مرتب سازی بر اساس:

جاروبرقی فیلیپس مدل FC9176

معرفی جاروبرقی فیلیپس مدل FC9176در هر کالایی برخی ویژگی‌ها وجود دارند که برای انتخاب و خرید موثرند، در خرید جاروبرقی نیز اینگونه‌ست. بسیاری بخاطر لوازم مختلف در خانه که نیاز به جارو دارند قدرت مکش، سایز و جاگیر نبودن، طول کابل، ظاهر شیک و مدرن، کیسه‌ای بود یا نه و ... . در این میان نیز برای برخی مقر..

به زودی

جاروبرقی فیلیپس مدل FC9174

معرفی جاروبرقی فیلیپس مدل FC9174 در  خرید لوازم خانگی برخی عضو لاینفک هستند و تصور یک روز بدون آنها بخصوص در روزهای پرکار و شلوغ اصلاً امکان پذیر نیست، از میان این لوازم اگر بخواهیم چند مورد را انتخاب کنیم شاید اتو، ماشین لباسشویی و جاروبرقی که در ارتباط مستقیم با پاکیزگی خانه هستند ..

به زودی

جاروبرقی فیلیپس مدل FC9170

معرفی جاروبرقی فیلیپس مدل FC9170 عواملی که باعث تمیز به نظر نرسیدن خانه‌هاست یکی دوتا نیست و اغلب از بین بردن آن‌ها به تلاش و وقت نیاز دارد،  بخصوص با روش‌های سنتی. فرض کنید در انتظار تعداد زیادی مهمان هستید اما ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، اتوبخار ، سشوار ، جاروبرقی و ... را در اختیا..

به زودی

جاروبرقی فیلیپس مدل FC8585

معرفی جاروبرقی فیلیپس مدل FC8585نیازهای انسان به قدری گسترده شده که برای برطرف کردن آن باید شناخت کامل به آنچه که در حال اتفاق بوده و تکنولوژی روز داشت در این میان آنچه که از اهمیت ویژه‌ای برخوردارست افزون بر تکنولوژی، آگاهی از سلیقه و نیازبوده  زیرا در واقع یک برند با اطلاع کامل از ان دو عامل ..

به زودی

جاروبرقی فیلیپس مدل FC8385

معرفی جاروبرقی فیلیپس مدل FC8385شرکت هلندی فیلیپس یکی از برندهای مطرحیست که از سال 1891 و ابتدا با هدف تولید لامپ‌های الکترونیکی شروع به کار کرد و به مرور زمان خطِ تولید خود را گسترش داد و اکنون در سه حوزه فناوری، بهداشت و شیوه‌ی زندگی به فعالیت می پردازد.در پی افزایش خرید لوازم خانگی از این کم..

به زودی


لوازم خانگی،لوازم نظافت،جاروبرقی،جاروبرقی فیلیپس

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.