پایه نگهدارنده تبلت در خودرو آوی,پایه نگهدارنده گوشی داخل خودرو آوی,سر شارژر کوچک,سرشارژر آوی با قابلیت شارژسریع

پایه نگهدارنده تبلت در خودرو آوی,پایه نگهدارنده گوشی داخل خودرو آوی,سر شارژر کوچک,سرشارژر آوی با قابلیت شارژسریع
سایر محصولات آوی
    مرتب سازی بر اساس:

پایه نگهدارنده موبایل مدل X8- آوی

پایه نگهدارنده موبایل مدل X8- آوی Awei X8 Smart Phone Holder Car Mountمعرفی محصول:از آنجایی که برخی افراد همزمان چند کار را با هم انجام می دهند در برخی موقعیت ها نگهداری وسایلی چون موبایل و یا وسایلی از این قبیل با دست امکان پذیر نیست و نیاز به ابزاری که بتواند این کار را انجام دهد احساس می شود..

موجود نیست

پایه نگهدارنده موبایل مدل X7- آوی

پایه نگهدارنده موبایل مدل X7- آویAwei X7 Tablet Cell Phone Holder Car Mountمعرفی محصول:از آنجایی که برخی افراد همزمان چند کار را با هم انجام می دهند در برخی موقعیت ها نگهداری وسایلی چون موبایل و یا وسایلی از این قبیل با دست امکان پذیر نیست و نیاز به ابزاری که بتواند این کار را انجام دهد احساس می شود..

موجود نیست

پایه نگهدارنده موبایل مدل Vent X9- آوی

پایه نگهدارنده موبایل مدل Vent X9- آویAwei Car Vent Holder X9معرفی محصول:پایه نگهدارنده یکی از لوازم جانبی دیجیتال می باشد. پایه نگهدارنده موبایل مدل Vent X9- آوی قابل تنظیم است، چرخش 360 درجه این پایه نگهدارنده رانندگی امن برای شما و خانواده تان به ارمغان می آورد...

موجود نیست

آداپتور یو اس بی مدل C920- آوی

آداپتور یو اس بی مدل C920- آویAwei C-920 Universal 2 USB Multifunctional Quick Travel Adapter US Plugمعرفی محصول:آداپتور یو اس بی مدل C920- آوی  بدون شک یکی از لوازم جانبی دیجیتال مورد نیاز برای مسافرت یک شارژر ساده و جمع و جور است که برای گوشی های هوشمند و تبلت ها مورد..

موجود نیست

, سرشارژر با دو پورت یو اس بی آوی, سر شارژر کوچک, سرشارژر آوی با قابلیت شارژسریع, سرشارژر مقاوم در برابرحرارت, پایه نگهدارنده موبایل آوی, بهترین هولدر موبایل, نگهدارنده موبایل مغناطیسی آوی, پایه نگهدارنده تبلت در خودرو آوی, پایه نگهدارنده گوشی داخل خودرو آوی,

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.