بازی,قیمت بازی ,فروش بازی,خرید بازی,مشخصات بازی , نقد و بررسی بازی

بازی,قیمت بازی ,فروش بازی,خرید  بازی,مشخصات بازی , نقد و بررسی بازی


    مرتب سازی بر اساس:

بازی FIFA 18 مخصوص Xbox

بازی FIFA 18 مخصوص Xboxتوضیحات بازی:عنوان « FIFA» یکی از سری های قدیمی شبیه ساز فوتبال بوده که هر ساله با تولید نسخه جدید خود ارتقاء پیدا می کند. اما چرا با وجود اینکه عنوان فیفا تغییرات خیلی تغییر نمی کند باز هم طرفداران سری فیفا از آن زیاد استقبال می کنند؟ پاسخ آن بسیار روشن است فوت..

265,000 تومان

بازیRed Dead Redemption 2 مخصوص Xbox

بازی Red Dead Redemption 2 مخصوص Xboxتوضیحات:«Rockstar Games» یکی از استودیو های برتر و مشهور در عرصه بازی سازی است. این استودیو با خلق عنوانی مانند «Grand Theft Auto» یا «GTA» توانست انقلابی درعرصه گیم ایجاد کند و کمتر کسی است که این استودیو را نشناخته و با بازی های آن خاطره نداشته باشد. اگر به یاد..

به زودی

بازیForza Motorsport 7 مخصوص Xbox

بازیForza Motorsport 7 مخصوص Xboxتوضیحات بازی:عنوان «Forza Motorsport» یکی از سری های قدیمی و با سابقه سبک ریسینگ شبیه ساز بوده که انحصاری ایکس باکس است. این عنوان یکی از موفق ترین بازی ها در سبک خود که دارای پتانسیل زیاد که به جرات می توان گفت هیچ عنوان ریسینگ قدرت کنار زدن او را ندارد و ..

اتمام موجودی

بازیCrackdown3 مخصوص Xbox

بازی Crackdown3مخصوص Xboxتوضیحات:عنوان «Crackdown 3» یکی از عنوان های انحصاری مایکروسافت بوده که بارها انتشار آن تاخیر داشته است سازندگان نتوانسته اند آن را در زمان مقرر عرضه کنند. نسخه اولیه این بازی اولین بار در «E3 2014» معرفی شد و یک سال بعد در سال 2015 به صورت کامل رونمایی شد و عرضه آن به سال 2..

به زودی

بازی Wolfenstein 2: The New Colossus مخصوص PS4

بازی Wolfenstein 2: The New Colossus مخصوص PS4توضیحات بازی:سری «Wolfenstein» یکی از بهترین بازی ها در سبک خود یعنی: شوتر اول شخص است که تجربه شگفت انگیزی را برای شما ارائه خواهد داد. استودیو ماشین گیمز نشان داده است که چطور می توان با پایبند بودن به ریشه ها عنوانی قدرتمند با گیم پلی خونین ..

اتمام موجودی

بازی Spider Man مخصوص PS4

بازی Spider Man مخصوص PS4توضیحات:یکی از عنوان هایی که در «E3 2016» سونی با شروعی طوفانی و قدرتمند همراه بود «Spider man» است. وظیفه ساخت و توسعه این عنوان محبوب به استودیو خوش نام اینستانمیاک گیمز واگذار شده و با وجود اینکه طرفداران توقع داشتند که تاریخ عرضه این عنوان به «E3 2017» موکول شود اما سازن..

به زودی

بازی Resident Evil 7: Biohazard مخصوص Xbox

بازی Resident Evil 7: Biohazard مخصوص Xboxمعرفی بازی:این سری Resident Evil یکی از انواع محبوب  و ریشه دار بازی ایکس باکس در بین گیمرها و محصول شرکت کپکام (capcom) است، پس از نتایج ضعیف و ناامید کننده ی عناوین قبلی، این بار با یک عنوان متفاوت و ترسناک تر از سری های قبلی ..

