مرتب سازی بر اساس:

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-6520LN ظرفیت 6.5 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-6520LN ظرفیت 6.5 کیلوگرمگرچه فاکتورهای متعدد و متنوعی در خرید لوازم خانگی حائز اهمیتند اما بسیاری تولید ملی بودن و داخلی بودن را مدنظر خود قرار داده و آن را در درجه اول اهمیت می‌دانند، به همین دلیل به دنبال برندهای تولیدکننده داخلی هستند تا با انتخابی درست بتوانن..

موجود نیست

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFU 91399 ظرفیت 9 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی پاکشوما  مدل WFU 91399   ظرفیت 9 کیلوگرمخرید بهترین ماشین لباسشویی به چندین دلیل دارد دارای اهمیت است: ابتدا به خاطر اینکه نظافت و تمیزی اصل مهمی است و دوم اینکه جزو لوازم خانگی مدرن و دارای اهمیتی تلقی می‌شود زیرا انجام شستشو به صورت دستی دارای زحمتی فراوانی..

موجود نیست

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-9619AJ ظرفیت 9.6 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی پاکشوما  مدل PWT-9619AJ ظرفیت 9.6 کیلوگرم بدون شک قدمت در تولید، سابقه فعالیت مستمر، حفظ کیفیت و ارتقای آن معیار مهمی در انتخاب برند جهت خرید لوازم خانگی به شمار می‌رود زیرا هزینه این وسایل اغلب سنگین است و عدم دقت در انتخاب، خرابی پی درپی و هزینه‌های بیشتری را به دنبا..

موجود نیست

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-7141KJ ظرفیت 7 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-7141KJ  ظرفیت 7 کیلوگرم بدون شک قدمت در تولید، سابقه فعالیت مستمر و حفظ کیفیت و ارتقای آن معیار مهمی در انتخاب برند جهت خرید لوازم خانگی به شمار می‌رود زیرا هزینه این وسایل اغلب سنگین است و عدم دقت در انتخاب خرابی پی درپی و هزینه‌های بیشتری را..

تمام شد

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFI-83403 ظرفیت 8 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی پاکشوما  مدل  TFI-83403  ظرفیت  8 کیلوگرمسرمایه‌های اجتماعی، ملی و صنعتی در ایران کم نیستند و شرکت‌های بسیاری جز این سرمایه ملی به شمار رفته و فعالیت می‌کنند. از میان برندهای ایرانی پاکشوما با سابقه فعالیت چهل ساله از سال 1354 در زمینه تولید و فروش لوازم خانگ..

موجود نیست

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFU 91409 ظرفیت 9 کیلوگرم

معرفی ماشین لباسشویی  پاکشوما  مدل WFU 91409  ظرفیت 9 کیلوگرم یکی از اصول مهم در خرید لوازم خانگی در بسیاری از کشورها حمایت از تولیدات داخلی است، در واقع این کار زمینه رشد و شکوفایی صنعت و اشتغال را فراهم می‌کند اما به همان میزان نیز باید برندهای داخلی متعهد به رعایت کیفیت و احتر..

موجود نیست

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل WFI 10141 ظرفیت 10 کیلوگرم

معرفی ماشین  لباسشویی  پاکشوما مدل WFI 10141 ظرفیت 10 کیلوگرم خانواده‌های شلوغ و پرجمعیت در زمینه خرید لوازم خانگی هم نیاز به وسایل با ابعاد بزرگتر و ظرفیت بیشتر دارند، بسیاری برندها با علم به این موضوع تولیدات خود را در ابعاد و کارایی متفاوت عرضه می‌کنند تا همه بتوانند از آنها استفا..

تمام شد

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-6530K ظرفیت 6.5 کیلوگرم

معرفی ماشین  لباسشویی  پاکشوما  مدل  PWT-6530K  ظرفیت  6.5 کیلوگرم تمیز بودن و پاکیزگی به ویژه در مورد لباس‌ها یکی از اصول مهم شخصی به شمار می‌رود که اهمیت به آن در هر فرهنگی وجود دارد و با خرید لوازم خانگی و شخصی مختلفی مانند ماشین ظرفشویی، جاروبرقی، انواع اتو و س..

تمام شد


لوازم خانگی, لوازم خانگی برقی, لباسشویی, لباسشویی پاکشوما

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.