قیمت تبلت شیائومی
قیمت تبلت شیائومی
    مرتب سازی بر اساس:

کتگوری آسیاب

همیشه گفته‌اند که در امر آشپزی، ارگانیک بودن اقلام خوراکی حرف اول را می‌زند. به نظر شما اینکه خودتان ادویه‌ها، خشکبار و دانه‌های روغنی مورد نیاز برای افزودن طعمی بی نظیر به غذا را آسیاب کنید بهترست یا اینکه آنها را به صورت آماده از فروشگاه تهیه کنید؟ همانطور که می‌دانید ادویه جات و طعم دهنده‌های اسیاب شده‌ آماده به دلایل متعدد، عطر و طعم نمونه‌های آسیاب شده‌ی خانگی را ندارند. از سویی دیگر، بانوی خانه ترجیح می‌دهد که با استفاده از دانه‌ها و خشکباری که خودش اسیاب کرده، گوشه‌ای از هنر بی پایان خود در آشپزی را به نمایش بگذارد.

آسیاب یکی از لوازم خانگی ضروری آشپرخانه به شمار می‌رود که وظیفه‌ی خرد کردن مواد جامد به قطعات کوچکتر را بر عهده دارد و  می‌توان به کمک آن انواع دانه‌ها، خشکبار، ادویه جات و طعم دهنده‌ها را خرد و پودر کرد تا طعم و بوی واقعی خود را بهتر نشان دهند.

به منظور خرید اسیاب کارآمد برای بهبود فرآیند آشپزی باید نکات و موارد زیر را مد نظر قرار دهید. به طور کلی این ابزار به منظور تسریع روند پخت، فراهم آوری ادویه جات تازه و خرد کردن موادغذایی سخت و سفت بکار می‌روند که از نظر نوع عملکرد، طراحی و امکانات با یکدیگر تفاوت دارند.

تیغه‌ی آسیاب در کیفیت عملکرد این وسیله نقش به سزایی دارد. برای خرد کردن بهتر اقلام خوراکی باید از یک تیغه‌ی تیز و بادوام استفاده کرد تا دستگاه سرعت عمل رضایت بخشی را به رخ کشیده و موادغذایی را به طور منظم و مساوی اسیاب کند. علاوه بر این هرچه تعداد تیغه‌های دستگاه بیشتر باشد، شاهد کارآیی بهتری نیز خواهیم بود.

میزان قدرت هم یکی از نکات مهمی است که در خرید آسیاب تأثیر فراوانی دارد. قدرت اسیاب براساس وات اندازه گیری می‌شود. توان استاندارد برای بسیاری از آسیاب‌ها بین 150 تا 300 وات در نظر گرفته می‌شود که برای خرد کردن و پودر کردن انواع موادغذایی استفاده می‌شود. بهتر است دستگاه منتخب دارای قدرت و سرعت استاندارد و ترجیحاً قابلیت تنظیم سرعت برای کسب نتیجه‌ی بهتر باشد.

ظرفیت اسیاب نیز بستگی به میزان استفاده‌ی شما دارد؛ در صورتی که در فواصل زمانی بسیار کوتاه عمل آسیاب کردن ادویات را انجام داده و دوست ندارید آنها به مدت طولانی باقی بمانند تا عطر و بوی واقعی خود را از دست بدهند، پس نیازی به وسیله‌ای با ظرفیت زیاد ندارید، اما اگر مقدار زیادی ادویه و طعم دهنده برای مدت زمان طولانی آماده می‌کنید که تا ماه‌ها نیازی به اسیاب نداشته باشید پس باید ظرفیت آسیاب مقدار قابل توجهی باشد.

برخورداری از سوییچ ایمنی به معنای اینست که تا زمانی که تمام اجزای دستگاه در جای درست خود قرار نگرفته باشد، شروع به کار نمی‌کند. این قابلیت برای خانواده‌هایی که کودک خردسال دارند بسیار مهم است و توصیه می‌شود نمونه‌هایی که از این قابلیت بهره می‌برند را در اولویت خرید اسیاب قرار دهید.

قابلیت جداسازی قطعات آسیاب جهت شستشو امکان تمیزکاری تیغه و بقیه قسمت‌ها را به راحتی فراهم می‌کند و همچنین به طول و کیفیت کابل هم توجه کنید تا بتوانید به راحتی از این ابزار کاربردی استفاده کنید. جالب است بدانید که برخی از آنها با برخورداری از قطعات جانبی دیگر می‌توانند به صورت چندکاره نیز عمل کنند.

البته اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که برای خرد کردن دانه‌های قهوه نمی‌توان از هر گونه اسیابی استفاده کرد، زیرا ممکن است به دستگاه آسیب بزند، پس بهتر است برای این امر از آسیاب قهوه بهره بگیرید و یا اینکه از مدلی استفاده کنید که برای قهوه هم کاربرد داشته باشد.

امید داریم با در نظر داشتن نکات ذکر شده و همچنین بودجه‌ی خود بهترین خرید اسیاب را داشته و محصولی با کیفیت و ارزنده برای آشپزخانه خود به ارمغان ببرید. 

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.