مرتب سازی بر اساس:

آون توستر پارس خزر مدل وستا

آون توستر پارس خزر مدل وستا یکی از ویژگی‌های مهمی که در خرید لوازم خانگی این روزها مطرح می‌شود و برای بسیاری در درجه اول اولویت و اهمیت قرار دارد زیبایی و ظاهر شکیل اینگونه کالاهاست، برندهای ایرانی هم از این قافله عقب نمانده و دست به تولید محصولاتی زده‌اند که علاوه بر کارایی دارای ظاهری مورد پسند ب..

تمام شد

آون توستر پارس خزر مدل OT-1500D

آون توستر پارس خزر مدل OT-1500D استفاده از آب گرم برای یخ زدایی و یا شعله گاز روش‌های قدیمی و منسوخی بودند زیرا زحمت فراوان داشتند و اغلب نتیجه مطلوبی هم به بار نمی‌آمد که امروزه جای خود را به ابزارهای مدرن‌تر داده‌اند و انواع توستر، ماکروویو و ... این کار را بدون کمترین دردسر و زحمتی برایتان انج..

به زودی

آون توستر سایا پارس خزر مدل Vulcan35

معرفی آون توستر سایا پارس خزر مدل Vulcan35 خرید بهترین مارک لوازم خانگی لزوماً به کشور تولید کننده یا میزان معروفیت یک برند مربوط نیست و برندهایی هستند که به صورت بومی در کشورها فعالیت می‌کنند و به واسطه تلاشی که برای هموطنان خود می‌کنند دارای بهترین کیفیت هستند و حتی موفق به کسب استاندارهای جهانی ..

به زودی

آون توستر سایا پارس خزر مدل Vulcan20

معرفی آون توستر سایا پارس خزر مدل Vulcan20 خرید لوازم خانگی نباید بدون شناخت کاربردهای هرکدام از آنها و نیازهایی که فرد دارد صورت بگیرد، تصور کنید که برای کاربری عادی و تخصصی یک لوازم آشپزخانه چندکاره بخرید که نتوانید از بعضی کارایی‌های آن استفاده کنید این به معنای دور ریختن پول است. در مورد خرید آ..

به زودی

آون توستر سایا پارس خزر مدل Vulcan10

معرفی آون توستر سایا پارس خزر مدل Vulcan10 در انتخاب نام محصولات پارس خزر و سایا قطعاً تیم تحقیقی حرفه‌ای به کار گماشته شده و این نکته از نام‎‌‌های محصولات آن مانند مدل‌های مختلف پلوپز پارس خزر از جمله کندوج، تیان و ... مشخص بود، یکی دیگر از محصولات به درد بخور در خرید لوازم جهزیه که از این قا..

به زودی

آون توستر سایا پارس خزر مدل TO-28CRKS

معرفی آون توستر سایا پارس خزر مدل TO-28CRKSعبارت " ساخت ایران " شاید یکی از تحسین برانگیزترین و غرورآمیزترین جملاتی است که چشم ما به آنها افتاده و خوانده‌ایم. در واقع هر کشوری آرزو دارد تا تولیدات خود را برندی وطنی در اختیار همگان قرار دهد و این امر جز با بالا بردن کیفیت محقق نمی‌شود. در واقع ک..

به زودی

آون توستر سایا پارس خزر مدل TO-28CRK

معرفی آون توستر سایا پارس خزر مدل TO-28CRK شباهت و نزدیکی نام برخی تولیدات در خرید لوازم خانگی گاهی  منجر به اشتباه شده و شما را از خرید کالایی با کاربری خاص که مدنظرتان بوده دور نماید  به همین دلیل بهترست قبل از اقدام به انتخاب و خرید به صورت دقیق با مدل‌های مختلف و ویژگی‌های آنها آشنا ش..

به زودی

آون توستر سایا پارس خزر مدل TO-18CRK

معرفی آون توستر سایا پارس خزر مدل TO-18CRK در خرید لوازم خانگی اگر برند مدنظر خود را انتخاب کرده‌اید این نکته را هرگز فراموش نکنید که به دلیل تنوع در محصولات موجود در بازار تنها  تفاوتی کوچک در نام مدل و یا کد کالا می‌تواند شما را از آنچه مدنظرتان بوده دورتر کند به طور مثال آون توستر سایا پارس..

به زودی

آون توستر سایا پارس خزر مدل TO -18CRKS

معرفی آون توستر سایا پارس خزر مدل TO -18CRKS خرید لوازم خانگی تولید شده توسط برندهای ایرانی و ساب برندهای متعلق به آن نظیر پارس خزر و SAYA به چندین دلیل جز اولویت‌های اولیه خرید بسیاری به شما می‌روند مواردی چون بومی بودن این تولیدات که منجر به توسعه و اشتغال جوانان می‌شود، کیفیت و تبعیت از استاندار..

به زودی


لوازم خانگی, لوازم پخت و پز, آون توستر

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.