خرید فلش مموری,خرید فلش ارزان,قیمت فلش,قیمت فلش مموری,فلش مموری

خرید فلش مموری,خرید فلش ارزان,قیمت فلش,قیمت فلش مموری,فلش مموری
فلش مموری
    مرتب سازی بر اساس:

فلش مموری8 گیگابایت آیرون- ری دیتا

فلش مموری8 گیگابایت آیرون- ری دیتاFlash Memory Ridata Iron-8GBمعرفی محصول:این فلش‌ مموری کوچک و متفاوت که رسانه‌ ای مناسب جهت ذخیره‌سازی است که می‌توان صدها فایل صوتی و تصویری و عکس را در آن کپی کرد و با دیگران به اشتراک گذاشت برای اتصال این فلش‌مموری به کامپیوتر، درگاه USB 2.0 را در اختیار دارید و ..

موجود نیست

فلش مموری32 گیگابایت fruity- ری دیتا

فلش مموری32 گیگابایت fruity- ری دیتاFlash Memory Ridata fruity-32GBمعرفی محصول:این فلش‌مموری کوچک و متفاوت که رسانه‌ ای مناسب جهت ذخیره‌سازی است که می‌توان صدها فایل صوتی و تصویری و عکس را در آن کپی کرد و با دیگران به اشتراک گذاشت برای اتصال فلش‌مموری Flash Memory Ridata fruity-32GB به کامپیوتر، درگ..

موجود نیست

فلش مموری 8 گیگابایت گلدن کی- ری دیتا

فلش مموری 8 گیگابایت گلدن کی- ری دیتاFlash Memory Ridata Goldenkey-8GBمعرفی محصول:این فلش‌مموری متفاوت و شیک و زیباست که رسانه‌ ای مناسب جهت ذخیره‌سازی است که می‌توان صدها فایل صوتی و تصویری و عکس را در آن کپی کرد و با دیگران به اشتراک گذاشت برای اتصال فلش مموری 8 گیگابایت گلدن کی- ری دیتا به ک..

موجود نیست

فلش مموری 8 گیگابایت وال- ری دیتا

فلش مموری 8 گیگابایت وال- ری دیتاFlash Memory Ridata Wall-8GBمعرفی محصول:این فلش‌ مموری بسیار کوچک که رسانه‌ ای مناسب جهت ذخیره‌ سازی است که می‌توان صدها فایل صوتی و تصویری و عکس را در آن کپی کرد و با دیگران به اشتراک گذاشت برای اتصال این فلش مموری 8 گیگابایت وال- ری دیتا به کامپیوتر، درگا..

موجود نیست

فلش مموری 8 گیگابایت مدل پیکو- فیلیپس

فلش مموری 8 گیگابایت مدل پیکو- فیلیپسFlash Memory Philips Pico-8GBمعرفی محصول:ساده‌ترین و ارزان‌ترین راهکار برای انتقال اطلاعات، تهیه یک فلش مموری است. فلش‌مموری‌ها قیمت بسیار پایینی دارند و به دلیل ابعاد کوچک‌شان از حمل ‌ونقل پذیری بالایی برخوردار هستند. فلش مموری یکی از لوازم جانبی ..

موجود نیست

فلش مموری 8 گیگابایت OTG مدل X31- سیلیکون پاور

فلش مموری 8 گیگابایت OTG مدل X31- سیلیکون پاور   Silicon Power Dual USB Drive Mobile X31-8GB معرفی محصول: فلش مموری 8 گیگابایت OTG مدل X31- سیلیکون پاور يك فلش دو  منظوره  OTG و USB3 است. اين فلش دارای یک پورت USB و یک پورت MICRO USB بوده و گارانتی فلش Sil..

موجود نیست

فلش مموری 32 گیگابایت لایت- ری دیتا

فلش مموری 32 گیگابایت لایت- ری دیتاFlash Memory Ridata Light-32GBمعرفی محصول:این فلش‌مموری متفاوت و شیک و زیباست که رسانه‌ ای مناسب جهت ذخیره‌سازی است که می‌توان صدها فایل صوتی و تصویری و عکس را در آن کپی کرد و با دیگران به اشتراک گذاشت برای اتصال فلش مموری 32 گیگابایت لایت- ری دیتا به کامپیوتر..

