قیمت تبلت شیائومی
قیمت تبلت شیائومی
oos مشخصات، قیمت و خریدجارو برقی رباتیک شیائومی نسخه 2 | 19کالا

جارو برقی رباتیک شیائومی نسخه 2

 • مدل کالا: جارو برقی رباتیک نسخه 2- شیائومی
 • موجود نیست
 • 0 تومان

جارو برقی رباتیک نسخه 2- شیائومی

Xiaomi-Mijia Robot Vacuum Cleaner 2


معرفی محصول :

جارو برقی هوشمند شیائومی قابل تنظیم برای یک خانه هوشمند شیائومی با گجت های هوشمند شیائومی است که دستیار خوبی برای تمیز کردن خانه خواهد شد. برای مقایسه با مدل قبلی MiJia Roborock Robot Vacuum Cleaner با افزایش ظرفیت باتری، موثرتر و سریعتر شد.

جارو برقی Mojia Roborock Robot 2 ترکیبی از دو عملکردی است که در ابتدا می تواند کف را جارو کند و پس از آن، تمیز کند. به دلیل وجود مخزن بیونیک ساخته شده در این دستگاه، می تواند آب را جذب کرده و در تمیز کردن آن موثر است. برس اصلی با 7 نوع سرشاخه (سرعت چرخش 1350 دور در دقیقه) علاوه بر برسهای جانبی (330 دور در دقیقه سرعت چرخش ) حداکثر تمیز کردن موثر را فراهم می کند. برای تمیز کردن موثر جارو برقی MiJia Roborock Robot Vacuum Cleaner 2 به یک مخزن آب مخصوص مجهز شده است، که در استفاده آسان، بدون دردسر، بدون هیچ مشکلی در نصب است.

 آب مواد میکروفیبر را مرطوب می کند. در این سیستم، دستگاه می تواند حدود 40-50 دقیقه کار کند. سیستم هوشمند با اصل سیستم بنیان گیاهی کار می کند و آب درون دستگاه را کنترل می کند. این گجت هوشمند هنگامی که کار خود را متوقف می کند، عملکرد moping نیز متوقف می شود. در این جارو برقی هوشمند، یک سیستم فاصله ویژه لیزر قرار دارد که امکان نظارت بر محیط اطراف (زاویه دید 360 درجه) و طراحی داخلی را با استفاده از الگوریتم SLAM فراهم می کند. به همین دلیل است که می توانید به راحتی به بیرون از خانه بروید و وظایف خود را انجام دهید. جارو برقی Mijia 2 می تواند از طریق برنامه Mijia ویژه همگام سازی شود.

برای ارائه یک سیستم پاک کننده موثر بدون هر گونه برخورد، دستگاه دارای 13 سنسور از جمله LDS می باشد. بهبود سیستم سنسور با، بافر نرم در بدنه دستگاه کمک می کند تا از برخورد با مبلمان جلو گیری کند.

4 سنسور صخره برای جلوگیری افتادن از ارتفاع دستگاه کمک می کند. سنسور دیجیتال اضافی دستگاه را در فاصله 10 میلی متر از دیوار و ارتفاع نگه می دارد. اگر دستگاه را از زمین بردارید، حسگر قطره ای ویژه فعال خواهد شد و جارو برقی کار را متوقف می کند. سنسور شارژ پشت یک شارژ موثر از جارو برقی ربات با تکنولوژی مادون قرمز فراهم می کند. جاروبرقی رباتی شیائومی  از ارتفاع نمی ترسد و از موانع حدود 2 سانتی متر بالا می رود و دیگر هیچ چیز نمی تواند آن را متوقف کند. این دستگاه هوشمند می تواند فرش را تشخیص دهد. معمولا در حالت مکش طبیعی عمل می کند، اما هنگامی که تمیز کردن فرش شروع شود، حداکثر سطح مکش فعال می شود و تمیز کردن با کیفیت بالا را ارائه می دهد.

هر فرآیند تمیز کردن، به ویژه با جارو برقی، می تواند وضعیت ناخوشایند مانند شکستن موتور، توسط مو وارد شده در آن را ایجاد کند. برای جلوگیری از این وضعیت برس اصلی، چرخ ها و برس های جانبی دارای طراحی حفاظت ضد مو است. این امکان همچنین به محافظت از دستگاه در برابر گرم شدن کمک می کند. سر و صدای آزار دهنده گجت های هوشمند را فراموش کنید،جارو برقی رباتیک نسخه 2- شیائومی به وسیله پنبه و پشم و شیشه کار خود را در سکوت انجام می دهد. باتری لیتیوم قدرتمند 5200 میلی آمپر ساعت می تواند حدود 2.5 ساعت کار کند. این برابر با تمیز کردن 250 متر مربع مساحت است.

فیلتر درجه E11 با پوشش تفلون ضد آب می تواند 95٪  تمیز کردن موثر در طول سال را فراهم کند. تولید کننده توصیه می کند که حداقل یک بار در سال فیلتر دستگاه تعویض شود تا حداکثر بهره وری را فراهم کند. پوشش مادون قرمز 180 درجه با سرعت حدود 4 متر می باشد. در حال حاضر دستگاه به پایه شارژ با دقت بیشتری وصل می شود. علاوه بر این، دارای حفاظت از جریان بیش از حد، ولتاژ بالا و اتصال کوتاه است.

