مرتب سازی بر اساس:

اتو بخار سایا پارس خزر مدل تیتانیوم-Titanium

نقد و بررسی اتو بخار سایا پارس خزر مدل تیتانیوم-Titaniumاگر جزء افرادی هستید که شیک‌پوش و خوش‌لباس بودن برایتان اهمیت زیادی دارد، حتماً در خرید اتو بخار حساسیت زیادی به خرج دهید، زیرا یک اتوبخار با کیفیت نقش مهمی در آراستگی ظاهری شما دارد. از طرفی این روزها کالاهای ایرانی طرفداران زیادی دارند و..

648,000 تومان

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-P300T

معرفی اتو بخار پاناسونیک مدل NI-P300T معنای کلمه اتو در فرهنگ لغات دهخدا و معین به معنای وسیله‌ای که با آن ناراستی و چین و چروک البسه زدوده می‌شود، آورده شده است. بسیاری آن را ترکی و عده‌ای روسی می‌دانند و البته روایت‌های مختلف راجع به تاریخچه و انواع آن وجود دارد اما آن‌چیزی که مسلم است استفاده از..

به زودی

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JWT980

معرفی اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JWT980 لوازم خانگی پرچم دار به ویژه وسایل نظافت به سبب ویژگی‌های خاص و متمایز از دیگر محصولات همیشه مرکز توجه هستند و گزینه‌هایی هستند که فارغ از قیمت پتانسیل تبدیل شدن به گزینه‌ی خرید بسیاری از افراد را دارند، در واقع با هزینه بیشتر شما به امکانات منحصر به فردی..

به زودی

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JWT960

معرفی اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JWT960 بسیاری از لوازم خانگی هستند که اگر ساعات کار با آنها را به صورت سالانه حساب کنید به عدد بزرگی خواهید رسید مانند اتوبخار که اغلب ما هفته‌ای یکی دوبار به صورت میانگین از آن استفاده می‌کنیم که گاهی کار با آن از یکی دو ساعت هم فراتر می‌رود این حجم از زما..

به زودی

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW950A

معرفی اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW950Aاستفاده از لوازم خانگی این روزها به بخش جدایی‌ناپذیر زندگی تبدیل شده است و کمتر خانه‌ای هست که اینگونه وسایل در آن یافت نشود. به عبارت دیگر کارهایی که در گذشته به سختی و به صورت یدی انجام می‌گرفت، این روزها به کاری لذت بخش تبدیل شده و هر بخش به ابزاری سپرده شده ..

به زودی

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW900C

معرفی اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW900Cدر میان لوازم نظافت به طور کلی سه مدل اتو فراگیرترند و بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند: خشك، پرس و بخار، اتو خشك محدودیت دارد و کار با آن بسیار سخت است. اتو پرس که بسیار جاگیر است و در اتو کردن لباس‌های زنانه و دخترانه به دلیل ظرافت‌ها کارایی چندانی ندارد، در ا..

تمام شد

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW670

معرفی اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW670 در گذشته به دلیل ساده بودن و کم بودن امکانات خرید لوازم خانگی نیاز به اطلاعات چندانی نداشت و با آگاهی از دو سه مورد اصلی به راحتی می‌شد خرید کرد البته تنوع کم محصولات نیز در این مورد موثر بود، اما امروزه مدل‌ها و برندها آنقدر گسترده شده است که قطعاً بدون اطلاعا..

تمام شد

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW660T

معرفی اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW660T جلوه‌ی شخصیتی یک فرد ابتدا در ظاهر او به چشم می‌آید و ظاهر تمیز و آراسته همیشه از اهمیت فوق العاده‌ای برخودار بوده است. اصولاً نامرتب بودن و یا چروک بودن لباس‌ها نشان از اهمیت ندادن به پیرامون و افرادی است که با آنها در ارتباطیم به همین خاطر شاید اجداد ما به ف..

