بخارشوی,خرید بخارشوی,فروش بخارشوی,قیمت بخارشوی,بخارشوی کارشر


    مرتب سازی بر اساس:

بخارگر فیلیپس مدل GC361

معرفی بخارگر فیلیپس مدل GC361با خرید لوازم نظافت، ظاهری مقبول به محیط زندگی، خانه و لباس خود می‌بخشیم. البته تنوع برندهای فعال در این حیطه باعث  تنوع در این گونه لوازم خانگی شده، در واقع احساس نیاز به ابزاری کارآمدتر در مخاطب و مصرف کننده برندهای معتبر را در این زمینه فعال نموده است. فیلیپس از ..

به زودی

بخارشوی کارشر مدل SC5

معرفی بخارشوی کارشر مدل SC5ابزار کاربردی در حیطه‌ی نظافت و تمیزی خانه این روزها تنوع گسترده‌ای پیدا کرده‌اند که در نتیجه خرید لوازم نظافت مدرن و استفاده از آنها چون ماشین لباس شویی، بخارشو، بخارگر، کارواش و ... رواج یافته  که دلیلش را در نتیجه‌ی بهتر کار نسبت به روش‌ها و ابزار مرسوم ق..

به زودی

بخارشوی کارشر مدل SC2

معرفی بخارشوی کارشر مدل SC2این روزها خرید لوازم نظافت مدرن و استفاده از آنها چون ماشین لباس شویی، بخارشو، بخارگر، کارواش  و ... رواج یافته است که دلیل ان را باید در مشقت‌ بار بودن و کندی روش‌های مرسوم قدیمی جستجو کرد، در این میان برندهای متعددی هم دستی در تولید اینگونه ..

به زودی

بخارشـوی سایا پارس خزر مدل BZ-426

معرفی بخارشـوی سایا پارس خزر مدل BZ-426این روزها در میان ابزار تمیزکننده مدرن ، بخارشوها محصولات مورد توجه دوست داران طبیعت هستند زیرا احساس نیاز به بسیاری از شوینده‌های شیمیایی را برای سطوح از بین می‌برند و تنها با استفاده از بخار آب به راحتی می توان به تمیز کردن سطوح مختلف پرداخت. به همین سبب..

به زودی

بخارشـوی (تی شوی بخار) پارس خزر مدل تی رکس

معرفی بخارشـوی (تی شوی بخار) پارس خزر مدل تی رکسپاکیزگی یکی از اصول مهم ما ایرانیان است کخه ریشه عمیق تاریخی در فرهنگمان دارد و به همین خاطرست که خرید لوازم خانگی که به تمیز کردن منزل یا محل کار کمک کنند به دلیل اهمیت به بحث سلامت و نیاز روزمره همیشه مورد توجه خریداران بوده است. پارس خزر که در ..

به زودی

لوازم خانگی, لوازم خانگی برقی, لوازم منزل, لوازم برقی نظافت, بخارشوی

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.