فروش اف ام پلیر,خرید اف ام پلیر,قیمت اف ام پلیر اصلی,اف ام پلیر,بهترین اف ام پلیر

فروش اف ام پلیر,خرید اف ام پلیر,قیمت اف ام پلیر اصلی,اف ام پلیر,بهترین اف ام پلیر
اف ام پلیر

FM Player Bluetooth Acc Nic

اف ام پلیر بلوتوث ACC NICFM Player Bluetooth ACC NICاین محصول هم یک شارژر فندکی و هم یک «FM Player» است .با این محصول  علاوه ‌بر شارژ هم‌ زمان گوشی و تبلت داخل خودرو، می‌توانید بدون نیاز به کابل «AUX» و به ‌صورت بی‌سیم آن‌ها را به پخش خودروی خود متصل کنید. این شارژر به محل فندک خودرو متصل می‌شو..

79,000 تومان

FM Player Bluetooth GT86

اف ام پلیر بلوتوث جی تی 86FM Player Bluetooth GT86این محصول هم یک شارژر فندکی و هم یک «FM Player» است .با این محصول  علاوه ‌بر شارژ هم‌ زمان گوشی و تبلت داخل خودرو، می‌توانید بدون نیاز به کابل «AUX» و به ‌صورت بی‌سیم آن‌ها را به پخش خودروی خود متصل کنید. این شارژر به محل فندک خودرو متصل می‌شود؛..

78,000 تومان

FM Player-MS 640

اف ام پلیر ام اس 640FM Player MS 640با این محصول می‌توانید بدون نیاز به کابل «AUX» و به ‌صورت بی‌سیم آن‌ها را به پخش خودروی خود متصل کنید. این FM Player به محل فندک خودرو متصل می‌شود. کارکردن با آن راحت و از طریق بلوتوث به گوشی متصل می‌شود. از قابلیت های برتر این FM Player می توان به دارا بودن ..

24,000 تومان

فروش اف ام پلیر, خرید اف ام پلیر, قیمت اف ام پلیر اصلی, اف ام پلیر, بهترین اف ام پلیر, اف ام پلیر بلوتوث دار, FM player خرید, اف ام پلیر ماشین, اف م پلیر اصلی, اف ام پلیر
این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.