خرید فلش مموری,خرید فلش ارزان,قیمت فلش,قیمت فلش مموری,فلش مموری

خرید فلش مموری,خرید فلش ارزان,قیمت فلش,قیمت فلش مموری,فلش مموری
فلش مموری

فلش مموری 16 گیگابایت OTG مدل پیکو- فیلیپس

فلش مموری 16 گیگابایت OTG  مدل پیکو-  فیلیپسFlash Memory Philips Pico OTG-16GBمعرفی محصول:ساده‌ترین و ارزان‌ترین راهکار برای انتقال اطلاعات، تهیه یک فلش مموری است. فلش‌مموری‌ها قیمت بسیار پایینی دارند و به دلیل ابعاد کوچک‌شان از حمل ‌ونقل پذیری بالایی برخوردار هستند. فلش ممو..

63,000 تومان

فلش مموری 16 گیگابایت OTG مدل X31- سیلیکون پاور

فلش مموری 16 گیگابایت OTG مدل X31- سیلیکون پاورSilicon Power Mobile X31-16GB-USB 3.0 OTG Flash Drive Dual PC Android Metalمعرفی محصولانواع فلش مموری را می توانید از سایت فروشگاهی 19kala با قیمت مناسب و کیفت بالا خریداری کنید.فلش مموری 16 گیگابایت OTG مدل X31- سیلیکون پاور يك فلش دو..

54,000 تومان

فلش مموری 16 گیگابایت مدل Circle- فیلیپس

فلش مموری 16 گیگابایت مدل Circle- فیلیپسFlash memory Philips Circle 16GBمعرفی محصول:ساده‌ترین و ارزان‌ترین راهکار برای انتقال اطلاعات، تهیه یک فلش مموری است. فلش‌مموری‌ها قیمت بسیار پایینی دارند و به دلیل ابعاد کوچک‌شان از حمل ‌ونقل پذیری بالایی برخوردار هستند. فلش مموری یکی از لوازم جانبی دیجیتال م..

65,000 تومان

فلش مموری 16 گیگابایت مدل پیکو- فیلیپس

فلش مموری 16 گیگابایت مدل پیکو- فیلیپسFlash Memory Philips Pico-16GBمعرفی محصول:این بار شرکت philips محصولی با ظاهری کاملاٌ فشرده و کوچک با رنگ سفید، سبز به بازار عرضه کرده است. فلش مموری 16 گیگابایت مدل پیکو- فیلیپس بدلیل اندازه کوچک، به فلش بند انگشتی معروف است که شما میتوانید هرجا و در ..

60,000 تومان

فلش مموری 16گیگابایت وال- ری دیتا

فلش مموری 16گیگابایت وال- ری دیتاFlash Memory Ridata Wall-16GBمعرفی محصول:ساده‌ترین و ارزان‌ترین راهکار برای انتقال اطلاعات، تهیه یک فلش مموری است. فلش‌مموری‌ها قیمت بسیار پایینی دارند و به دلیل ابعاد کوچک‌شان از حمل ‌ونقل پذیری بالایی برخوردار هستند. فلش مموری یکی از لوازم جانبی دیجی..

50,000 تومان

فلش مموری 32 گیگابایت OTG مدل پیکو- فیلیپس

فلش مموری 32 گیگابایت OTG  مدل پیکو-  فیلیپسFlash Memory Philips Pico OTG-32GBمعرفی محصول:ساده‌ترین و ارزان‌ترین راهکار برای انتقال اطلاعات، تهیه یک فلش مموری است. فلش‌ مموری‌ها قیمت بسیار پایینی دارند و به دلیل ابعاد کوچک‌شان از حمل ‌ونقل پذیری بالایی برخوردار هستند. این فلش‌مموری کو..

