مرتب سازی بر اساس:

مسواک سنسوداین مدل Dents Sensibles

مسواک سنسوداین مدل Dents Sensiblesدندان‌های سفید و مرواریدی یکی از آرزوهای همه ماست شاید کامپوزیت، لمینت و ... راه حل باشند اما بهترست به جای این کارها به فکر این باشیم که با هزینه کمتر به هدفمان برسیم با تمیز کردن دهان و شستن به موقع دندان‌ها به راحتی به سفیدی و درخشش لبخندتان خواهید رسید. البته در..

به زودی

مسواک جردن مدل Clean Tech

معرفی مسواک جردن مدل Clean Techدر مورد تاریخچه‌‍‌ی مسواک به شکل کنونی آن روایت‌های متعددی وجود دارد گرچه چینی‌ها اولین مخترع آن بودند اما یک زندانی انگلیسی از سال 1780 شکل رسمی و تجاری بدان بخشید «ویلیام آدیس» که  در دوران محکومیتش در زندان به دنبال راهی به منظور تمیز کردن دندان‌هایش بود یک است..

به زودی

خمیر دندان کلگیت مدل Triple Action

معرفی خمیر دندان کلگیت مدل Triple Actionاین روزها به اندازه‌ای هزینه داندنپزشکی بالا رفته که بهترست با اهمیت دادن به بهداشت دهان و دندان تا جایی که ممکن است از این هزینه‌ها پیشگیری کرد. شاید به کمتر کسی به این نکته فکر کند که خرابی دندان‌ها نه فقط روی لبخند بلکه در پخش عفونت در بدن، نجویدن کامل غذا ..

به زودی

خمیر دندان کلوز آپ مدل Diamond Attraction

معرفی خمیر دندان کلوز آپ مدل Diamond Attraction وزن 50 گرمبهداشت دهان و دندان از جمله مواردیست که حفظ آن تأثیر مستقیم بر روی زیبایی دارد؛ به طور مثال با خرید بهترین خمیردندان یا مسواک مرغوب می‌توان سلامت دندان‌ها و زیبایی لبخند را تضمین کرد اما آنچه دارای اهمیت است شناخت برندهای معتبر در بازار ..

به زودی

خمیر دندان ذغالی دکتر راشل

معرفی خمیر دندان ذغالی دکتر راشل 100 میلی لیترکارپاکیزه کردن دندان‌ها ریشه تاریخی عظیم و گسترده‌ای دارد و به دوران باستان باز می‌گردد ومردم با فرهنگ‌های مختلف این کار با ابزاری متنوعی نظیر برگ نخل، چوب بامبو و ... انجام می‌دادند. اما تا کنون به دلایل این کار و اهمیت ویژه‌ی آن فکر کرده‌اید؟شاید جالب ..

تمام شد

خمیر دندان ذغالی بنسر

معرفی خمیر دندان ذغالی بنسرراز لبخند زیبا مراقبت از دندان‌‌هاست و در واقع یک لبخند دلنشین تأثیر بسیاری در زیبایی و جذابیت افراد دارد. از طرف دیگر با توجه به اینکه هزینه‌های دندانپزشکی این روزها بسیار بالاست بهترست با  راه‌هایی نظیر خرید مسواک مرغوب، خمیردندان خوب و مواردی چون دهانشویه و نخ دندا..

به زودی


خمیر دندان, مسواک, خرید, فروش

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.