به زودی

بازی Resident Evil 7: Biohazard مخصوص PS4

بازی Resident Evil 7: Biohazard مخصوص PS4معرفی بازی:این سری Resident Evil یکی از انواع محبوب  و ریشه دار بازی پلی استیشن در بین گیمرها و محصول شرکت کپکام (capcom) است، پس از نتایج ضعیف و ناامید کننده ی عناوین قبلی، این بار با یک عنوان متفاوت و ترسناک تر از سری های قبلی روبه رو هس..

به زودی

بازی PES 2019 مخصوص PS4

بازی PES 2019 مخصوص PS4در میان بازی‌های کامپیوتری، سری pes در زمره ی محبوب‌ترین‌ها قرار دارد که هر ساله با ارائه نسخه های جدید طرفدارانش را شگفت زده می‌کند.انتشار نسخه جدید این مجموعه یعنی pes 2019  که مخصوص پلتفورم پلی استیشن 4 است روند رو به رشد قابل توجهی در زمینه گیم پلی داشته و تجربه فوتبا..

به زودی

بازی PES 2018 مخصوص Xbox

بازی PES 2018 مخصوص Xboxتوضیحات بازی:اگر شما زمان بچگی را به یاد داشته باشید، تمام دغدغه ی ما روزی تعطیل شدن از مدرسه بود تا شاید بتوانیم در گیم نت محل جمع شده و «Pes» یا پی اس را بازی کنیم. اولین بار در کنسول پلی استیشن با آن آشنا شدیم اما به خاطر سن کم و ژاپنی بودن منو نمی توانستیم از آن سر در بیا..

موجود نیست

بازی PES 2018 مخصوص PS4

بازیPES 2018 مخصوص PS4توضیحات بازی:اگر شما زمان بچگی را به یاد داشته باشید، تمام دغدغه ی ما روزی تعطیل شدن از مدرسه بود تا شاید بتوانیم در گیم نت محل جمع شده و «Pes» یا پی اس را بازی کنیم. اولین بار در کنسول پلی استیشن با آن آشنا شدیم اما به خاطر سن کم و ژاپنی بودن منو نمی توانستیم از آن س..

موجود نیست

بازی Need for Speed Payback مخصوص Xbox

بازی Need for Speed Payback مخصوص Xboxتوضیحات بازی: عنوان «Need For Speed» یکی از بهترین سری های ریسینگ آرکید بوده که شرکت الکترونیک آرتز آن را نشر داده است. اگر بخواهیم ازتاریخچه ی این سری بازی ایکس باکس صحبت کنیم کمتر کسی وجود دارد که عنوان «Need For Speed Most Wanted» را نشناخته و ..

به زودی

بازی Need for Speed Payback مخصوص PS4

بازی Need for Speed Payback مخصوص PS4توضیحات بازی: عنوان «Need For Speed» یکی از بهترین سری های ریسینگ آرکید بوده که شرکت الکترونیک آرتز آن را نشر داده است. اگر بخواهیم ازتاریخچه ی این سری بازی پلی استیشن صحبت کنیم کمتر کسی وجود دارد که عنوان «Need For Speed Most Wanted» را نشناخته و با آن..

به زودی

بازی Monster Hunter World مخصوص Xbox

بازی Monster Hunter World مخصوص Xboxتوضیحات:اگر طرفدار بازی های ژاپنی هستید حتما نام سری Monster Hunter را باید شنیده باشید، مانستر هانتر سالهاست که به یکی از سری های محبوب تبدیل شده و گیمرهای زیادی با یک بار تجربه آن شیفته ی فضای بازی، گیم پلی، گرافیک زیبا و هیولاهای قدرتمن..

به زودی

بازی Monster Hunter World مخصوص PS4

بازی Monster Hunter World مخصوص PS4توضیحات:اگر طرفدار بازی های ژاپنی هستید حتما نام سری Monster Hunter را باید شنیده باشید، این سری سالهاست که به یکی از سری های محبوب تبدیل شده و گیمرهای زیادی با یک بار تجربه آن شیفته ی فضای بازی، گیم پلی، گرافیک زیبا و هیولاهای قدرتمند و بی رحم بازی ..