83,000 تومان

فلش مموری 32 گیگابایت لایت- ری دیتا

فلش مموری 32 گیگابایت لایت- ری دیتاFlash Memory Ridata Light-32GBمعرفی محصول:این فلش‌مموری متفاوت و شیک و زیباست که رسانه‌ ای مناسب جهت ذخیره‌سازی است که می‌توان صدها فایل صوتی و تصویری و عکس را در آن کپی کرد و با دیگران به اشتراک گذاشت برای اتصال فلش مموری 32 گیگابایت لایت- ری دیتا به کامپیوتر..

88,000 تومان

فلش مموری 8 گیگابایت OTG مدل X31- سیلیکون پاور

فلش مموری 8 گیگابایت OTG مدل X31- سیلیکون پاور  Silicon Power Dual USB Drive Mobile X31-8GBمعرفی محصول:فلش مموری 8 گیگابایت OTG مدل X31- سیلیکون پاور يك فلش دو  منظوره  OTG و USB3 است. اين فلش دارای یک پورت USB و یک پورت MICRO USB بوده و گارانتی فلش Sil..

42,000 تومان

فلش مموری 8 گیگابایت مدل پیکو- فیلیپس

فلش مموری 8 گیگابایت مدل پیکو- فیلیپسFlash Memory Philips Pico-8GBمعرفی محصول:ساده‌ترین و ارزان‌ترین راهکار برای انتقال اطلاعات، تهیه یک فلش مموری است. فلش‌مموری‌ها قیمت بسیار پایینی دارند و به دلیل ابعاد کوچک‌شان از حمل ‌ونقل پذیری بالایی برخوردار هستند. فلش مموری یکی از لوازم جانبی ..

50,000 تومان

فلش مموری 8 گیگابایت وال- ری دیتا

فلش مموری 8 گیگابایت وال- ری دیتاFlash Memory Ridata Wall-8GBمعرفی محصول:این فلش‌ مموری بسیار کوچک که رسانه‌ ای مناسب جهت ذخیره‌ سازی است که می‌توان صدها فایل صوتی و تصویری و عکس را در آن کپی کرد و با دیگران به اشتراک گذاشت برای اتصال این فلش مموری 8 گیگابایت وال- ری دیتا به کامپیوتر، درگا..

41,500 تومان

فلش مموری 8 گیگابایت گلدن کی- ری دیتا

فلش مموری 8 گیگابایت گلدن کی- ری دیتاFlash Memory Ridata Goldenkey-8GBمعرفی محصول:این فلش‌مموری متفاوت و شیک و زیباست که رسانه‌ ای مناسب جهت ذخیره‌سازی است که می‌توان صدها فایل صوتی و تصویری و عکس را در آن کپی کرد و با دیگران به اشتراک گذاشت برای اتصال فلش مموری 8 گیگابایت گلدن کی- ری دیتا به ک..

45,000 تومان

فلش مموری32 گیگابایت fruity- ری دیتا

فلش مموری32 گیگابایت fruity- ری دیتاFlash Memory Ridata fruity-32GBمعرفی محصول:این فلش‌مموری کوچک و متفاوت که رسانه‌ ای مناسب جهت ذخیره‌سازی است که می‌توان صدها فایل صوتی و تصویری و عکس را در آن کپی کرد و با دیگران به اشتراک گذاشت برای اتصال فلش‌مموری Flash Memory Ridata fruity-32GB به کامپیوتر، درگ..

80,000 تومان

فلش مموری8 گیگابایت آیرون- ری دیتا

فلش مموری8 گیگابایت آیرون- ری دیتاFlash Memory Ridata Iron-8GBمعرفی محصول:این فلش‌ مموری کوچک و متفاوت که رسانه‌ ای مناسب جهت ذخیره‌سازی است که می‌توان صدها فایل صوتی و تصویری و عکس را در آن کپی کرد و با دیگران به اشتراک گذاشت برای اتصال این فلش‌مموری به کامپیوتر، درگاه USB 2.0 را در اختیار دارید و ..

50,000 تومان

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.