oos بازی Tom Clancys Rainbow Six Siege مخصوص Xbox

بازی Tom Clancys Rainbow Six Siege مخصوص Xbox

19کالا

  • مدل کالا: Tom Clancys Rainbow Six Siege
  • به زودی
  • 285,000 تومان

بازی Tom Clancys Rainbow Six Siege مخصوص Xbox


معرفی: 

Tom Clancy's Rainbow six Siege یک عنوان شوتر اول شخص تاکتیکال و آنلاین محصول شرکت Ubisoft بوده که فاقد بخش داستانی است. شرکت سازنده یعنی یوبی سافت پس از سالها عنوانی جدید از سری Rainbow را در E3 2014 معرفی کرد که مورد توجه منتقدین و گیمرها قرار گرفته و در نهایت در 13 اکتبر (سه شبه،21 مهر 1394) منتشر شد. تقریبا می توان گفت که این بازی نسبت به نسخه های پیشین خود پیشرفت های قابل قبولی داشته است با ما در بررسی این بازی همراه باشید!


تریلر بازی Tom Clancy's Rainbow Six Siege

توضیحات در مورد بازی:

همانطور که گفتیم این عنوان شوتر اول شخص تاکتیکال و آنلاین است، افراد آنلاین در قالب دو تیم 5 نفره رو به روی هم قرار می گیرند که در دو موج Attack و Defend انجام می شود شما می توانید در بین شخصیت ها و اپراتورهای مختلف که هر کدام ویژگی و سلاح های مخصوص خود را دارند یکی را انتخاب کرده و با تیم خود در برابر دشمن مبارزه کنید حالات بازی در سه حالت خلاصه می شوند که در پایین به آنها اشاره خواهیم کرد:ّ


Hostage (گروگان):

در این حالت افراد Attacker وظیفه دارند گروگان را نجات دهند و افراد Defender وظیفه دارند گروگان را غیر قابل دسترس کنند تا افراد Attacker نتوانند آن را نجات دهند. اما قضیه به این سادگی نخواهد بود در این بین سلامتی گروگان از اهمیت خاصی برخوردار است. اگر هر نفر از دو تیم باعث مرگ گروگان شوند تیم شان بازنده خواهد بود!


Secure Area (پاکسازی):

در این حالت گروه Attacker وظیفه دارند تا محل یا قسمتی از مپ که در دست گروهDefender است را پاکسازی کنند نقش گروه Defender این است که با ماندن در محل از پاکسازی محل توسط دشمن جلوگیری کنند باید توجه داشته باشید در صورتی که حداقل یکی از افراد Defender در محل حضور داشته باشد تیم Attacker قادر به پاکسازی نخواهند بود!


Secure Bomb (خنثی سازی بمب):

در این حالت گروه  Attacker باید خود را به بمب که در قسمتی از مپ است برساند و آن را خنثی کند و گروه Defender باید از جلوی ورود دشمن به اطراف بمب را بگیرد باید توجه داشت که در صورتی که افراد Attacker برای خنثی سازی اقدام کنند گروه مقابل وظیفه دارد ابزار آنها را نابود کند و از خنثی شدن بمب جلوگیری کند!


گیم پلی (Gameplay):

در مورد گیم پلی «بازی تام کلنسی رینبو سیکس سیج» می توان گفت که در بازی چیزی به اسم Respawn (بازیابی سلامت) وجود ندارد و همه چیز به سلامت خودتان بستگی دارد اما نکته مثبتی که در این مورد وجود دارد این است که در صورت زخمی شدن هم گروهی ها می توانند شما را Revive کنند اما به این سادگی ها نیست اگر شما توسط دشمن Headshot (برخورد تیر به سر) شوید دیگر فرصت Revive شدن نخواهید داشت و اگر شما دور از دوستانتان قرار داشتید و آنها به موقع به شما نرسند جانتان را از دست می دهید، درصورتی که دشمن خط خونریزی شما را ببیند و شما را پیدا کند می میرید پس توجه داشته باشید که در کنار دوستانتان باشید و بدون بازی گروهی و همکاری نمی توانید به خوبی بازی کنید!


جمع بندی:

این عنوان تجربه ای لذت بخشی را برای کاربر به ارمغان آورده و این امکان را به وجود می آورد تا به مدت زیاد با دوستانتان سرگرم شوید. همچنین با توجه به اپدیت ها و پشتیبانی های مکرر یوبی سافت این بازی به یک عنوان جذاب تاکتیکال تبدیل شده است که دارای گیم پلی بی نظیر، بخش آنلاین سرگرم کننده بوده  و به جرات می توان گفت این عنوان تکراری نخواهد شد!مشخصات بازی
نام بازی Tom Clancys Rainbow Six Siege
مخصوصایکس باکس
سبکاکشن-شوتر اول شخص
سازندهUBISOFT
تعداد بازیکنانتک نفره -چند نفره
درجه بندی سنیبالای 18 سال

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

برچسب ها: بازی Tom Clancys Rainbow Six Siege مخصوص Xbox, خریدبازی Tom Clancys Rainbow Six Siege مخصوص Xbox, فروش بازی Tom Clancys Rainbow Six Siege مخصوص Xbox, قیمت بازی Tom Clancys Rainbow Six Siege مخصوصXbox, قیمت بازیTom Clancys Rainbow Six Siege, فروش بازیCall Of Duty WW2, خرید بازیCall Of Duty WW2, مشخصات بازی Call Of Duty WW2, نقد و بررسی بازیTom Clancys Rainbow Six Siege

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.