به زودی

بازی Middle Earth: Shadow Of War مخصوص Xbox

بازی Middle Earth: Shadow Of War مخصوص Xboxداستان بازی و توضیحات:داستان بعد از پایان نسخه پیشین آغاز می شود زمانی که شخصیت بازی یعنی تایلون انتقام خود را از بلک هند (Black Hand) می گیرد،این بار در دنیای بزرگ و گسترده تر نبرد های جذاب و فتوحاتی را انجام می دهد که استودیو سازن..

اتمام موجودی

بازی Middle Earth: Shadow Of War مخصوص PS4

بازی Middle Earth: Shadow Of War مخصوص PS4داستان بازی و توضیحات:داستان  این بازی ایکس باکس بعد از پایان نسخه پیشین آغاز می شود زمانی که شخصیت بازی یعنی تایلون انتقام خود را از بلک هند (Black Hand) می گیرد، این بار در دنیای بزرگ و گسترده تر نبرد های جذاب و فتوحاتی را انجام می دهد ..

به زودی

بازی God of War 4 مخصوص PS4

بازی God of War 4 مخصوص PS4داستان بازی:چند سال بعد از کشته شدن خدایان یونان توسط کریتوس حال او در بازنشتگی به سر می برد و برای فراموش کردن گذشته ی خود، به سرزمین اساطیر اسکاندیناوی رفته تا زندگی جدیدی را شروع کند. اما پس از مرگ همسرش حال کریتوس به همراه پسرش Atreus باید از نبرد با خدایان جدید جان سا..

موجود نیست

بازی Forza Horizon 4 مخصوص Xbox

بازی Forza Horizon 4  مخصوص Xboxتوضیحات:سری «Forza» به جرات یکی از عنوان های بی رقیب و بی نظیر در سبک ریسینگ بوده و توانسته در طی این سال ها نمایش خوبی را به نمایش بگذارد. پس از موفقیت های سری قدیمی «Forza Motorsport» استودیو پلی گراند نسخه جدیدی از سری فورزا به نام «Horizon» معرفی کرد و توانست..

به زودی

بازی Forza Horizon 3 مخصوص Xbox

بازی Forza Horizon 3 مخصوص Xboxتوضیحات بازی:در نسل هفتم ما شاهد سقوط «بازی need for speed» بوده ایم، در این نسل عنوانی ریسینگ در سبک آرکید و دیگر عنوانی با این سبک وجود نداشت. پس از موفقیت های سری «Forza Motorsport» استودیو پلی گراند سری هورایزن را معرفی کرد و عنوانی جدید به خانواده «Forza..

موجود نیست

بازی FIFA 19 مخصوص PS4

بازی FIFA 19  مخصوص PS4فیفا همه ساله با ارائه یک تجربه کامل از فوتبال نظر طرفداران زیادی را به خود جلب می‌کند. fifa19  از بازی‌های ps4 بوده که تقریباً شبیه به همان fifa18 است چرا که بازی از نظر گرافیکی و سبک کلی تغییر چندانی نسبت به سال قبل نکرده، اما زمانی که وارد گیم می‎شوید با تغییرات ر..

موجود نیست

بازی FIFA 18 مخصوص PS4

بازی FIFA 18 مخصوص PS4توضیحات بازی:عنوان « FIFA» یکی از سری های قدیمی شبیه ساز فوتبال بوده که هر ساله با تولید نسخه جدید خود ارتقاء پیدا می کند. اما چرا با وجود اینکه عنوان بازی فیفا خیلی تغییر نمی کند باز هم طرفداران سری فیفا از آن زیاد استقبال می کنند؟ پاسخ آن بسیار روشن است فوتبال ..

موجود نیست

بازی Detroit Become Human مخصوص PS4

بازی Detroit Become Human مخصوص PS4توضیحات بازی:عنوان «Detroit Become Human» ساخته ی «دیوید کیج» یکی از عنوان های داستان محور بوده که به دلیل داستان سرایی و دنیا سازی ضعیفش نتوانسته به خوبی عمل کند و با وجود قدرت انتخاب چند شاخه ای بازی که یکی از نکات مثبت آن به شمار می رود باز هم نتوانسته است نمره ..

