لوازم جانبی جاروبرقی شیائومی,جارو برقی شیائومی,قیمت لوازم جانبی جارو برقی رباتی هوشمند شیائومی


برس تمیزکننده اصلی جارو برقی هوشمند- شیائومی

برس تمیزکننده اصلی جارو برقی هوشمند- شیائومیXiaomi-Vacuum Cleaner Main Brushمعرفی محصول:برس تمیزکننده اصلی جارو برقی هوشمند- شیائومی از دسته لوازم جانبی جاروبرقی شیائومی است. برس نایلونی با عدم ایجاد خط و خش روی سطوح می تواند به تمیزی و مراقبت از منزل شما کمک شایانی کند. ساختار شناور با عم..

68,000 تومان

برس جانبی جارو برقی هوشمند- شیائومی

برس جانبی جارو برقی هوشمند-شیائومیXiaomi-Vacuum Cleaner Side Brushمعرفی محصول:برس جانبی جارو برقی هوشمند- شیائومی از دیگر محصولات هوشمند شیائومی می باشد که کف و مبلمان را خراشیده نخواهد کرد و طراحی منحصر به فرد آن در جمع آوری هر چه آسانتر مو به شما کمک خواهد کرد.این برس ساخته شده از م..

65,000 تومان

دیوار مجازی جارو برقی- شیائومی

دیوار مجازی جارو برقی- شیائومی Xiaomi Vacuum Cleaner Virtual Wall معرفی محصول: دیوار مجازی جارو برقی- شیائومی طراحی شده است تا به راحتی بین درها با نوارهای سبک، سبک وزن و با قدرت بالا، مناسب باشد. جارو برقی هوشمند شیائومی از طریق دیوار مجازی به جای ادامه دادن مسیر آن را دور زده و به مکان..

68,000 تومان

فیلتر جارو برقی  هوشمند- شیائومی

فیلتر جارو برقی هوشمند- شیائومی Xiaomi-Vacuum Cleaner Framed Filter معرفی محصول: فیلتر جارو برقی هوشمند- شیائومی از دیگر لوازم جانبی جاروبرقی شیائومی و جارو برقی های هوشمند شیائومی است و به طور موثر ذرات مضر مانند خاک، گرد و غبار را از بین برده و سلامت شما را حفظ می کند. ا..

68,000 تومان

پوشش برس جارو برقی هوشمند-شیائومی

پوشش برس جارو برقی هوشمند- شیائومی Xiaomi-Vacuum Cleaner Brush Cover معرفی محصول: طراحی پوشش برس جارو برقی هوشمند- شیائومی برای کاهش آسیب به برس جارو برقی شیائومی می باشد. این نوع  پوشش ها از خراش کف جلوگیری می کنند. Xiaomi-Vacuum Cleaner Brush Cover طراحی مقاوم و ضد خش دارد و ..

بدون قیمت

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.