خرید اقساطی 19کالا
خرید اقساطی 19کالا
oos فیلتر ماسک تنفسی ضد حساسیت مدلAirWear- شیائومی | Xiaomi AirWear Anti Fog Anti Haze Mask Replacement Filter

فیلتر ماسک تنفسی ضد حساسیت مدلAirWear- شیائومی | Xiaomi AirWear Anti Fog Anti Haze Mask Replacement Filter

  • مدل کالا: فیلتر ماسک تنفسی ضد حساسیت مدلAirWear- شیائومی
  • موجود نیست
  • 0 تومان

فیلتر ماسک تنفسی ضد حساسیت مدلAirWear- شیائومی

Xiaomi AirWear Anti Fog Anti Haze Mask Replacement Filter 


معرفی محصول:

فیلتر ماسک شیائومی یکی از محصولات شیائومی و دسته لوازم جانبی گجت های سلامت شیائومی است. این فیلتر به طور موثر از ورود ذرات مضر مانند خاک، گرد و غبار، و انواع آلودگی ها جلوگیری کرده و سلامت شما را حفظ می کند.
از جمله ویژگی های مهم و بسیار مفید فیلتر ماسک تنفسی ضد حساسیت مدلAirWear- شیائومی این است که برای بسیاری از ماسک های شیائومی قابل استفاده است. مطالعات متعدد نشان داد که طراحی ماسک تنفسی ضد گرد و غبار مدلAirWear- شیائومی ارگونومیک است.

وجود چنین فیلتری نشان دهنده کیفیت بالای ماسک های محافظتی است. این فیلتر از 5 لایه میکرو فایبر ساخته شده است و مانع از افزایش کارایی باکتری ها از طریق ماسک می شود. ساختار چند لایه به این دلیل طراحی شده است که لایه های بیرونی در هنگام استنشاق باکتری ها را جذب می کنند، لایه میانی برای فیلتراسیون بهتر استفاده می شود و لایهدر تماس با پوست شما به عنوان درمان ضد میکروبی و ضد قارچی استفاده می شود. مواد فیلتر مطابق با الزامات ایمنی USFDA (اداره غذا و داروی آمریکا) است. 

ماسک شما را از تنفس PM 0.3 مضر محافظت می کند و هوا از طریق فیلترها به راحتی عبور می کند. جایگزینی فیلتر فرآیند سختی نیست. به منظور قرار دادن فیلتر جدید به درستی، علامت های R و L، نوشته شده در قسمت داخلی فیلتر، با مارک های مشابه نشان داده شده و درون ماسک دیده می شود.

فیلتر Xiaomi AirWear Anti Fog Anti Haze Mask Replacement Filter با یک پوشش 360 سیلیکونی پوشیده شده که از ناحیه پل بینی تا چانه است و در حالی که نفس می کشید و صحبت می کنید، به چهره شما بسته می شود.

تجربه شما

فقط نظرات و تجربه شما در مورد محصول منتشر میگردد.
جهت سوال در مورد موجودی و سایر موارد با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. 02191300019
    بد           خوب

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.