تمام شد

بازی Days Gone مخصوص PS4

بازی Days Gone  مخصوص PS4توضیحات:همانطور که می دانید سونی در مراسم «E3 2016» توانست نمایشی طوفانی و قدرتمندی را ارائه دهد. معرفی بازی هایی همچون «Death Stranding» و «God Of War» تمام منتقدان و طرفداران را شوکه کرد. در این بین عنوانی به نام «Days Gone» معرفی شد، که طرفداران بازی های آخرالزمانی و..

به زودی

بازی Darksiders 3 مخصوص Xbox

بازیDarksiders 3 مخصوص Xboxتوضیحات:در سال 2012 قبل از این که کمپانی «THQ» اعلام ورشکستی کند، مالک انواع بسیاری از بازی کنسول از جمله «Darksiders» است که توسط استودیو «ویجیل گیمز» ساخته شده و یکی بازی های پر طرفدار ماجراجویانه به شمار می رود. پس از ورشکستی کامل کمپانی این استودیو هم تعطیل شد و مدتی س..

به زودی

بازی Darksiders 3 مخصوص PS4

بازیDarksiders 3مخصوص PS4توضیحات:در سال 2012 قبل از این که کمپانی «THQ» اعلام ورشکستی کند، مالک انواع بسیاری از بازی کنسول از جمله «Darksiders» است که توسط استودیو «ویجیل گیمز» ساخته شده و یکی بازی های پر طرفدار ماجراجویانه به شمار می رود. پس از ورشکستی کامل کمپانی این استودیو هم تعطیل شد و مدتی سرن..

به زودی

بازی Battlefield 5 مخصوص Xbox

بازی Battlefield 5 مخصوص Xboxتوضیحات:بازی های شوتر اول شخص همیشه مورد توجه گیمر ها بوده و عنوان های زیادی در این سبک منتشر شده که یکی از سری های موفق عنوان «Battlefield» است. این عنوان قدیمی و ریشه دار توانسته از سال ها قبل با گیم پلی بی نظیر خود مورد توجه زیادی از گیمر ها قرار گیرد و یک دگر..

به زودی

بازی Battlefield 5 مخصوص PS4

بازی Battlefield 5  مخصوص PS4توضیحات:بازی های شوتر اول شخص همیشه مورد توجه گیمر ها بوده و عنوان های زیادی در این سبک منتشر شده که یکی از سری های موفق عنوان «Battlefield» است. این عنوان قدیمی و ریشه دار توانسته از سال ها قبل با گیم پلی بی نظیر خود مورد توجه زیادی از گیمر ها قرار گیرد و یک دگرگون..

به زودی

بازی Battlefield 1 مخصوص Xbox

بازی Battlefield 1 مخصوص Xboxتوضیحات و داستان بازی:عنوان با سابقه و ریشه دار «Battlefield 1» محصول شرکت «DICE» یکی از شوتر های اول شخص تاکتیکال بوده که از بخش آنلاین بی نظیری برخوردار است. شرکت سازنده در نسخه جدید«بازی بتلفیلد» سعی داشته بخش داستانی را رونق دهد که تا حدودی نیز موفق&nb..

به زودی

بازی Battlefield 1 مخصوص PS4

بازی Battlefield 1 مخصوص PS4توضیحات و داستان بازی:عنوان با سابقه و ریشه دار «Battlefield 1» محصول شرکت «DICE» یکی از شوتر های اول شخص تاکتیکال بوده که از بخش آنلاین بی نظیری برخوردار است. شرکت سازنده در نسخه جدید بتلفیلد سعی داشته بخش داستانی را رونق دهد که تا حدودی نیز موفق  شده است ..

موجود نیست

بازی Assassins Creed Origins مخصوص Xbox

بازی Assassins Creed Origins مخصوص Xboxداستان بازی: این سری »بازی Assassins Creed Origins مخصوص PS4 » یکی از بازی های محبوب بین گیمرها و یکی از عناوین بزرگ شرکت Ubisoft به حساب می آید. داستان این بازی ایکس باکس در مورد فردی به نام Bayek بوده که یکی از محافظان بزرگ و به نام سرزمین..

