All TV


    مرتب سازی بر اساس:

تلویزیون ال ای دی هوشمند سونی سری BRAVIA مدل W660E - سایز 49 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند سونی سری BRAVIA مدل W660E - سایز 49 اینچدر گذشته انتخاب تلویزیون کار بسیار ساده‌ای بود زیرا به عنوان یک تماشاگر صرف از این وسیله استفاده می‌کردیم و تنها یک ابزار برای پر کردن وقت فراغت و استراحت به شمار می‌آمد اما به مرور بر قابلیت‌های آنها افزوده شد و ما شاه..

5,900,000 تومان

تلویزیون ال ای دی هوشمند سونی سری BRAVIA مدل W650E - سایز 48 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند سونی سری BRAVIA مدل W650E - سایز 48 اینچیکی از دلایل بزرگ موفقیت‌های شرکت‌های امروزی همسویی شعار و عمل است، این شعارها  علاوه بر این همسو بودن باید جذابیت لازم را داشته باشند و سونی یکی از زیباترین شعارها را متعلق به خود کرده و در یک کلام ساده از لزوم خلاقیت، ساختن و پر..

5,440,000 تومان

تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل NU7900 - سایز 50 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل NU7900 - سایز 50 اینچبه صورت روزمره ما با ابزار و وسایل بسیاری در ارتباطیم، این ارتباط در محیط شهری و کاری بیشتر اتفاق می‌افتد اما آنچه در محیط داخل خانه وجود دارد متفاوت تر است. به صورت خلاصه دستگاه‌هایی هستند که با رفاه و اوقات فراغت و استراحت ما پیو..

5,750,000 تومان

تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل NU7900 - سایز 43 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل NU7900 - سایز 43 اینچعوامل زیادی در انتخاب و خرید یک کالا موثرند عواملی نظیر: آگاهی، تبلیغات، برند، قیمت و... . برند یا همان نام تجاری برای همه‌ی تولید کننده‌ها تعریف شده است و تحت عنوانی به تولید محصولات می‌‌پردازند اما آنچه مهم و ضروری است درک این نک..

4,175,000 تومان

تلویزیون ال ای دی سامسونگ مدل N5550 - سایز 32 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی سامسونگ مدل N5550 - سایز 32 اینچمیزان اعتماد و اینکه یک برند تا چه حد شناخته شده باشد تاثیر زیادی بر روی خرید مصرف کننده می‌گذارد. یکی از برندهای معتبری که این روزها در زمینه الکترونیک تبدیل به یک غول شده است شرکت کره‌ای سامسونگ است که به غیر از تلفن همراه در زمینه ..

2,090,000 تومان

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UJ670V - سایز 49 اینچ

بررسی کاملتلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UJ670V - سایز 49 اینچتلویزیون‌ها از جمله دستگاه‌هایی هستند که از قافله‌ی فناوری روز عقب نمانده وتولیدکننده‌ها پابه پای پیشرفت‌ها بر امکانات و قابلیت‌های آنها افزوده ، در یک ارزیابی کلی آنچه بسیار روشن بوده و باید به آن شاره نمود این نکته..

5,580,000 تومان

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UJ634V - سایز 55 اینچ ویژه

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UJ634V - سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UJ634V - سایز 55 اینچتا کنون  به سیر پیشرفت لوازمی که دارید فکر کرده‌اید؟ انوع جاروبرقی‌، اتوها که از سنگی تا اتوبخار و اتو پرس پیشرفت کرده‌اند و هزاران وسیله‌ی دیگر که نشان از نقش علم و تکنولوژی در سیر تکاملی آن‌ها و  تم..

7,120,000 تومان 6,950,000 تومان

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UJ634V - سایز 49 اینچ ویژه

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UJ634V - سایز 49 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UJ634V - سایز 49 اینچتا کنون  به سیر پیشرفت لوازمی که دارید فکر کرده‌اید؟ انواع جاروبرقی‌، اتوها که از سنگی تا اتوبخار و اتو پرس پیشرفت کرده‌اند و هزاران وسیله‌ی دیگر که نشان از نقش علم و تکنولوژی در سیر تکاملی آن‌ها و  ت..