این دستگاه هوشمند زمانی که شارژ باتری کم است، می تواند (با استفاده از 2 سنسور لیزری) ایستگاه docking شارژ خود را پیدا کند.

معرفی محصول:

مشخصات فنی:


یکی از وسیله های بسیار کاربردی و خوب شرکت شیائومی جارو برقی رباتیک این شرکت است بعد از ساخت نسخه 1 این محصول، حال این شرکت نسخه 2 آن ر ا نیز تولید و روانه بازار کرده است که نسبت به نسخه اولیه خود از برخی لحاظ بهبود پیدا کرده است. از جمله خصوصیات این محصول بسیار خوب و کاربردی  می توان گفت  که بسیار سبک و قابل حمل بوده و با ویژگی هایی که دارد  به یک دستیار بسیار عالی جهت تمیز کردن خانه تبدیل شده است. در مقایسه با نسخه 1 ظرفیت باتری آن بیشتر شده و کارایی آن نیز به نسبت بهتر و سریعتر شده است. رنگ آن نیز سفید بوده  و علاوه بر عملکرد بسیار خوب آن از طراحی زیبایی نیز برخوردار بوده و بنابرین می تواند جلوه مدرن و بسیار زیبایی ر ابه خانه شما بخشد.همچنین این نسخه نسبت به نسخه قبل خود عملکرد بهتری دارد برای مثال  قادر است که عمل جارو کردن و گرد گیری را به طور همزمان انجام دهد. این جارو برقی می تواند سطح خیس را تمیز کرده و آن را خشک کند. به منظور انجام عمل گردگیری فیلتر تعبیه شده در زیر دستگاه به مدت 45 تا 60 دقیقه مرطوب مانده تا عمل گردگیری به خوبی انجام شود. در ادامه به برخی از خصوصیات آن اشاره می کنیم.

 1- نوع آوری در تمیز کردن2- عملکرد همزمان جارو زدن و گردگیری

همان طور که در بالا نیز اشاره شد این جارو برقی دو عمل جارو کردن و گردگیری را با هم انجام می دهد. جارو برقی Mijia Roborock Robot Vacuum Cleaner 2 به لطف یک مخزن بیونیک می تواند آب را جذب کرده و عملکرد موثر تری را ارائه می دهد. موی های برس اصلی v (با سرعت 1350 دور در دقیقه) به همراه برس های جانبی z (با سرعت 330 دور در دقیقه) حداکثر کارایی را در تمیز کردن ارائه می دهند. پارچه ای که مسئول گرد گیری است نزدیک به مخزن آب قرار گرفته است. پهنای آن اندازه پهنای برس اصلی این جارو برقی است.


3- مخزن کوچک4- مخزن آب مطمئن 

برای تمیز کردن موثر این جارو برقی به یک مخزن آب مخصوصی مجهز شده است که استفاده از آن بسیار آسان بوده و به راحتی نیز در آن نصب می شود. آب از مخزن آب خارج شده و مواد میکروفیبر را مرطوب می کند؛ و دستگاه می تواند 45-60 دقیقه مرطوب بماند. سیستم هوشمند به همراه یک سیستم بیوتیک گیاهی کار کرده و نیاز به آب خود را کنترل می کنند بنابرین زمانی که این سیستم ها متوقف می شود عملکرد گردگیری نیز متوقف می شود.

5- برخورداری از سنسور LDS

این دستگاه از یک سیستم تنظیم فاصله لیزری برخوردار بوده که با استفاده از الگوریتم SLAM نقشه محیط اطراف خود را با یک زاویه دید 360 درجه  ترسیم می کند؛ و با این خصوصیت است که این وسیله می تواند به خانه شما آمده و به راحتی کارهای شما را انجام دهد. بنابرین شما  می توانید در زمان صرفه جویی کرده در حالی که از فضایی دلشین و با طراوت خانه خود لذت ببرید.

6- تعیین منطقه مورد نظر جهت تمیز کردن
7- راه اندازی آسان
جاروبرقی نسخه 2 میجیا می تواند از طریق برنامه مخصوص MIJIA همگام سازی شود. از طریق این اپلیکیشن می توانید نقشه خانه خود را ملاحظه کرده و از این طریق ناحیه خاصی را که در نظر دارید تمیز شود را تنها از این طریق و با یک کلیک تعیین کنید. علاوه بر این این دستگاه می تواند خودش نیز مسیر تمیز کردن را مشخص کند. از طریق این برنامه می توانید روند تمیز کردن را مشاهده کرده و زمان تمیز کردن را تنظیم کرده، سیستم را ارتقاء داده و یا حتی برای جارو برقی خود نامی را انتخاب کنید.

