اسکوتر شیائومی,اسکوتر,خرید اسکوتر,لوازم جانبی اسکوتر,انواع اسکوتر


اسکوتر برقی تاشوی MiJia- شیائومی

اسکوتر برقی تاشوی MiJia- شیائومی Xiaomi MiJia Foldable Electric Scooter معرفی محصول: قبلا استفاده از دستگاهی که بتواند از آن به جای پیاده روی استفاده کرد که هم بتوان در انرژی و هم در زمان صرفه جویی کرد بیشتر شبیه به یک رویا بود که بسیار دور از ذهن به حساب می آمد، اما امروزه این رویا به..

2,070,000 تومان

اسکوتر برقی مدل Ninebot Mini Pro- شیائومی

اسکوتر برقی مدل Ninebot Mini Pro- شیائومی Xiaomi Ninebot mini Pro scooter معرفی محصول:  اسکوتر برقی مدل Ninebot Mini Pro-شیائومی یکی دیگر از اسکوترهای بسیار خوب شرکت شیائومی است که با استفاده از فناوری Ninebot تولید شده است. Xiaomi Ninebot mini Pro scooter دوچرخ داشته و بدون ..

بدون قیمت

اسکوتر برقی مدل Niniebot Mini- شیائومی

اسکوتر برقی مدل Niniebot Mini- شیائومی Xiaomi Ninebot mini Scooter معرفی محصول:  قبلا استفاده از دستگاهی که بتواند از آن به جای پیاده روی استفاده کرد که هم بتوان در انرژی و هم در زمان صرفه جویی کرد بیشتر شبیه به یک رویا بود که بسیار دور از ذهن به حساب می آمد. اما امروزه این رویا ب..

1,940,000 تومان

لوازم ایمنی اسکوتر ورزشی ناین بات- شیائومی

لوازم ایمنی اسکوتر ورزشی ناین بات- شیائومی Xiaomi Ninebot Mini Scooter Sports Protector Set معرفی محصول:  یکی از مهمترین مواردی که می بایست درهنگام استفاده از اسکوترها در نظر گرفت ایمنی است. شرکت شیائومی برای تامین ایمنی کاربران خودیکی از محصولات شیائومی را با نام  لوازم ایمن..

225,000 تومان

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.