موجود نیست

فلش مموری 32 گیگابایت OTG مدل پیکو- فیلیپس

فلش مموری 32 گیگابایت OTG  مدل پیکو-  فیلیپسFlash Memory Philips Pico OTG-32GBمعرفی محصول:ساده‌ترین و ارزان‌ترین راهکار برای انتقال اطلاعات، تهیه یک فلش مموری است. فلش‌ مموری‌ها قیمت بسیار پایینی دارند و به دلیل ابعاد کوچک‌شان از حمل ‌ونقل پذیری بالایی برخوردار هستند. این فلش‌مموری کو..

موجود نیست

فلش مموری 16گیگابایت وال- ری دیتا

فلش مموری 16گیگابایت وال- ری دیتاFlash Memory Ridata Wall-16GBمعرفی محصول:ساده‌ترین و ارزان‌ترین راهکار برای انتقال اطلاعات، تهیه یک فلش مموری است. فلش‌مموری‌ها قیمت بسیار پایینی دارند و به دلیل ابعاد کوچک‌شان از حمل ‌ونقل پذیری بالایی برخوردار هستند. فلش مموری یکی از لوازم جانبی دیجی..

موجود نیست

فلش مموری 16 گیگابایت مدل پیکو- فیلیپس

فلش مموری 16 گیگابایت مدل پیکو- فیلیپسFlash Memory Philips Pico-16GBمعرفی محصول:این بار شرکت philips محصولی با ظاهری کاملاٌ فشرده و کوچک با رنگ سفید، سبز به بازار عرضه کرده است. فلش مموری 16 گیگابایت مدل پیکو- فیلیپس بدلیل اندازه کوچک، به فلش بند انگشتی معروف است که شما میتوانید هرجا و در ..

تمام شد

فلش مموری 16 گیگابایت مدل Circle- فیلیپس

فلش مموری 16 گیگابایت مدل Circle- فیلیپسFlash memory Philips Circle 16GBمعرفی محصول:ساده‌ترین و ارزان‌ترین راهکار برای انتقال اطلاعات، تهیه یک فلش مموری است. فلش‌مموری‌ها قیمت بسیار پایینی دارند و به دلیل ابعاد کوچک‌شان از حمل ‌ونقل پذیری بالایی برخوردار هستند. فلش مموری یکی از لوازم جانبی دیجیتال م..

موجود نیست

فلش مموری 16 گیگابایت OTG مدل X31- سیلیکون پاور

فلش مموری 16 گیگابایت OTG مدل X31- سیلیکون پاورSilicon Power Mobile X31-16GB-USB 3.0 OTG Flash Drive Dual PC Android Metal معرفی محصولانواع فلش مموری را می توانید از سایت فروشگاهی 19kala با قیمت مناسب و کیفت بالا خریداری کنید. فلش مموری 16 گیگابایت OTG مدل X31- سیلیکون پاور يك فلش دو..

موجود نیست

فلش مموری 16 گیگابایت OTG مدل پیکو- فیلیپس

فلش مموری 16 گیگابایت OTG  مدل پیکو-  فیلیپسFlash Memory Philips Pico OTG-16GBمعرفی محصول:ساده‌ترین و ارزان‌ترین راهکار برای انتقال اطلاعات، تهیه یک فلش مموری است. فلش‌مموری‌ها قیمت بسیار پایینی دارند و به دلیل ابعاد کوچک‌شان از حمل ‌ونقل پذیری بالایی برخوردار هستند. فلش ممو..

موجود نیست

خرید فلش مموری, خرید فلش ارزان, قیمت فلش, قیمت فلش مموری, فلش مموری hp, انواع فلش مموری, فلش مموری قیمت مناسب, فلش مموری OTG, قیمت فلش مموری, مموری, فلش, انواع فلش, فلش مبدل دار, فلش قیمت مناسب

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.