مرتب سازی بر اساس:

تلویزیون ال ای دی تی سی ال مدل 49d3000i سایز 49 اینچ

بررسی تلویزیون ال ای دی تی سی ال مدل 49D3000i اگر قیمت تلویزیون برای شما مهم هست، با توجه به نواسانات قیمت دلار در این روزها شاید بهتر باشد که برای خرید تلویزیون، مدل‌های تلویزیون ایرانی را مد‌نظر قرار دهید، چرا که سازندگان سلیقه و اولویت مشتریان داخلی را مد نظر قرار داده و محصولی را با قیمت من..

8,350,000 تومان

تلویزیون ال ای دی تی سی ال مدل 32D3000i سایز 32 اینچ

بررسی تلویزیون ال ای دی تی سی ال مدل 32D3000i سایز 32 اینچاگر قصد خرید تلویزیون را داشته باشید قطعاً سری به بازار زده و با مدل‌ها و برندهای مختلفی روبه رو شده‌اید. قیمت این مدل‌ها هم به نسبت امکانات و برند متفاوت است. در این میان برندهای داخلی هم دست به کار شده و مدل‌های متنوعی را تولید کرده ان..

3,580,000 تومان

تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 55P65USL سایز 55 اینچ

نقد و بررسی تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 55P65USL سایز 55 اینچتلویزیون و جایگاه آن در خانه و در بین اعضای خانواده موضوعی بسیار بدیهی است که تقریباً بر هیچ کس پوشیده نیست. امروزه با تلاقی تکنولوژی و طراحی‌های منحصر به فرد لوازم خانگی شاهد شکل‌گیری تلوزیون‌های هوشمند با امکانات بسیار خوب..

11,900,000 تومان

تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 50P65USL سایز 50 اینچ

نقد و بررسی  تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 50P65USL سایز 50 اینچاین‌روزها تلویزیون‌های هوشمند همانند گوشی موبایل و اسمارت واچ‌ها از محبوبیت زیادی برخوردار هستند، چون نه تنها قابلیت اتصال به اینترنت و کامپیوتر را دارند، بلکه امکان برقراری تماس ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی نیز به چشم ..

9,900,000 تومان

تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 55P6US سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 55P6US - سایز 55 اینچیکی از زیر برندهای مطرح  تحت نام تجاری مادیران تی سی ال است که تلویزیون‌های هوشمند قابل توجهی را به بازار عرضه کرده است. یکی از این محصولات  55P6US  است که از مهمترین خصوصیات آن به صفحه نمایش اولترا اچ دی و بهره مند..

به زودی

تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 55P65US سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 55P65US - سایز 55 اینچ تلویزیون هوشمند  TCL 50P65US یک مدل محصول صوتی و تصویری زیر نظر برند مادیران است که دارای صفحه نمایش 55 اینچی و  UHD با وضوح چهار برابر بیشتر از تلویزیون معمولی است. این یک کیفیت تصویر و دقت ، تجربه بصری خوبی را برا..

به زودی

تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 50P8S سایز 50 اینچ

بررسی تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 50P8S سایز 50 اینچیک مدل تلویزیون مناسب متراژ خانه، سالن و یا محیط‌های دیگر  چه اندازه‌ای می‌بایست داشته باشد. این موضوع در هنگام خرید تلویزیون یکی از مواردیست که هر کدام از شما باید نسبت به آن اطلاعات کافی داشته باشید. فروشگاه اینترنتی 19کالا در ادام..

تمام شد

تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 50P6US سایز 50 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 50P6US - سایز 50 اینچ خرید تلویزیون برای خانه‌هایی با مساحت بالا دغدغه بسیاری است و به دلیل ابعاد هزینه مورد نیاز برای آن، کیفیت محصول مورد نظر حرف اول را می‌زند. گرچه به راحتی و با اعتماد به برندهای ایرانی می‌توان محصولاتی با قابلیت‌های متعدد..

به زودی

تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 50P65US سایز 50 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 50P65US - سایز 50 اینچ تلویزیون هوشمند  TCL 50P65US یک مدل محصول صوتی و تصویری زیر نظر برند مادیران است که دارای صفحه نمایش 50 اینچی و  UHD با وضوح چهار برابر بیشتر از تلویزیون معمولی است. این یک کیفیت تصویر و دقت ، تجربه بصری خ..

موجود نیست

تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 49S6000 سایز 49 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 49S6000 - سایز 49 اینچ خرید تلویزیون هوشمند این روزها برای بسیاری تبدیل به دغدغه شده است زیرا انتظار دارند تا علاوه برقیمت مناسب از ویژگی‌ها و امکاناتی در حد مقبول و قابل قبول بهره ببرند. یکی از زیربرندهای مادیران در زمینه تولید تلویزیون، تی سی ال ..