5,950,000 تومان 5,500,000 تومان

تلویزیون  ال ای دی ال جی مدل LJ510V - سایز 49 اینچ ویژه

تلویزیون ال ای دی ال جی مدل LJ510V - سایز 49 اینچ

بررسی کامل تلویزیون  ال ای دی ال جی مدل LJ510V - سایز 49 اینچدنیای تلویزیون‌ها آنقدر متنوع است که همپای گوشی همراه، لپ تاپ و رایانه در حال ارائه مدل‌های گوناگون است و برای یک انتخاب درست اصولاً یک سوال اساسی به وجود می‌آید: «چه تلویزیونی بخریم؟» در پاسخ به این سوال چندی..

4,750,000 تومان 4,370,000 تومان

تلویزیون  ال ای دی ال جی مدل LJ510V - سایز 43 اینچ ویژه

تلویزیون ال ای دی ال جی مدل LJ510V - سایز 43 اینچ

بررسی کامل تلویزیون  ال ای دی ال جی مدل LJ510V - سایز 43 اینچدنیای تلویزیون‌ها آنقدر متنوع است که همپای گوشی همراه، لپ تاپ و رایانه در حال ارائه مدل‌های گوناگون است و برای یک انتخاب درست اصولاً یک سوال اساسی به وجود می‌آید: «چه تلویزیونی بخریم؟» در پاسخ به این سوال چندی..

3,900,000 تومان 3,490,000 تومان

تلویزیون ۳S خمیده ۶۵ اینچ- شیائومی

تلویزیون ۳S خمیده ۶۵ اینچ- شیائومیXiaomi Mi TV 3S Curved Surface 65  معرفی محصول:یکی دیگر از محصولات شیائومی تلویزیون است که می تواند درخانه هوشمند به سبک زندگی شیائومی جای گیرد.تلویزیون ۳S خمیده ۶۵ اینچ- شیائومی یک اثر هنری برای خانه هوشمند شیائومی است که به زیبایی در اتاق نشیمن شما ..

بدون قیمت

تلویزیون کیولد هوشمند سامسونگ مدل Q7770 - سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون کیولد هوشمند سامسونگ مدل Q7770 - سایز 55 اینچقیمت‌ها تاثیر زیادی بر روی انتخاب افراد و خریداران می‌گذارند اما همیشه عامل تعیین کننده نیستند زیرا در برخی وسایل دلیل قیمت بالا در واقع امکانات و کیفیت برتری است، که سازنده در اختیار مصرف کننده می‌گذارد. در برخی موارد و خرید برخی لواز..

بدون قیمت

تلویزیون کیولد هوشمند خمیده سامسونگ مدل Q78 - سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون کیولد هوشمند خمیده سامسونگ مدل Q78 - سایز 55 اینچمدرن بود ویژگی بارزی است که در سال‌های اخیر برای سبک زندگی و لوازمی که در آن استفاده می‌شود اطلاق می‌گردد و به همسویی زندگی با فناوری‌ها و پیشرفت‌ها اشاره دارد. در کنار مدرن واژه‌ی دیگری نیز برای شناخت لوازم زندگی و وسایل ارتباطی ب..

بدون قیمت

تلویزیون اولد هوشمند ال جی مدل C7GI - سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون اولد هوشمند ال جی مدل C7GI - سایز 55 اینچشرکت‌های مطرح جهان در یک رقابت بی‌پایان، با هدف جلب رضایت و نظر مخاطب به دنبال آن‌اند تا برترین تکنولوژی موجود را در وسایل خود به کار ببرند، امکانات و قابلت‌هایی به واسطه‌ی این تکنولوژی پدید می‌آید که آگاهی و شناخت شرط اصلی استفاده و لذت ا..

بدون قیمت

تلویزیون اولد هوشمند ال جی مدل B7GI - سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون اولد هوشمند ال جی مدل B7GI - سایز 55 اینچهر ابزاری که انسان در خدمت دارد، درجه‌بندی گوناگونی را شامل می‌شود. برخی به صورت کاملاً آماتور و برخی دیگر به صورت حرفه‌ای در ارتباط با وسایل اطراف خود عمل می‌کنند. وسایل برقی هوشمند نیز از این قائده مستثنی نبوده و شامل همین دو نوع کاربرد ..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی پاناسونیک مدل D430R - سایز 60 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی پاناسونیک مدل D430R - سایز 60 اینچانتقال صوت و تصویر دغدغه همیشگی انسان بوده و کاری است که تمام نسل‌های تلوزیون‌ انجام می‌دانند اما بحث مهم و در اصل رقابت کمپانی‌های مهم بر سر چگونگی و کیفیت این انتقال است و افزودن قابلیت‌های که تنها وجوه کارکردی آن فقط این موارد خا..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی پاناسونیک مدل D410R - سایز 49 اینچ