به زودی

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW650T

معرفی اتو بخار پاناسونیک مدل NI-JW650T از سال 1918، حدود یک قرن از شروع به کار پاناسونیک می‌گذرد و این کمپانی  در طول این تاریخ ثابت کرده است که کیفیت و مطلوبیت مقبول، زیبایی در طراحی و در نظر گرفتن راحتی و رضایت مشتری را همیشه سرلوحه قرار داده و هدفش را "زندگی بهتر، دنیای بهتر" تعریف کرد..

تمام شد

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-E510T

معرفی اتو بخار پاناسونیک مدل NI-E510Tزیبایی ظاهری فقط در گروه تمیزی نیست بلکه در کنار آن باید به مرتب بودن لباس‌ها توجه کرد. یکی از موارد دخیل در این مرتب بودن اتو داشتن لباس است. اتوکشی فقط مختص امروزه نیست و از چین باستان و با حرکت دادن ماهیتابه داغ تا اتوهای ذغالی که نسل اولیه اتوهای امروز به شما..

به زودی

اتو بخار پاناسونیک مدل NI-E410T

معرفی اتو بخار پاناسونیک مدل NI-E410T هرکاری قواعد خاص خود را دارد و به راحتی می‌توان با رعایت چند نکته کارهای پر مشقت و سخت را به راحت‌ترین و آسان‌ترین صورت انجام داد بدون آنکه دچار سختی شد. اتو کردن یکی از همین کارهاست که نیاز به رعایت قواعدی دارد به طور کلی از اصول اتوکشی می‌توان به استفاده از آ..

به زودی

اتو بخار پارس خزر مدل SIS501

معرفی اتو بخار پارس خزر مدل SIS501 خرید کالای ایرانی برای بسیاری دارای اهمیت بوده به ویژه در خرید لوازم خانگی برقی این نکته بسیار برجسته است. یکی از این کالا اتوبخارست که به دلیل استفاده زیاد و گاهی حتی روزمره باید نوع مرغوب آن را تهیه کرده تا از خرابی‌های احتمالی پیشگیری کرد یکی از شرکت‌‎های دارای..

تمام شد

اتو بخار پارس خزر مدل SIS411

معرفی اتو بخار پارس خزر مدل SIS411 پارس خزر از دهه 40 فعالیت خود را زیر نظر توشیبای ژاپن آغاز کرد و بعدها به صورت مستقل و با نام امروزی شروع به تولید و فروش لوازم خانگی برقی کرد که از محصولات معروف آن به چرخ گوشت، جاروبرقی و ... اشاره نمود. اگر قصد خرید بهترین اتوبخار را دارید بهترست محصولات این بر..

به زودی

اتو بخار پارس خزر مدل SIS301

معرفی اتو بخار پارس خزر مدل SIS301 به دلیل محدود بودن تولید و فروش لوازم خانگی مدرن در گذشته اغلب ما برندها و مارک‌هایی که در خانه داشتیم به یاد می‌آوریم ، یکی از لوازم خانگی باکیفیت که در خانه اغلب ایرانیان تا قبل رواج از برندهای خارجی یافت می‌شد چرخ گوشت پارس خزر بود که به کیفیت و عمر طولانی..

به زودی

اتو بخار پارس خزر مدل SI-S201

معرفی اتو بخار پارس خزر مدل SI-S201 به دلیل محدود بودن تولید و فروش لوازم خانگی مدرن در گذشته اغلب ما برندها و مارک‌هایی که در خانه داشتیم به یاد می‌آوریم ، یکی از لوازم خانگی باکیفیت که در خانه اغلب ایرانیان تا قبل رواج از برندهای خارجی یافت می‌شد چرخ گوشت پارس خزر بود که به کی..

به زودی

اتو بخار پارس خزر مدل SI-503

معرفی اتو بخار پارس خزر مدل SI-503 اتوکردن لباس‌ها از زمان بسیار قدیم رواج داشته و مدل‌های ذغالی و نقتی موید این مسئله هستند اما آنچه اهمیت دارد نه فقط خود اتو کردن  بلکه انجام آن به بهترین شکل ممکن است تا بتوانید به راحتی از خرید اتو باکیفیت لذت ببرید و کارهایتان سهولت و سرعت لازم ر..

