خرید فلش مموری,خرید فلش ارزان,قیمت فلش,قیمت فلش مموری,فلش مموری

خرید فلش مموری,خرید فلش ارزان,قیمت فلش,قیمت فلش مموری,فلش مموری
فلش مموری

فلش مموری Philips Circle-16GB

فلش مموری 16 گیگابایت فیلیپس مدل CircleFlash memory Philips Circle 16GBکیفیت: اصلینوع: USB2ظرفیت: 16GBساده‌ترین و ارزان‌ترین راهکار برای انتقال اطلاعات، تهیه یک فلش مموری است. فلش‌مموری‌ها قیمت بسیار پایینی دارند و به دلیل ابعاد کوچک‌شان از حمل ‌ونقل پذیری بالایی برخوردار هستند. این فلش‌مم..

65,000 تومان

فلش مموری Flash Memory Ridata Iron-8GB

فلش مموری8 گیگابایت ریدیتا آیرونFlash Memory Ridata Iron-8GBکیفیت: اصلینوع: USB2ظرفیت: 8GBاین فلش‌مموری کوچک و متفاوت که رسانه‌ ای مناسب جهت ذخیره‌سازی است که می‌توان صدها فایل صوتی و تصویری و عکس را در آن کپی کرد و با دیگران به اشتراک گذاشت برای اتصال این فلش‌مموری به کامپیوتر، درگاه USB 2.0 را در ..

50,000 تومان

فلش مموری Philips Pico OTG-16GB

فلش مموری 16 گیگابایت فیلیپس مدل پیکو OTGFlash Memory Philips Pico OTG-16GBکیفیت: اصلینوع: USB2ظرفیت: 16GBساده‌ ترین و ارزان ‌ترین راهکار برای انتقال اطلاعات، تهیه یک فلش مموری است. فلش‌مموری‌ها قیمت بسیار پایینی دارند و به دلیل ابعاد کوچک‌شان از حمل ‌ونقل پذیری بالایی برخوردار هستند. OTG&..

63,000 تومان

فلش مموری Philips Pico OTG-32GB

فلش مموری 32 گیگابایت فیلیپس مدل پیکو OTGFlash Memory Philips Pico OTG-32GBکیفیت: اصلینوع: USB2ظرفیت: 32GBساده‌ترین و ارزان‌ترین راهکار برای انتقال اطلاعات، تهیه یک فلش مموری است. فلش‌ مموری‌ها قیمت بسیار پایینی دارند و به دلیل ابعاد کوچک‌شان از حمل ‌ونقل پذیری بالایی برخوردار هستند. این ف..

83,000 تومان

فلش مموری Philips pico-16G

فلش مموری 16 گیگابایت فیلیپس مدل پیکوFlash Memory Philips Pico-16GBکیفیت: اصلینوع: USB2ظرفیت: 8GBساده‌ترین و ارزان‌ترین راهکار برای انتقال اطلاعات، تهیه یک فلش مموری است. فلش‌مموری‌ها قیمت بسیار پایینی دارند و به دلیل ابعاد کوچک‌شان از حمل ‌ونقل پذیری بالایی برخوردار هستند. این بار شرکت philips..

60,000 تومان

فلش مموری Philips pico-8GB

فلش مموری 8 گیگابایت فیلیپس مدل پیکوFlash Memory Philips Pico-8GBکیفیت: اصلینوع: USB2ظرفیت: 8GBساده‌ترین و ارزان‌ترین راهکار برای انتقال اطلاعات، تهیه یک فلش مموری است. فلش‌مموری‌ها قیمت بسیار پایینی دارند و به دلیل ابعاد کوچک‌شان از حمل ‌ونقل پذیری بالایی برخوردار هستند. این بار شرکت philips م..

50,000 تومان

فلش مموری Ridata fruity-32GB

فلش مموری32 گیگابایت ری دیتا fruityFlash Memory Ridata fruity-32GBکیفیت: اصلینوع: USB2ظرفیت: 32GBاین فلش‌مموری کوچک و متفاوت که رسانه‌ ای مناسب جهت ذخیره‌سازی است که می‌توان صدها فایل صوتی و تصویری و عکس را در آن کپی کرد و با دیگران به اشتراک گذاشت برای اتصال این فلش‌مموری به کامپیوتر، درگاه USB 2.0..

80,000 تومان

فلش مموری Ridata Goldenkey-8GB

فلش مموری 8 گیگابایت ری دیتا گلدن کیFlash Memory Ridata Goldenkey-8GBکیفیت: اصلینوع: USB2ظرفیت: 8GBاین فلش‌مموری متفاوت و شیک و زیباست که رسانه‌ ای مناسب جهت ذخیره‌سازی است که می‌توان صدها فایل صوتی و تصویری و عکس را در آن کپی کرد و با دیگران به اشتراک گذاشت برای اتصال این فلش‌مموری به کامپیوتر، درگ..

45,000 تومان

فلش مموری Ridata Light-32GB

فلش مموری 32 گیگابایت ری دیتا لایتFlash Memory Ridata Light-32GBکیفیت: اصلینوع: USB2ظرفیت: 32GB..

88,000 تومان

فلش مموری Ridata Wall-16G

فلش مموری 16گیگابایت ری دیتا والFlash Memory Ridata Wall-16GBکیفیت: اصلینوع: USB2ظرفیت: 16GBاین فلش‌ مموری بسیار کوچک که رسانه‌ ای مناسب جهت ذخیره‌ سازی است که می‌توان صدها فایل صوتی و تصویری و عکس را در آن کپی کرد و با دیگران به اشتراک گذاشت برای اتصال این فلش‌مموری به کامپیوتر، درگاه USB 2.0 را در..

50,000 تومان

فلش مموریFlash Memory Ridata Wall-8GB

فلش مموری8 گیگابایت ری دیتا وال Flash Memory Ridata Wall-8GB کیفیت: اصلی نوع: USB2 ظرفیت: 8GB این فلش‌ مموری بسیار کوچک که رسانه‌ ای مناسب جهت ذخیره‌ سازی است که می‌توان صدها فایل صوتی و تصویری و عکس را در آن کپی کرد و با دیگران به اشتراک گذاشت برای اتصال این فلش‌مموری به کامپیوتر..

41,500 تومان

خرید فلش مموری, خرید فلش ارزان, قیمت فلش, قیمت فلش مموری, فلش مموری
این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.