8- برخورداری از 13 سنسور مختلف:
 یکی از مهمترین خصیصه های مربوط به هر دستگاه هوشمند برخورداری از سنسور های مختلف است. به منظور یک عملکرد بسیار مناسب بدون کوچکترین برخورد این وسیله از 13سنسور برخوردار بوده است. یکی از این سنسور های بسیار کاربردی و مهم سنسور LDS است. با استفاده از یک ضربه گیر نرم روی بدنه جاروبرقی میجیا، عملکرد سیستم سنسور ها را بهبود بخشیده و از برخورد به موانع ای چون مبلمان  و دیگر وسایل موجود در خانه جلوگیری می کند. برخورداری از 4 سنسور کلیف Cllif نیز از سقوط این وسیله جلوگیری می کند. علاوه بر این سنسور Wall نیز فاصله 10 میلی متری این وسیله با دیوار را حفظ کرده بنابرین به دیوار برخورد نمی کند ولی با استفاده از برس های جانبی خود می تواند کوچکترین زوایا را تمیز کند. همچنین اگر این دستگاه از روی زمین برداشته شود سنسور drop به کار انداخته شده و جاروبرقی خاموش می شود. قابلیت بازگشت به محل شارژ همچنین با استفاده از تکنولوژی مادون قرمز شارژ دهی بسیار موثری جارو برقی میجیا فراهم کرده است. همچنین قادر است از ارتفاع 2 سانتی متری نیز بالا رفته و از این بابت نیز مشکلی نخواهد داشت.

9- عملکردی بدون مرز

10- ارائه نیروی مکش 2000 پاسکال

این یکی از مواردی است که آن را از جارو برقی نسخه 1 میجیا متمایز می کند مکش ارائه شده در جارو برقی میجیا نسخه 1، 1800 پاسکال بوده در حالی که این دستگاه نیروی مکشی برابر با 2000 پاسکال را ارائه می دهد. سیستم گردباد کنار را با برس استوانه ای هماهنگ کرده و باعث می شود که کف به طور عمیق پاک سازی شود.  این جاروبرقی هوشمند قادر است که فرش را تشخیص دهد. به طور معمول با قدرت مکش نرمال کار می کند اما زمانی که شروع به تمیز کردن فرش می کند، حالت حداکثر نیروی مکش فعال شده تا بتواند تمیز کردن را به بهترین نحو انجام دهد.


11- حفاظت از موهر فرایند تمیز کردن به ویژه با کمک جارو برقی ممکن است مشکلاتی را در پی داشته باشد مثلا ممکن است ورود مو به موتور باعث خرابی موتور دستگاه شود. برای جلوگیری از این مشکلات برس اصلی، چرخ ها و برس جانبی از طراحی محافظت در برابر مو برخوردار هستند. این خصیصه همچنین از این وسیله در مقابل حرارت بیش از حد نیز محافظت می کند.
12- عملکردی بی صدا
همان طور که می دانید بسیاری از دستگاه های خانگی سر و صدای زیادی را ایجاد می کنند که در برخی موارد بسیار آزار دهنده است اما این وسیله با برخوراری از یک فیلتر پنبه ای متخلخل چند لایه ای کاملا بی صدا بوده و در سکوت کامل کار خود را انجام می دهد.از جمله ویژگی های فیلتر های آن نیز می توان گفت که با برخورداری از یک فیلتر تفلون درجه E11 و پوشش ضدآب قادر است که به میزان 95% به مدت یک سال کارایی داشته باشد. توصیه می شود به منظور ارائه حد اکثر کارایی که سالی یک بار فیلتر آن تعویض شود.


13- باتری قدرتمند

این وسیله با برخورداری از یک باتری لیتیومی 5200 میلی آمپری قادر است در حدود 2.5 ساعت شارژ را نگه دارد این مقدار برابر با تمیز کردن 250 متر مربع از یک خانه است. پایه شارژ آن نیز ارتقاء یافته و عملکرد بهتری دارد.مادون قرمز درجه 180 در حدود 4 متر را پوشش می دهد حال این دستگاه محکم تر به پایه شارژ قفل می شود. همچنین دارای قابلیت محافظت در برابر جریان، ولتاژ بیش از حد و محافظت در برابر اتصال کوتا است. این دستگاه می تواند با استفاده از دو سنسور لیزری محل شارژ خود را پیدا کند.


 •  قدرت مکش 2000 پاسکال

 •  قابل برنامه‌ریزی برای پاک‌سازی در ساعات دلخواه

 •  مجهز به یک باتری 5200 میلی آمپر ساعتی

 •  2.5 ساعت فعالیت (پاکسازی یک اتاق 250 متر مربعی) با یک بار شارژ کامل

 •  دارای قابلیت پاکسازی مرطوب

 •  انجام پاکسازی مرطوب به مدت 45 تا 60 دقیقه

 •  قابلیت تشخیص فرش و افزایش توان متناسب با آن

 •  مجهز به سنسور LDS نیز جهت اسکن اتاق و تهیه مسیر پاک‌سازی

می توانید سایر محصولات هوشمند شیائومی شیائومی را در 19 کالا ببینید.

تجربه شما

فقط نظرات و تجربه شما در مورد محصول منتشر میگردد.
جهت سوال در مورد موجودی و سایر موارد با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. 02191300019
    بد           خوب

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.