قیمت تبلت شیائومی
قیمت تبلت شیائومی

شرایط و قوانین پرداخت در محل

در حالت "پرداخت در محل" دستگاه کارتخوان در اختیار کالارسان 19کالا بوده و تسویه حساب سفارش با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب امکان پذیر است.

بدیهیست در حالت  "پرداخت در محل" ، فروش قطعی کالا انجام نشده و با وجود تعهد و تلاش جدی ما نسبت به ارسال کلیه سفارشات، در صورت وجود کسری کالا یا هر مشکلی که مانع ارسال کالا گردد،    سفارش توسط 19کالا لغو و به مشتری اطلاع رسانی میگردد.  اما در حالت "پرداخت آنلاین" فروش کالا قطعی میباشد لذا پیشنهاد میگردد در صورتیکه بهر دلیل نظیر کمبود کالا یا قیمت ویژه، قطعی شدن خریدتان برایتان اهمیت زیادی دارد ، حالت "پرداخت انلاین" را انتخاب و به صورت آنلاین پرداخت فرمایید.

حالت "پرداخت در محل" برای مبالغ کمتر از 1.000.000 ریال و بیش از 70.000.000 ریال امکان پذیر نمی باشد.

طبعا تحویل کالا در اماکن عمومی نظیر پایانه های مسافربری، پارک ها و ... امکانپذیر نیست. لذا آدرس دقیق محل دریافت کالا و شماره "تلفن ثابت" محل ضروری میباشد.

محدوده "پرداخت در محل" در حال حاضر فقط شهر تهران و در محدوده مشخص شده در تصویر زیر می باشد.  بدیهیست در صورتی که آدرس محل تحویل خارج از محدوده باشد امکان پرداخت در محل وجود ندارد.

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.