موجود نیست

تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 49S4910 سایز 49 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 49S4910 - سایز 49 اینچ تلویزیون‌های 49 اینچی برای زندگی شهری و خانه‌های امروزی یک گزینه ایده‌آل به شمار می‌روند، برای همین است که تعداد زیادی به دنبال خرید تلویزیون هوشمند در این ابعاد هستند و اغلب مدنظر دارند تا بهترین تلویزیون را با بهترین و مناسب ترین قیمت..

موجود نیست

تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 49S4900 سایز 49 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 49S4900 - سایز 49 اینچ یکی از ملزومات زندگی مدرن برخورداری از ابزار لازم و متناسب با این سبک است. لوازم خانگی مدرن به همین دلیل در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. در کنار مدرن بودن البته اسمارت بودن نیز از مشخصاتی که نیاز به توجه دارد. د..

موجود نیست

تلویزیون ال ای دی تی سی ال مدل 49D3000 سایز 49 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی تی سی ال مدل 49D3000 - سایز 49 اینچ هزینه مورد نیاز برای لوازم خانگی برقی به ویژه قیمت تلویزیون این روزها در گرو فاکتورهای مهمی است. ابزارهای هوشمند این روزها به بخش مهمی از زندگی ما تبدیل شده‌اند و نسبت به خصوصیات هزینه متفاوتی را برای خرید می‌طلبد. اسمارت ..

موجود نیست

تلویزیون ال ای دی تی سی ال مدل 43D3000 سایز 43 اینچ

تلویزیون ال ای دی تی سی ال مدل D300043 سایز 43 اینچشرکت تی سی ال در سال 1981 ‌تأسیس شد. در ابتدا تی سی ال تحت عنوان شرکت لوازم خانگی TTK در حوزه تولید نوار ضبط صوت فعالیت می‌کرد. تی سی ال در ادامه فعالیت‌های خود، به تولید تلفن، تلویزیون، موبایل، یخچال، ‌ماشین لباسشویی، سیستم‌های تهویه مطبوع، لوازم خ..

تمام شد

تلویزیون ال ای دی تی سی ال مدل 32D3000 سایز 32 اینچ

نقد و بررسی تلویزیون ال ای دی تی سی ال مدل 32D3000 سایز 32 اینچامروزه بیشتر امور روزمره با گوشی موبایل اشباع شده است، اما این بدین معنی نیست که سراغ تلویزیون نمی‌رویم. لذت تماشای فیلم یا فوتبال روی نمایشگر بزرگ در کنار خانواده با هیچ چیز دیگری قابل قیاس نیست. بدون شک اهمیت تلویزیون چه از نظر ما..

تمام شد

تلویزیون تی سی ال TCL

نظر شما در مورد تلویزیون تی سی ال چیست؟ آیا با تلویزیون‌های این برند آشنایی دارید؟ در ادامه به اطلاعاتی در مورد تلویزیون TCL اشاره خواهیم کرد.

با گذر زمان، شرکت مادیران در عرصه‌ی تولید لوازم خانگی پیشرفت‌های بسیاری داشته که با افزایش گستره‌ی فعالیتش، شعبه‌های دیگری را نیز تأسیس کرد. از دستاوردهای مهم تاریخچه‌ی این شرکت نیز می‌توان به وارد کردن لپ‌تاپ برند شارپ به بازار ایران در سال 1368، راه‌اندازی خط تولید اولین مانیتورهای CRT ال جی در سال 1372 و خط تولید چاپگرهای Epson و Seikosha و مانیتورهای LCD در سال 1374 اشاره نمود.

یکی از برندهای شرکت مادایران، برند تی سی ال است که در زمینه‌ی تولید لوازم خانگی و صوتی تصویری متنوع‌ای از جمله تلویزیون تی سی ال فعالیت می‌کند.

در سال 1985 این شرکت نام خود را به تی سی ال مخفف «Telephone Communication Limited» تغییر داد سپس موفق به کسب جایگاه خوبی در بازار چین شد. از سال 2000 حوزه‌ی فعالیت خود را جهانی کرد. این کمپانی تا به امروز پیشرفت چشمگیری خصوصاً در زمینه ساخت تلویزیون تی سی ال داشته به شکلی که در حال حاضر 75 هزار نفر پرسنل، 23 مرکز تحقیق و توسعه و 21 کارخانه داشته و در بیش از 160 کشور نمایندگی و دفتر فروش دارد.

اگر بخواهیم بر دستاوردهای این برند طی این سال‌ها مروری داشته باشیم می‌توان به رتبه‌هایی که محصولاتش کسب کرده‌اند به عنوان یک امتیاز نگریست. تی سی ال در حال حاضر رتبه‌ی سوم تولید کننده تلویزیون را در دنیا دارد. از دیگر رتبه‌ها می‌توان به رتبه‌ی پنجم فروش گوشی‌های موبایل،‌ رتبه‌ی ششم فروش پنل‌های LCD/LED، جایگاه ششم فروش ماشین لباسشویی و رتبه‌ی هفتم ‌فروش یخچال اشاره کرد.