به زودی

اتو بخار مولینکس مدل IM1541E1

معرفی اتو بخار مولینکس مدل IM1541E1 هر برندی با توجه به محصولاتی که تولید می‌کند شعار‌های خاص خود را دارد، که در واقع این شعارها اهداف این شرکت‌ها را پوشش می‌دهد. مولینیکس نیز که از معروفترين و معتبرترين کمپانی‌های توليدكننده لوازم خانگي الکترونیکی بين المللي است كه در سال 1932 در فرانسه تاسیس شده ..

به زودی

اتو بخار مولینکس مدل IM1538E1

معرفی اتو بخار مولینکس مدل IM1538E1 شاید جالب باشد بدانید که چین و چروک روی لباس فقط در ظاهر مهم نیستند ، افزون بر آن این امر باعث می‌شود در طولانی مدت الیاف لباس‌هایتان تغییر فرم داده و  مقاومت اولیه خود را از دست بدهند و علاوه بر لباسی چروک لباسی پوسیده و در معرض از بین رفتن هم داشته باشید..

به زودی

اتو بخار مخزن دار فیلیپس مدل GC9642

معرفی اتو بخار مخزن دار فیلیپس مدل GC9642 بدون شک اصطلاح اتو کشیده را شنیده‌اید که اصولاً برای آدمهای شق و رق و رسمی بکار می‌رود و گویای شخصیت و جاذبه است، شاید پر بیراه نباشد که بدانید زیبایی و آراستگی ظاهری اولین معرف شما به دیگران بخصوص در برخورد اول است، لباس مرتب و تمیز، کفش‌های واکس زده و ...

به زودی

اتو بخار مخزن دار فیلیپس مدل GC8650

معرفی اتو بخار مخزن دار فیلیپس مدل GC8650 فلیپس یک شرکت هلندی خوش آوازه درعرصه تولید لوازم خانگی مانند جاروبرقی، سرخ کن و .. بوده که با انقلاب خود در زمینه تولید انواع اتو به صورت تخصصی با تنوع و امکانات باور نکردنی خود را به محصول پرطرفدار خانواده‌ها در تمام دنیا تبدیل کرده ، مدل‌های اتوی این..

به زودی

اتو بخار فیلیپس مدل GC5037

معرفی اتو بخار فیلیپس مدل GC5037 در خرید لوازم برقی جهزیه گرچه محصولات پرچم‌دار مانند مدل‌های برتر موبایل و لپ تاب قیمت بیشتری دارند اما همیشه مرکز توجه بوده‌اند و کسانی هم هستند با علم به این موضوع ولی با این دلیل که خرید یک محصول پرچم‌دار عمر و دوام بیشتری دارد و در طولانی مدت کاربرد داشته ا..

به زودی

اتو بخار فیلیپس مدل GC4936

معرفی اتو بخار فیلیپس مدل GC4936 آنچه که برای زندگی راحت در اختیار انسان قرار گرفته بخصوص لوازم خانگی  اغلب به دو صورت معمولی و کاملاً حرفه‌ای طراحی شده و با توجه به همین ویژگی قابلیت‌ها و فناوری‌های مختلف در کالاها پیش بینی شده است. قیمت نیز با توجه به همین خصلت کم و زیاد می‌شود، در مورد ..

به زودی

اتو بخار فیلیپس مدل GC4887

معرفی اتو بخار فیلیپس مدل GC4887 لوازم برقی جهزیه بخش عمده‌ای از بازار وسایل الکترونیک را به خود اختصاص داده و کالاهای بسیاری با عنوان خانگی تولید می‌شوند که نشان دهنده توجه ویژه تولید کنندگان به این حوزه بود، کالاهایی نظیر تلویزیون، جاروبرقی، اتو و... از جمله مواردی که در خرید  در ابتدای امر ..

