tripod Bluetooth Monopodمعرفی محصول:این دستگاه شامل سه پایه، مونوپاد و ریموت کنترلر بلوتوثی است که همگی در یک مجموعه جایی گرفته اند. با بازکردن پایه این دستگاه تبدیل به یک سه پایه می شود که با قرار دادن گوشی روی آن می توان از آن استف..

107,000 تومان

فلش سلفی شیائومی

فلش سلفی شیائومیXiaomi 9 LEDs Selfie Flash Light 3.5mm Jack Plugمعرفی محصول:یکی دیگر از محصولاتی که در لیست کالاهای تولید شده توسط غول بزرگ چینی خودنمایی می کند فلش سلفی است. این محصول کاربران را قادر می کند که سلفی های بسیار خوبی را خلق کنند.نحوه استفاده از فلش سلفی به این صورت است که م..

بدون قیمت

قاب ضد آب برای دوربین فیلمبرداری ورزشی

قاب ضد آب برای دوربین فیلمبرداری ورزشیXiaomi waterproof case for Action cameraمعرفی محصول:همان طور که می دانید امروزه در میادین ورزشی و در محیط های آبی استفاده از دوربین بسیار رایج است اما به چه طریقی می توان از دوربین در این نوع محیط ها محافظت کرد؟ شرکت شیائومی که یکی از بزرگترین شرکت ه..

92,000 تومان

مونوپاد و شاتر بلوتوث دوربین ورزشی شیائومی

مونوپاد و شاتر بلوتوث دوربین ورزشی شیائومیXiaomi Yi Action Camera Bluetooth Monopodمعرفی محصول:شرکت شیائومی یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید وسایل هوشمند محسوب می شود. یکی ازاین ابزار ها دوربین ها می باشند. علاوه بر این، این شرکت لوازم جانبی مرتبط با این دوربین ها را تولید کرده است. ..

124,000 تومان

مونوپاد و شاتر بلوتوث شیائومی

مونوپاد و شاتر بلوتوث شیائومیXiaomi Mi Selfie Monopod Stick Holder with Bluetooth Shutterمعرفی محصول:یکی دیگر از لوازم جانبی های بسیار خوب و کاربردی در میان جوانان مونوپادهای شیائومی هستند. مدل Yi Action Camera Bluetooth Monopod مخصوص دوربین های این شرکت است و Monopod Bluetooth ام..

67,000 تومان

هدبند نگهدارنده دوربین ورزشی شیائومی

Xiaomi Yi Action Camera Head Mount هدبند نگهدارنده دوربین ورزشی شیائومیمعرفی محصول:یکی دیگر از لوازم جانبی دوربین ساخته شده توسط شرکت شیائومی هدبند نگهدارنده دوربین ورزشی شیائومی است. این وسیله نیز همانند سایر محصولات این شرکت بسیار کاربردی بوده و از ویژگی های بسیارخوبی نیز برخورداراست...

58,000 تومان

هدبند نگهدارنده دوربین ورزشی شیائومی روی کلاه

هدبند نگهدارنده دوربین ورزشی شیائومی روی کلاه  Xiaomi Sports helmet camera with small antsمعرفی محصول:ممکن است بخواهید در طول مسیر با دوربین فیلمبرداری کرده و یا عکس بگیرید اما از آنجایی که به کار دیگری مشغول هستید نتوانید این کار را انجام دهید از این رو نیاز به ابزاری دارید تا..

65,000 تومان

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.