تی سی ال در بازار الکترونیک دنیا نقشی کلیدی داشته و محصولاتش در سطح بین‌المللی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این برند رتبه‌ی ششم 100 برند برتر چین را داشته و سالانه 20 میلیون دستگاه تلویزیون تی سی ال را روانه بازارهای بین‌المللی می‌کند.

تلویزیون تی سی ال در سال 1999 وارد بازار ویتنام شد و در سطح بین‌المللی شروع بکار کرد. در سال 2004 این برند، شرکت تی سی ال Thomson TV و موبایل Alcatel را خرید و همچنان که در حال پرو بال دادن به شرکت نوپایش بود؛ مدیر عامل این شرکت، عنوان یکی از 25 رهبر برتر در زمینه تجارت بین‌المللی را کسب کرد.

در سال 2008، مدل‌هایی از تلویزیون تی سی ال مجهز به اینترنت را به عنوان محصول مشترک همکاری با شرکت اینتل روانه بازار کرد و در همان سال از سری X9 رونمایی شد. سال 2011 نقطه‌ی عطفی برای این کمپانی تلقی می‌شود، زیرا کارخانه جدید تولید صفحه‌نمایش‌های LCD را راه‌اندازی کرد و به همین سبب مقام 25 شرکت الکترونیکی جهان را کسب کرد. در سال 2012 موفق به کسب رتبه‌ی پنجم فروش تلویزیون تی سی ال با پنل LCD در جهان شد و محصول جدید خود یعنی بزرگ‌ترین تلویزیون ال ای دی 4K 3D را به نمایش گذاشت.

این کمپانی در سال 2013 با کسب جایگاه سوم فروش تلویزیون LCD تی سی ال و جایگاه پنجم فروش گوشی موبایل در دنیا، در سال 2015 و 2016 با عرضه‌ی تلویزیون 55 اینچ مجهز به فنّاوری کوانتوم دات و بزرگ‌ترین تلویزیون منحنی Ultra HD بسیار مورد ‌توجه قرار گرفت و محبوبیت بسیاری کسب کرد.

سال 2017 برای این شرکت پر از جایزه بود؛ جایزه طراحی iF به طراحی تلویزیون‌های X1 و X2 و RC800 تعلق گرفت و تلویزیون‌ تی سی ال مدل C2 و مدل C70 به ترتیب جایزه‌های Red dot و Best Buy را دریافت کردند.

جالب است بدانید دستاوردهای فوق‌العاده این شرکت باعث شد که مشتریان چینی و غیر چینی برای استفاده از فناوری‌های این شرکت به خرید تلویزیون تی سی ال تمایل نشان دهند؛ به همین سبب است که این شرکت مقاوم اول تولید تلویزیون‌های رنگی را در طی 10 سال به خود اختصاص داده است.

در سال 1396، گروه مادیران و برند تی سی ال همکاری گسترده‌ای در تولید لوازم خانگی و صوتی تصویری به خصوص تلویزیون TCL را در ایران آغاز کردند که باعث شد این برند به یکی از پرطرفدارترین برندها در بازار داخلی ایران تبدیل شود. این همکاری به عرضه‌ی محصولاتی خوش‌ساخت در بازه‌ی قیمتی مناسب انجامید و سهم ویژه‌ای از بازار را به خود اختصاص داده است.

رویکرد برند تی سی ال تولید محصولات با کیفیت و کسب رضایت مصرف‌کنندگان است. قیمت تلویزیون تی سی ال در مقایسه با امکاناتی که دارند بسیار مقرون به صرفه است. این دستگاه‌ها دارای امکانات هوشمند و تکنولوژی‌های صوتی تصویری مدرن، کیفیت تصاویر 4k و صدای عالی بوده که لذت تماشای تصاویر بی‌نظیری را فراهم می‌کند.

امروزه شاهد مدل‌های متفاوتی از تلویزیون تی سی ال در بازار هستیم. در واقع این شرکت برای پوشش دادن طیف وسیعی از سلایق و نیازهای بازار هدف، مدل‌های متنوعی از تلویزیون تی سی ال را به صورت هوشمند و غیر هوشمند تولید کرده است. به علاوه اینکه این مدل تلویزیون‌ها از نظر امکانات و ویژگی‌هایی مثل نوع پنل نمایش، کیفیت تصویر، اندازه‌های مختلف نیز متفاوت ظاهر شده‌اند.

از جمله مدل‌های هوشمند این برند میتوان به تلویزیون تی سی ال مدل 55P65US و از جمله مدل‌های غیر هوشمند این برند می‌توان به تلویزیون تی سی ال 49D3000 اشاره کرد.

لیست قیمت تلویزیون تی سی ال با ارائه‌ی محصولات متنوع در بازه‌ی قیمتی متفاوت در کنار امکانات برجسته، هر فردی را ترغیب می‌کند که با خیال راحت این برند را در فهرست انتخاب خود قرار دهد.

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.