به زودی

اتو بخار فیلیپس مدل GC4881

معرفی اتو بخار فیلیپس مدل GC4881 امروزه آنقدر مدل‌های گوناگون و برندهای متعدد از وسایل نظافت در بازارعرضه گردیده که گاه برای خرید یک وسیله‌ی کوچک افراد دچار سردرگمی شده و در انتخاب مناسب می‌مانند. در مورد لوازم بزرگ‌تر به طور مثال لوازم برقی خانگی اعم از یخچال،  جاروبرقی، تلویزیون و ... وضعیت ..

به زودی

اتو بخار فیلیپس مدل GC4517

معرفی اتو بخار فیلیپس مدل GC4517 لوازم خانگی بخش عمده‌ای از زندگی ما را احاطه کرده‌، بخش اصلی جهزیه به شمار می‌روند و برای تشکل زندگی ضروری‌اند. اتو یکی از همین لوازم به شمار می‌رود که فقط در شکیل و آراسته کردن لباس و ظاهر بلکه برای ملحفه، پرده و ... کاربرد دارد، این کاربرد هم به طور کلی در تم..

به زودی

اتو بخار فیلیپس مدل GC3929

معرفی اتو بخار فیلیپس مدل GC3929 یک روز صبح را تصور کنید که لوازم خانگی را در اختیار نداشته باشید؛ لباس‌های شسته و اتو نشده، خانه‌ای که با جاروبرقی تمیز نشده و ... همه این موارد نشان‌دهنده‌ی این است که تولیدات این چنینی برای بهود کیفیت زندگی هستند و امروزه دیگر زندگی بدون تصور آنها غیر ممکن و ..

به زودی

اتو بخار فیلیپس مدل GC2998

معرفی اتو بخار فیلیپس مدل GC2998 اتو که یکی از اقلام اصلی خرید لوازم برقی جهزیه است که از گذشته‌های بسیار دور به وسیله‌ی ساده و سنگینی اطلاق می‌‎شد که برای رفع‌چروک مورد استفاده قرار می‌گرفت اما امروزه جنس بيش‌تر از فلز و پلاستيك  و ویژگی‌های متعدد و جالبی به آن افزوده شده، چینی‌ها، ..

به زودی

اتو بخار فیلیپس مدل GC2994

معرفی اتو بخار فیلیپس مدل GC2994 بسیاری به دنبال شیک پوش بودن و زیبایی ظاهری هستند و فکر می‌کنند با صرف هزینه بیشتر و خرید برند این امر محقق می‌شود اما باید گفت که شیک‌پوشی با رعایت چندین نکته بسیار ساده قابل دستیابی بوده؛ مواردی چون تناسب رنگ و هارمونی آن در پوشش، تمیزی و آراستگی لباس‌ها، همخ..

به زودی

اتو بخار فیلیپس مدل GC2991

معرفی اتو بخار فیلیپس مدل GC2991 تاکنون به مصائب نبود تکنولوژی فکر کرده‌اید؟ قطعاً تصورش هم غیرممکن است به طور مثل یک روز صبح که مجبور بودید شال یا پیراهنتان را اتو کنید و باید برای داغ شدن آن از ذغال استفاده کنید یا با کتری داغ چروک‌ها را برطرف کنید. هر احتمالی به ذهن خطور می‌کند از آسیب به ب..

به زودی

اتو بخار فیلیپس مدل GC2990

معرفی اتو بخار فیلیپس مدل GC2990 کوچک و بزرگ بودن هر کدام از لوازم خانگی نشان از کارآمدی و ناکارآمدی آن نیست، وسیله‌ی کوچک‌تر به طور حتم ویژگی‌های حذف شده‌ای ندارد. به طور مثال یک اتوپرس نمی‌تواند کاربرد اتوهای بخار در برطرف کردن چروک لباس‌های ظریف را داشته باشد. پس از روی ظاهر قضاوت نکنید چون..

به زودی

اتو بخار فیلیپس مدل GC1440

معرفی اتو بخار فیلیپس مدل GC1440 میزان هزینه‌ای که برای یک خرید لوازم خانگی باید صرف ‌گردد عامل مهمی  و تاثیرگذاری در انتخاب کالاست. می‌توان گفت هزینه متناسب با جیب و به دست آوردن یک کالا با امکانات درخور توجه همیشه مدنظر بازار مصرفی خواهد بود، تولیدکننده‌ای هم در میان موفق است که در مدل‌ها و ..