بررسی تلویزیون ال ای دی پاناسونیک مدل D410R - سایز 49 اینچکیفیت شرط اول انتخاب است، در هر عرصه برندی به قله‌ی محبوبیت خواهید رسید که در طول سالیان امتحان خود را پس داده باشد. درواقع کسب رضایت مشتری در تعیین کنندگی این محبوبیت عامل مهمی است، برخی کشورها در زمینه‌های خاصی صاحب قدرتند و نام یک سری از ک..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی پاناسونیک مدل D410R - سایز 43 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی پاناسونیک مدل D410R - سایز 43 اینچتکنولوژی فرآیندی کاملاً پویاست و هیچ نقطه‌ای برای ایستایی ندارد، به صورت دقیق‌تر می‌توان گفت جریانی است که انسان را هر روزه با دنیاهای جدیدی از پیشرفت‌های بشری آشنا می‌کند، سرعت این پیشرفت‌ها به قدری زیاد  است که شاید کمتر کسی ..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند پاناسونیک مدل DX650R - سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند پاناسونیک مدل DX650R - سایز 55 اینچرسانه‌ها امروزه نقش عمده‌ای در زندگی انسان ایفا می‌کنند و وسایلی که در ارتباط مستقیم با صدا و تصویر هستند طرفداران زیادی دارند، وسایلی مانند: رادیو، موبایل و البته تلویزیون. شاید جالب باشد بدانید که اولین مدل تلوزیون فقط برا..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند پاناسونیک مدل DX650R - سایز 49 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند پاناسونیک مدل DX650R - سایز 49 اینچخرید تلویزیون شاید در گذشته امری ساده به نظر می‌رسید زیرا امکانات محدود و مشترکی بین تمام برندها وجود داشت و تنها موردی که باید درباره‌ی آن فکر می‌شد میزان هزینه و اندازه‌ی آن بود، اما امروزه گسترش شرکت‌های تولید کننده، تنوع..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند پاناسونیک مدل DS630R - سایز 49 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند پاناسونیک مدل DS630R - سایز 49 اینچتاریخچه تلویزیون بسیار جذاب است. اختراع آن توسط یک نفر نبود اما به شکل امروزی با نام جان لاجی برد پیوند خورده است. او که در خانواده فقری به دنیا آمده بود در تحصیل موفق بود و مهندسی الکترونیک گرفت اما به سبب اوضاع بعد از جنگ ..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند پاناسونیک مدل DS630R - سایز 43 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند پاناسونیک مدل DS630R - سایز 43 اینچعمر هر وسیله‌ای که انسان به عنوان ابزار کار، سرگرمی و در کل زندگی استفاده می‌کند زمان محدودی است، به بیان بهتر پایان عمر هروسیله توقف، سوختن یا غیر قابل استفاده شدن نیست بلکه اگر کارایی آن به کمتر از نیمی از کارکرد اولیه برس..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند سونی مدل X7000F - سایز 49 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند سونی مدل X7000F - سایز 49 اینچابزار سرگرمی محدود به موارد خاصی نمی‌گردد و دارای تنوع بسیار زیادی است اما نکته‌ی بسیار مهمی که در مورد همه‌ی این ابزارها وجود دارد اهمیت کیفیت آنهاست، به دلیل اینکه اگر کیفیت نداشته باشند شما علاوه بر آنکه به بدترین شکل تفریح می..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند سونی سری BRAVIA مدل X8500D - سایز 65 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند سونی سری BRAVIA مدل X8500D - سایز 65 اینچساعات زیادی از زندگی ما چه به صورت انفرادی و چه با خانواده و در جمع جلوی تلویزیون و با دیدن برنامه‌های آن سپری می‌شود، بسیاری فکر می‌کردند که به زودی پایان این سلطه فراخواهد رسید و گوشی موبایل و لب تاب‌ها به سبب تنوع د..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند سونی سری BRAVIA مدل X8500D - سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند سونی سری BRAVIA مدل X8500D - سایز 55 اینچدر زمان‌هایی انسان به سرگرمی نیاز دارد تا به آن پناه ببرد و کسالتش را برطرف کند،  تفریحات و ورزش‌های مختلف تا دیدن یک فیلم یا برنامه‌ی تلویزیونی گزینه‌های مناسبی هستند. تنها لذت بردن از تفریح است که روحیه انسان را..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند سونی سری BRAVIA مدل X7500F - سایز 65 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند سونی سری BRAVIA مدل X7500F - سایز 65 اینچیکی از اصول مهم در خرید وسایل خانه توجه به فضای کافی برای استفاده از آنهاست، مهمترین چیزی که در ارتباط با تلویزیون مطرح می‌شود هم همین نکته است، قطعاً مساحت محلی که برای نصب تلویزیون در نظر گرفته‌ایم باید مناسب باشد که..