بک کاورهای ردمی نوت 4 ایکس,خرید بک کاور رد می 4 ایکس نوت,رد می 4 ایکس نوت

بک کاورهای ردمی نوت 4 ایکس

بک کاور شیائومی ردمی نوت 4 / نوت 4 ایکس-1740

معرفی محصول:همان طور که می دانید شرکت شیائومی یکی از بزرگترین تولید کنندگان عمده در زمینه تولید گوشی های هوشمند در دنیا محسوب می شود. یکی از ویژگی های گوشی های ساخت این شرکت بزرگ چینی این است که ازطراحی بسیار زیبایی برخوردار بوده و قیمت مقرون به صرفه ای نیز دارند از جمله این گوشی ها می توان به گوشی ..

29,000 تومان

بک کاور شیائومی ردمی نوت 4 ایکس / نوت 4-1743

معرفی محصول:همان طور که می دانید شرکت شیائومی یکی از بزرگترین تولید کنندگان عمده در زمینه تولید گوشی های هوشمند در دنیا محسوب می شود. یکی از ویژگی های گوشی های ساخت این شرکت بزرگ چینی این است که ازطراحی بسیار زیبایی برخوردار بوده و قیمت مقرون به صرفه ای نیز دارند از جمله این گوشی ها می توان به گوشی ..

29,000 تومان

بک کاور شیائومی ردمی نوت 5 دوربین دوگانه/ ردمی نوت 5 پرو-کد111

بک کاور شیائومی ردمی نوت 5 دوربین دوگانه/ ردمی نوت 5 پرو-کد111معرفی محصول:شرکت شیائومی یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان عمده در زمینه تولید گوشی های هوشمند در دنیا محسوب می شودشیائومی همواره از راهبرد بازاریابی طراحی زیبا و قیمت مقرون به صرفه پیروی کرده است. در سال 2018 این شرکت چندین مدل را روانه باز..

تمام شد

بک کاور اورجینال ردمی نوت 4 ایکس -کد 1163

بک کاور اورجینال ردمی نوت 4 ایکس -کد 1163 Back cover Xiaomi Redmi Note 4X   معرفی اجمالی محصول: همان طور که می دانید یکی از مواردی که این روزها نظر کاربران مختلف را به خود جلب کرده است استفاده از بک کاور های مختلف در طرح ها و رنگ های مختلف است. بدون شک گوشی شما با هر طرح و رنگ و ا..

موجود نیست

بک کاور اورجینال ردمی نوت 4 ایکس -کد 1164

بک کاور اورجینال ردمی نوت 4 ایکس -کد 1164 Back cover Xiaomi Redmi Note 4X معرفی اجمالی محصول: همان طور که می دانید یکی از مواردی که این روزها نظر کاربران مختلف را به خود جلب کرده است استفاده از بک کاور های مختلف در طرح ها و رنگ های مختلف است. بدون شک گوشی شما با هر طرح و رنگ و از هر ماده ..

تمام شد

بک کاور اورجینال ردمی نوت 4 ایکس-کد 1159

بک کاور شیائومی ردمی نوت 4 ایکسBack cover Xiaomi Redmi Note 4Xمعرفی اجمالی محصول:همان طور که می دانید یکی از مواردی که این روزها نظر کاربران مختلف را به خود جلب کرده است استفاده از بک کاور های مختلف در طرح ها و رنگ های مختلف است. بدون شک گوشی شما با هر طرح و رنگ و از هر ماده ای که ساخته شده باشد نیا..

موجود نیست

بک کاور انعطاف پذیر آی فیس اتو فوکوس-3077

معرفی بک کاور انعطاف پذیر آی فیس اتو فوکوسدر حال حاضر ترند طراحی گوشی های هوشمند بیشتر به سمت زیبایی در طراحی بیش می رود از این رو بیشتر مدل های سال 2019 از شیشه ساخته می شوند تا هر چه بیشتر به زیبایی این محصولات بیفزایند.‬‎ امسال استفاده از شیشه در حوزه میان رده ها نیز هم وارد شده است. مدل های شیشه..

به زودی

بک کاور انعطاف پذیر اتو فوکوس طرح چرم-3076

معرفی بک کاور شیائومی ردمی نوت 5 دوربین دوگانه/ ردمی نوت 5 پرو-کد111شرکت شیائومی یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان عمده در زمینه تولید گوشی های هوشمند در دنیا محسوب می شود شیائومی همواره از راهبرد بازاریابی "طراحی زیبا و قیمت مقرون به صرفه" پیروی کرده است. در سال 2018 این شرکت چندین مدل را روانه بازار ..

به زودی

بک کاور انعطاف پذیر فشن کیس-3078

معرفی بک کاور انعطاف پذیر فشن کیس شرکت شیائومی یکی از بزرگ ترین تولید کننده گان عمده در زمینه تولید گوشی های هوشمند در دنیا محسوب می شود که همواره از راهبرد بازاریابی "طراحی زیبا و قیمت مقرون به صرفه" پیروی کرده است. امروزه انواع مختلفی از این بک کاورها در بازار وجود دارد که شما می توانید بسته ..

به زودی

بک کاورهای ردمی نوت 4 ایکس, بک کاور رد می نوت, بک کاور, گوشی رد می نوت 4 ایکس, نوت 4 ایکس شیائومی, خرید بک کاور شیائومی, شیائومی, محصولات شیائومی, گوشی موبایل شیائومی, گوشی نوت, انواع بک کاور های شیائومی, بک کاور شیائومی قیمت مناسب

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.