به زودی

اتو بخار فیلیپس مدل GC1433

معرفی اتو بخار فیلیپس مدل GC1433 لوازم خانگی جز ملزومات اصلی زندگی ما شده و اروزه انسان مدرن قادر نیست انجام بسیاری از کارهای روزمره را بدون این کالاها به پایان برساند، به همین دلیل بسیار مهم است که انتخاب و خرید کالای کارآمد نقش پر رنگی یافته و در کیفیت زندگی موثر واقع می‌گردد. در این میان مو..

به زودی

اتو بخار سایا پارس خزر مدل پلاتینیوم-Platinum

معرفی اتو بخار سایا پارس خزر مدل پلاتینیوم-Platinum خرید جهیزیه یکی از شیرین ترین اتفاقات هر زندگی به شمار می‌رود و همه سعی دارند بهترین مارک لوازم خانگی را شناسایی کرده و بعد اقدام به این کار نمایند، اما باید توجه کرد که  لزوماً خارجی بودن یک کالای به معنای داشتن کیفیت برتر نیست و حمایت از کا..

به زودی

اتو بخار سایا پارس خزر مدل پالادیوم-Palladium

معرفی اتو بخار سایا پارس خزر مدل پالادیوم-Palladium خرید اتوبخار ارزان اما باکیفیت شاید یک رویا به نظر برسد اما برندهای معتبر ایرانی در زمینه لوازم خانگی هستند که این امر را به راحتی ممکن کرده‌اند تولیدات برند سایا جز همین محصولاتند که زیر نظر شرکت پارس خزر بوده و مورد اعتماد مردم ایران از دهه 40 ش..

به زودی

اتو بخار سایا پارس خزر مدل وانادیوم-Vanadium

معرفی اتو بخار سایا پارس خزر مدل وانادیوم-Vanadium کارهای روزمره و مدامی که انجام می‌گیرد اگر با ابزار و لوازم خانگی باکیفیت انجام نپذیرد شاهد خستگی و دلزدگی خواهیم بود البته فقط به این مورد محدود نشده و سلامتی را تحت تأثیر قرار می‌دهد. به طور مثال یک جاروبرقی که مناسب طراحی نشده باشد می‌تواند دقیق..

به زودی

اتو بخار سایا پارس خزر مدل رنیوم-Rhenium

معرفی اتو بخار سایا پارس خزر مدل رنیوم-Rheniumلوازم خانگی مدرن برای سهولت در کارها روز به روز پیشرفته‌تر می‌شود و به همین دلیل است که اهمیت ویژه نیز یافته اند یک روز بدون چای ساز ، قهوه ساز، جاروبرقی و ... را تصور کنید قطعاً کارها زمان بیشتری برای انجام پذیرفتن می‌طلبد  و نتیجه هم چندان رضایت ب..

به زودی

اتو بخار با کف دیاموند نقره ای پارس خزر مدل 702

معرفی اتو بخار با کف دیاموند نقره‌ای پارس خزر مدل 702 لباس‌صاف و تمیز یکی از پارمترهای مهم در زیبایی ظاهری است به همین منظور خرید بهترین اتو که بتواند در این امر به ما کمک نماید یک انتخاب حساس و دارای اهمیت است.  پارس خزر، برند لوازم خانگی ایرانی به شمار می‌رود که فهرست کاملی از وسایل مور..

به زودی

اتو بخار با کف استیل پارس خزر مدل 601

اتو بخار با کف استیل پارس خزر مدل 601در خرید لوازم خانگی برای خرید اتو حساسیت زیادی وجود دارد زیرا وظیفه صاف و شکیل کردن لباس‌ها را برعهده دارد و چون تأثیر زیادی در ظاهر دارد بسیاری به دنبال این هستند که تا همیشه مرتب به چشم بیایند به همین دلیل کالای بادوام و کارآمد را مدنظر دارند. اگر شما جزو دسته‌..

به زودی


© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.