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند سونی سری BRAVIA مدل W800D - سایز 50 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند سونی سری BRAVIA مدل W800D - سایز 50 اینچادراک و شناخت ما از دنیای بیرون به وسیله‌ی صدا و تصویر به دست می‌آید، روزگاری تنها منبع اطلاع از دنیای بزرگ اطراف وسایل خیلی محدودی چون رادیو و روزنامه بود اما امروزه ابزار ارتباط جمعی امکان می‌دهد در آن واحد از همه‌جای..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند سونی سری BRAVIA مدل W800D - سایز 43 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند سونی سری BRAVIA مدل W800D - سایز 43 اینچمدرن بودن و مدرن شدن جز ضروریات و ملزومات این عصر است، در واقع مقاومت در برابر این همگام شدن عقب ماندن از قافله تکنولوژی است که شاید مهم به چشم نیاید اما زندگی را در برخی موارد سخت می‌کند در واقع پیشرفت‌های تکنولوژیک و در حیطه‌ فناوری ..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند سونی سری BRAVIA مدل W650D - سایز 40 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند سونی سری BRAVIA مدل W650D - سایز 40 اینچیکی از دلایل بزرگ موفقیت‌های شرکت‌های امروزی همسویی شعار و عمل است، این شعارها  علاوه بر این همسو بودن باید جذابیت لازم را داشته باشند و سونی یکی از زیباترین شعارها را متعلق به خود کرده و در یک کلام ساده از لزوم خل..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند سونی سری BRAVIA مدل W600 - سایز 48اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند سونی سری BRAVIA مدل W600 - سایز 48اینچبرندهای معتبر و کمپانی‌های بزرگی که امروزه در بازار رقابت نامی در میان نام‌ها دارند پیشینه هرکدام از بدو تاسیس تا امروز یک داستان جالب است. حتی در مواردی شکست‌های سنگینی خورده اما منصرف نشده‌اند و با تلاش به جایگاهی که اکنون د..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل MU8990 - سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل MU8990 - سایز 55 اینچبه دنبال  برند خوش‌نام هستید؟ اگر به دنبال تاریخچه، شناخت تک‌تک محصولات و یا مطالعه درباره‌ی آن بروید، این شناخت زمان‌بر خواهد بود. تجربه در این میان نقش مهمی دارد زیرا برخی نام‌های تجاری در طول سالیان خود را ثابت کرده‌اند اما..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل MU7980 - سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل MU7980 - سایز 55 اینچامروزه در بازار محصولات الکترونیکی، اصطلاحی برای تلویزیون‌های نسل جدید مطرح شده و با آن شناخته می‌شود. Smart TV  یا تلویزیون هوشمند از همین اصطلاحاتند که متناسب با آنها نوع جدید کاربری نیز تعریف می‌شود، یعنی مخاطب این روزها دی..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل MU7980 - سایز 50 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل MU7980 - سایز 50 اینچدکوراسیون وجه مهم ظاهری هر خانه به شمار می‌رود، به همین دلیل است که دکوراسیون و ابزاری که برای بهبود وضعیت ظاهری خانه استفاده می‌گردند نقش مهمی در زیبایی دارند. در این میان ابزاری که دو وجه یعنی هم دکوری بودن و هم کاربردی بودن را د..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل MU7980 - سایز 43 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل MU7980 - سایز 43 اینچخرید بخشی از زندگی روزمره است اما در این فرآیند عوامل بسیاری دخیلند، شاید خرید کالایی که به صورت روزمره مصرف می‌کنیم نیاز به دقت زیادی نداشته باشد و بعد از یک دوره استفاده از آن و پی بردن به بی کیفیتی برند مصرفی‌مان را عوض کنیم اما..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل M6970 - سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل M6970 - سایز 55 اینچبازار رقابتی بازاری است که به نفع مردم یا همان خریداران است. در بازارهایی که بدین صورتند معمولاً برندهایی دارای ماندگاری‌اند که تجربه‌ی بیشتری دارند، شناخت کامل از مشتری خود به دست آورده‌اند و در این میان امکانات متنوع و محصولات گون..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل M5950 - سایز 40 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل M5950 - سایز 40 اینچهر کالا و محصول حس خاصی را به آدمی منتقل می‌کند و بر روحیاتش تأثیر شگرفی دارد. در این میان وسایل جمع و جور صمیمیت خاصی را منتقل کرده و به فضای خانه حالت دوست داشتنی می‌بخشند. بسیاری طرفدار اینگونه دستگاه‌ها هستند که دلایل گوناگ..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند خمیده سامسونگ مدل MU8995 - سایز 65 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند خمیده سامسونگ مدل MU8995 - سایز 65 اینچلقب تلویزیون، جعبه جادوست، شاید چون کمتر کسی در روزگار گذشته به این موضوع فکر می‌کرد که روزی بتوان تصویر متحرک بر روی صفحه‌ای را تماشا کرد یا به صورت زنده از حال مردم و اخبار نقطه نقطه جهان مطلع شد  اینگونه لقب گرفت، اما..