فروش قطعات شیائومی,تاچ و ال سی دی شیائومی,قیمت تاچ و ال سی دی شیائومی,تاچ ال سی دی اصلی شیائومی

فروش قطعات شیائومی,تاچ و ال سی دی شیائومی,قیمت تاچ و ال سی دی شیائومی,تاچ ال سی دی اصلی شیائومی
قطعات شیائومی

تاچ و ال سی دی شیائومی می 5

تاچ و ال سی دی شیائومی می 5 Touch & LCD Xiaomi Mi 5 LCD و IC این مجموعه 100% اورجینال کارخانه می باشد. کیفیت این نمایشگر برخلاف سایر نمایشگرهای موجود در بازار فقط مشابه کیفیت اصلی نیست. بلکه دقیقاً همان کیفیت اصلی کارخانه می باشد. سرعت و حساسیت تاچ، نور و نمایش رنگ ها در این نمای..

موجود نیست

تاچ و ال سی دی شیائومی می مکس

تاچ و ال سی دی شیائومی می مکسTouch & LCD Xiaomi Mi MaxLCD و IC این مجموعه 100% اورجینال کارخانه می باشد.کیفیت این نمایشگر برخلاف سایر نمایشگرهای موجود در بازار فقط مشابه کیفیت اصلی نیست. بلکه دقیقاً همان کیفیت اصلی کارخانه می باشد.سرعت و حساسیت تاچ، نور و نمایش رنگ ها در این نمایشگر کاملا با نما..

موجود نیست

تاچ و ال سی دی اصلی شیائومی ردمی 3 اس

تاچ و ال سی دی اورجینال شیائومی ردمی 3 اسTouch & Lcd Xiaomi Redmi 3sLCD و IC این مجموعه 100% اورجینال کارخانه می باشد.کیفیت این نمایشگر برخلاف سایر نمایشگرهای موجود در بازار فقط مشابه کیفیت اصلی نیست. بلکه دقیقاً همان کیفیت اصلی کارخانه می باشد.سرعت و حساسیت تاچ، نور و نمایش رنگ ها در این نمایشگ..

موجود نیست

تاچ و ال سی دی شیائومی ردمی 3 اس پرایم

تاچ و ال سی دی اورجینال شیائومی ردمی 3 اس پرایم Touch & LCD Xiaomi Redmi 3s Prime   LCD و IC این مجموعه 100% اورجینال کارخانه می باشد. کیفیت این نمایشگر برخلاف سایر نمایشگرهای موجود در بازار فقط مشابه کیفیت اصلی نیست. بلکه دقیقاً همان کیفیت اصلی کارخانه می باشد.   ..

موجود نیست

تاچ و ال سی دی شیائومی ردمی 4 ایکس

تاچ و ال سی دی شیائومی ردمی 4 ایکسTouch & LCD Xiaomi Redmi 4XLCD و IC این مجموعه 100% اورجینال کارخانه می باشد.کیفیت این نمایشگر برخلاف سایر نمایشگرهای موجود در بازار فقط مشابه کیفیت اصلی نیست. بلکه دقیقاً همان کیفیت اصلی کارخانه می باشد.سرعت و حساسیت تاچ، نور و نمایش رنگ ها در این نمایشگر کاملا..

موجود نیست

تاچ و ال سی دی شیائومی ردمی نوت 4

تاچ و ال سی دی شیائومی ردمی نوت 4Touch & LCD Xiaomi Redmi Note 4LCD و IC این مجموعه 100% اورجینال کارخانه می باشد.کیفیت این نمایشگر برخلاف سایر نمایشگرهای موجود در بازار فقط مشابه کیفیت اصلی نیست. بلکه دقیقاً همان کیفیت اصلی کارخانه می باشد.سرعت و حساسیت تاچ، نور و نمایش رنگ ها در این نمایشگر کا..

موجود نیست

تاچ و ال سی دی شیائومی ردمی نوت 4 ایکس

تاچ و ال سی دی شیائومی ردمی نوت 4 ایکسTouch & LCD Xiaomi Redmi Note 4XLCD و IC این مجموعه 100% اورجینال کارخانه می باشد.کیفیت این نمایشگر برخلاف سایر نمایشگرهای موجود در بازار فقط مشابه کیفیت اصلی نیست. بلکه دقیقاً همان کیفیت اصلی کارخانه می باشد.سرعت و حساسیت تاچ، نور و نمایش رنگ ها در این نمای..

موجود نیست

فروش قطعات شیائومی, تاچ و ال سی دی شیائومی, قیمت تاچ و ال سی دی شیائومی, تاچ ال سی دی اصلی شیائومی, تاچ و ال سی دی شیائومی mi5, تاچ و ال سی دی شیائومی Redmi pro, تاچ ال سی دی نوت 4 ایکس, تاچ و ال سی دی 4x

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.