مرتب سازی بر اساس:

هارد دیسک توشیبا 6 ترابایت TOSHIBA X300 6TB-128MB

هارد دیسک توشیبا 6 ترابایت TOSHIBA X300 6TB-128MBعلم در هر لحظه به کمک انسان آمده است و خدماتش را برای بهبود کیفیت زندگی و کارهای آن ارزانی داشته. یکی از حوزه‌های جذاب علم بحث کامپیوتر است و اموری که مربوط به آن می‌شود با بهبود کیفیت و ارتقا فایل‌های دیجیتال نیاز به فضای گسترده‌تر برای ذخیره‌سازی ای..

موجود نیست

هارد دیسک توشیبا 4 ترابایت TOSHIBA 4TB-128MB

هارد دیسک توشیبا 4 ترابایت TOSHIBA 4TB-128MBکامپیوتر و لوازم جانبی مربوط به آن دنیای بزرگی هستند که به اندازه تاریخ پیشرفت‌های بشر می‌توان در مورد آن صحبت کرد. یکی که از برندهای مورد توجه کاربران و مخاطبان تخصصی در حوزه کامپیوتر توشیباست، در این میان قصد داریم یکی از این محصولات را با نام هارد دیسک ..

موجود نیست

هارد دیسک توشیبا 2 ترابایت TOSHIBA 2TB-64MB V300

هارد دیسک توشیبا 2 ترابایت TOSHIBA 2TB-64MB V300می توان گفت دیسک سخت یا Hard Disk Drive بزرگترین حافظه جانبی موجود در کامپیوتر است و تقریبا همه داده ها از جمله سیستم عامل، فایل ها، برنامه و ... روی این حافظه جانبی قرار می گیرند. هارد دیسک‌ها معمولا به اندازه یک کتابچه با اندازه‌ای بین ۳.۵ تا ۶ اینچ ..

موجود نیست


کامپیوتر و تجهیزات جانبی, هارد, هارد اینترنال, هارد اینترنال توشیبا, Toshiba Internal Hard Drives

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.