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند خمیده سامسونگ مدل MU7995 - سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند خمیده سامسونگ مدل MU7995 - سایز 55 اینچکودکی، نوجوانی، جوانی و ... با تلویزیون پیوند خورده است. هر سنی به دنبال علایق و استفاده خاص خود از آن است؛ تماشای فیلم و سریال، موزیک گوش دادن، بازی کردن و هزاران مورد دیگر. در واقع وسیله‌ای که در هر خانه وجود دارد و تقریباً..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند خمیده سامسونگ مدل M6975 - سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند خمیده سامسونگ مدل M6975 - سایز 55 اینچبسیاری از اندیشمندان عرصه‌ی ارتباطات فراگیر شدن اینترنت، موبایل و به تبع آن شبکه‌های اجتماعی را نقطه‌ی پایان عمر و کارکرد تلویزیون می‌دانستند و معتقد بودند که دیگر گرایشی به سمت آن نخواهد بود، گرچه مدتی این حرف درست بود و تماش..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند خمیده سامسونگ مدل M6975 - سایز 49 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند خمیده سامسونگ مدل M6975 - سایز 49 اینچسامسونگ در زبان کره‌ای  به معنی سه ‌ستاره است. منظور از عدد سه در این نام، توان و بزرگی، و منظور از ستاره، جاودانگی است. امروزه گروه سامسونگ شامل مجموعه‌ای از ۸۰ شرکت است که بزرگترین مجموعه تجاری-صنعتی در کره جنوبی محسوب ..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند ال جی مدل UJ75200GI- سایز 49 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند  ال جی مدل UJ75200GI- سایز 49 اینچنیازها بخش تعیین کننده‌‌ای برای خرید به شمار می‌روند، به طور کل می‌توان گفت که در واقع نیاز ما تعیین می‌کند چه کالایی و با چه ویژگی‌هایی انتخاب کنیم. اندازه‌ی سالن محل زندگی، دستگاه‌هایی که نیاز به اتصال به ال ای دی دارند، هز..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند ال جی مدل UJ69000GI - سایز 65 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند  ال جی مدل UJ69000GI - سایز 65 اینچدر گذشته به دلیل رشد کندتر و با ریتم آرام‌‌تر تکنولوژی همگام شدن با آن به صورت یک ضرورت حس نمی‌شد و عدم انطباق با آن تاثیر چندانی در زندگی نداشت اما امروزه  همسویی با تکنولوژی به صورت یک امر مهم و تاثیرگذار تلقی می..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند ال جی مدل UJ69000GI - سایز 49 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند  ال جی مدل UJ69000GI - سایز 49 اینچتلویزیون‌ها از جمله دستگاه‌هایی هستند که از قافله‌ی فناوری روز عقب نمانده وتولیدکننده‌ها پابه پای پیشرفت‌ها بر امکانات و قابلیت‌های آنها افزوده ، در یک ارزیابی کلی آنچه بسیار روشن بوده و باید به آن شاره نمود این نکته است که ..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند ال جی مدل UJ69000GI - سایز 43 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند  ال جی مدل UJ69000GI - سایز 43 اینچدر گذشته به دلیل رشد کندتر و با ریتم آرام‌‌ترِ تکنولوژی، همگام شدن با آن به صورت یک ضرورت حس نمی‌شد و عدم انطباق با آن تاثیر چندانی در زندگی نداشت اما امروزه  همسویی با تکنولوژی به صورت یک امر مهم و تاثیرگذار تلقی می‌شو..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند ال جی مدل UJ66000GI - سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند  ال جی مدل UJ66000GI - سایز55 اینچجالب است بدانید  کلمه تلویزیون ریشه‌ی یونانی و لاتین دارد. بخش اول یعنی " تل" متعلق به یونان و به معنی دور است بخش بعدی " ویزیون" لاتین بوده و معنای دیدن و بینایی است که در واقع اشاره به رسالت اولیه تلویزیون‌ها دارد که د..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند ال جی مدل UJ66000GI - سایز 49 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند  ال جی مدل UJ66000GI - سایز 49 اینچتاکنون به سیر پیشرفت لوازمی که دارید فکر کرده‌اید؟ جاروبرقی‌های سطلی و کیسه‌ای، اتوها که از سنگی تا اتوبخار و اتو پرس پیشرفت کرده‌اند و هزاران وسیله‌ی دیگر که نشان از نقش علم و تکنولوژی در سیر تکاملی آن‌ها و  تمرکز برای..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند ال جی مدل UJ66000GI - سایز 43 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند  ال جی مدل UJ66000GI - سایز 43 اینچتا کنون  به سیر پیشرفت لوازمی که دارید فکر کرده‌اید؟ جاروبرقی‌ها، اتوها که از سنگی تا اتوبخار و اتو پرس پیشرفت کرده‌اند و هزاران وسیله‌ی دیگر که نشان از نقش علم و تکنولوژی در سیر تکاملی آن‌ها و  تمرکز برای راحتی بش..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند ال جی مدل UH95000GI - سایز 55 اینچ

