مرتب سازی بر اساس:

بخارگر فیلیپس مدل GC361

معرفی بخارگر فیلیپس مدل GC361 با خرید لوازم نظافت، ظاهری مقبول به محیط زندگی، خانه و لباس خود می‌بخشیم. البته تنوع برندهای فعال در این حیطه باعث  تنوع در این گونه لوازم خانگی شده، در واقع احساس نیاز به ابزاری کارآمدتر در مخاطب و مصرف کننده برندهای معتبر را در این زمینه فعال نموده است..

به زودی

بخارشوی کارشر مدل SC5

معرفی بخارشوی کارشر مدل SC5 ابزار کاربردی در حیطه‌ی نظافت و تمیزی خانه این روزها تنوع گسترده‌ای پیدا کرده‌اند که در نتیجه خرید لوازم نظافت مدرن و استفاده از آنها چون ماشین لباس شویی، بخارشو، بخارگر، کارواش و ... رواج یافته  که دلیلش را در نتیجه‌ی بهتر کار نسبت به روش‌ها و ابزار مرسوم..

به زودی

بخارشوی کارشر مدل SC2

معرفی بخارشوی کارشر مدل SC2 این روزها خرید لوازم نظافت مدرن و استفاده از آنها چون ماشین لباس شویی، بخارشو، بخارگر، کارواش  و ... رواج یافته است که دلیل ان را باید در مشقت‌ بار بودن و کندی روش‌های مرسوم قدیمی جستجو کرد، در این میان برندهای متعددی هم دستی در تولید اینگ..

به زودی

مشخصات، قیمت و خرید بخارشـوی سایا مدلBZ-426  پارس خزر | ۱۹کالا . oos

بخارشـوی سایا پارس خزر مدل BZ-426

معرفی بخارشـوی سایا پارس خزر مدل BZ-426 این روزها در میان ابزار تمیزکننده مدرن ، بخارشوها محصولات مورد توجه دوست داران طبیعت هستند زیرا احساس نیاز به بسیاری از شوینده‌های شیمیایی را برای سطوح از بین می‌برند و تنها با استفاده از بخار آب به راحتی می توان به تمیز کردن سطوح مختلف پرداخت. به همین..

به زودی

بخارشـوی (تی شوی بخار) پارس خزر مدل T-Rex

بخارشـوی (تی شوی بخار) پارس خزر مدل T-Rex پاکیزگی یکی از اصول مهم ما ایرانیان است کخه ریشه عمیق تاریخی در فرهنگمان دارد و به همین خاطرست که خرید لوازم خانگی که به تمیز کردن منزل یا محل کار کمک کنند به دلیل اهمیت به بحث سلامت و نیاز روزمره همیشه مورد توجه خریداران بوده است. پارس خزر که در ایران نا..

تمام شد


لوازم خانگی, لوازم خانگی برقی, لوازم منزل, لوازم برقی نظافت, بخارشوی

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.