موجود نیست

بازی Assassins Creed Origins مخصوص PS4

بازی Assassins Creed Origins مخصوص PS4داستان بازی: این سری »بازی Assassins Creed Origins مخصوص PS4» یکی از انواع محبوب بازی پلی استیشن بین گیمرها و یکی از عناوین بزرگ شرکت Ubisoft به حساب می آید. داستان بازی در مورد فردی به نام Bayek بوده که یکی از محافظان بزرگ و به نام سرزمین هس..

موجود نیست

بازی Anthem مخصوص Xbox

بازی Anthem مخصوص Xboxتوضیحات:عنوان «Anthem» یکی از IP های جدید استودیو بایوویر است که با توجه به اینکه این استودیو عنوان ضعیفی بسیار کمی در کارنامه خود دارد این بازی نیز می تواند یکی از بازی های محبوب بعدی باشد. با وجود اینکه این استودیو نتوانسته با بازی «Mass Effect Andromeda» طرفداران خود را راضی..

به زودی

بازی Anthem مخصوص PS4

بازی Anthem مخصوص PS4توضیحات:عنوان «Anthem» یکی از IP های جدید استودیو بایوویر است. از آنجایی که این استودیو عنوان ضعیفی بسیار کمی در کارنامه خود دارد این بازی نیز می تواند یکی از بازی های محبوب بعدی باشد. با وجود اینکه این استودیو نتوانسته با بازی «Mass Effect Andromeda» طرفداران خود را راضی نگه دا..

به زودی

بازی A Way Out مخصوص Xbox

بازی A Way Out مخصوص Xboxتوضیحات کلی:«A Way Out» اثر «جوزف فارس» بوده و توسط استودیو «Hazelight» ساخته شده است. می توان این بازی را برترین عنوان از لحاظ داستان سرایی و بخش «co-op» دانست که با گیم پلی 10 ساعته ی خود خاطره ای جذاب و ماندگاری  را برای شما به ارمغان می آورد. بعض..

به زودی

بازی A Way Out مخصوص PS4

بازی A Way Out مخصوص PS4توضیحات کلی:«A Way Out» اثر «جوزف فارس» بوده و توسط استودیو «Hazelight» ساخته شده است. می توان این بازی کنسول را برترین عنوان از لحاظ داستان سرایی و بخش «co-op» دانست که با گیم پلی 10 ساعته ی خود توانسته است خاطره ای جذاب و ماندگاری را برای شما به ارم..

به زودی

بازی Wolfenstein 2: The New Colossus مخصوص Xbox

بازی  Wolfenstein 2: The New Colossus مخصوص Xboxتوضیحات بازی:سری «Wolfenstein» یکی از بهترین بازی ها در سبک خود یعنی: شوتر اول شخص است که تجربه شگفت انگیزی را برای شما ارائه خواهد داد. استودیو ماشین گیمز نشان داده است که چطور می توان با پایبند بودن به ریشه ها عنوانی قدرتمند با گیم پلی خونین و م..

به زودی

بازی Tom Clancys Rainbow Six Siege مخصوص Xbox

بازی Tom Clancys Rainbow Six Siege مخصوص Xboxمعرفی: Tom Clancy's Rainbow six Siege یک عنوان شوتر اول شخص تاکتیکال و آنلاین محصول شرکت Ubisoft بوده که فاقد بخش داستانی است. شرکت سازنده یعنی یوبی سافت پس از سالها عنوانی جدید از سری Rainbow را در E3 2014 معرفی کرد که مورد توجه منتقدین و گیمره..

به زودی

بازی, قیمت بازی, فروش بازی, خرید بازی, خرید آنلاین بازی, بازی در ایران, مشخصات بازی, نقد و بررسی بازی, قیمت کنسول بازی, فروش پلی استیشن, فروش ایکس باکس, قیمت ایکس باکس،فروش کنسول بازی, خرید کنسول, ایکس باکس وان, پلی استیشن 4, ایکس باکس 1, Xbox One, Xbox One یک ترابایتی, ایکس باکس وان ایکس, Play station, Xbox One X

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.