بررسی کامل  تلویزیون ال ای دی هوشمند  ال جی مدل UH95000GI - سایز 55 اینچکمپانی‌های بزرگ دنیا محصولات گوناگونی را عرضه می‌‌کنند که متناسب با امکانات قیمت‌های آن‌ها نیز متغیر است، در میان انواع محصولات، ویژه‌ترین آن‌ها با نام  پرچم‌دار شناخته می‌شود، قیمت تلویزیون حرفه‌ای  به نسبت ..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند ال جی مدل LJ62000GI - سایز 43 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند  ال جی مدل LJ62000GI - سایز 43 اینچیکی از سوالاتی که در مورد تلویزیون‌ها بسیار مطرح می‌شود و پاسخگویی به آن نیاز به شناخت نسبی در مورد پیشرفت‌های تکنولوژیک دارد. در واقع این سوال است که " من چه نیازی به تلویزیون هوشمند دارم؟ " یا " خرید تلویزیون هوشمند ب..

بدون قیمت

تلویزیون ال ای دی هوشمند ال جی مدل LJ55000GI - سایز 49 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی هوشمند  ال جی مدل LJ55000GI - سایز 49 اینچهوشمند لقبی است که امروزه برای بسیاری از ابزار و وسایل در خدمت انسان به کار می‌رود، تلویزیون‌ها از این قاعده مستثنی نبوده وکمپانی‌ها در  نوع هوشمند این دستگاه سعی می‌کنند دو دنیای کاردکردهای عادی و روتین تلویزیونی ..

بدون قیمت

تلویزیون هوشمند, تلویزیون OLED, تلویزیون QLED, تلویزیون ال سی دی, تلویزیون ال ای دی, تلویزیون کیولد هوشمند, تلویزیون اولد هوشمند,

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.