قیمت تبلت شیائومی
قیمت تبلت شیائومی
    مرتب سازی بر اساس:

مایکروویو

یکی از وسایل کارآمد آشپزخانه که برای گرم کردن، کباب کردن و پختن عملکرد بسیار خوبی دارد، مایکروویو است. این لوازم خانگی  پر طرفدار در سهولت و تسریع فرآیند آشپزی بسیار کاربردی بوده و با بهره گیری از انواع برنامه‌ ها و دستورالعمل ‌ها به سفره‌ های شما تنوع بی نظیری داده و باعث صرفه جویی در وقت و انرژی شما می‌شود. بنابراین خرید مایکروویو برای کد بانوهای ایرانی هدیه‌ ی گرانبهایی محسوب می‌شود. با فروشگاه اینترنتی 19 کالا همراه باشید تا با کسب اطلاعات لازم از نکات مهم خرید این وسیله، انتخاب هوشمندانه‌ای داشته باشید. 

دستگاه مایکروویو

مایکروویو از پرتوهای الکترومغناطیسی که در قسمت مگنترون ساطع می‌شود برای حرارت دادن اقلام خوراکی استفاده می‌کند. امواج ساطع شده در واقع ملکول ‌های آب غذا را مستقیماً تحت تأثیر قرار داده و باعث تولید گرما می‌شود.

ظرفیت مایکروویو برحسب لیتر اندازه گیری شده و بیانگر اینست که چه مقدار موادغذایی را می‌توان در یک نوبت در آن طبخ کرد . ظرفیت مایکروویو به تعداد افراد خانواده و میزان استفاده کاربر بستگی دارد. اندازه‌ی مایکروویو نیز دارای اهمیت است؛ قبل از اقدام به خرید این وسیله‌ی محبوب، فضایی که در آشپزخانه می‌خواهید برای قرار دادن آن اختصاص دهید را مشخص کرده تا متوجه شوید چه گزینه‌ای برای منزل شما مناسب‌تر است.

مایکروویوها از تنظیمات زیادی نظیر برنامه پخت، پخت ترکیبی، گریل، یخ زدایی و جوجه گردان بهره می‌برند که امکان آماده سازی انواع مختلف غذاها را فراهم کرده و تجربه‌ی شیرین آشپزی حرفه‌ای را برای شما رقم می‌زند. البته هرچه مایکروویو پیشرفته‌تر باشد هزینه‌ی آن نیز بیشتر است.

قابلیت گرم نگهدارنده در مایکروویو باعث می‌شود که حتی پس از اتمام پخت غذا تا زمان سرو شدن آن گرمای غذا حفظ شود و نیازی به دوباره حرارت دادن نباشد. همچنین سیگنال اتمام پخت کاربر را از پایان این فرآیند باخبر می‌کند که یک ویژگی کلیدی برای آن به شمار می‌رود.

با استفاده از انواع مایکروویو پخت و پز سریع‌تری را تجربه خواهید کرد، ارزش غذایی مواد غذایی حفظ می‌شود و به دلیل عدم وجود آتش ایمنی بیشتری دارد. میزان هدر رفتن انرژی در این ابزار کمتر از سایر وسایل پخت و پز بوده که یکی از دلایل پرطرفدار بودن آن تلقی می‌شود.

خرید مایکروویو

هنگام خرید مایکروویو میزان توان آن را مد نظر قرار دهید. هرچه توان بیشتر باشد قدرت این ابزار در پختن و آماده سازی غذا افزایش می‌یابد، اما لازم به ذکرست که هر توان بیشتر باشد میزان مصرف انرژی بیشترست.

برای خانواده‌هایی که کودک خردسال دارند، لوازم برقی یک ریسک بزرگست زیرا ممکن است ناخواسته به فرزند دلبندتان آسیب برسد. به طور مثال امکان دارد که کودک ناگهان به سراغ مایکروویو رفته و کار دست خود بدهد. با بهره گیری از قفل کودک دیگر نگران این امر نباشید. قفل کودک باعث می‌شود زمانی که مایکروویو در حال کارست و فضای داخل آن داغ شده، تا زمانی که این قابلیت فعال است، امکان باز شدن درب آن وجود نداشته باشد.

بهره مندی از تایمر در خرید مایکروویو بسیار موثرست، زیرا این ویژگی به شما اجازه می‌دهد مدت زمان پخت و پز را تعیین کنید. بسته به نوع غذایی که می‌خواهید در فر بگذارید می توانید مدت زمان پخت را از 30 ثانیه تا 10 دقیقه انتخاب کنید.

قیمت مایکروویو

قیمت مایکروویو طیف گسترده‌ای را در بر می‌گیرد که با توجه به نوع و ظرفیت آنها متفاوت است. علاوه بر این، برخورداری از ضمانت و خدمات پس از فروش از نکات مهمیست که هنگام خرید مایکروویو باید به آن توجه داشته باشید تا در صورت خراب شدن وسیله دیگر نگران این موضوع نباشید.

هنگام خرید دستگاه مایکروویو به میزان بودجه‌ای که برای آن در نظر گرفته‌اید دقت کرده و همچنین دکوراسیون منزل را هم در این امر لحاظ کنید تا انتخاب معقولانه و هوشمندانه‌ای داشته باشید.

سوالات متداول

مایکروویوها از چه تنظیمات پیشرفته ای بهره می برند؟

مایکروویوها از تنظیمات زیادی نظیر برنامه پخت، پخت ترکیبی، گریل، یخ زدایی و جوجه گردان بهره می‌برند که امکان آماده سازی انواع مختلف غذاها را فراهم می کند

چرا استفاده از مایکروویو ایمنی بیشتری دارد؟

زیرا با آتش سروکار نداشته و از پرتوهای الکترومغناطیسی برای پخت استفاده می شود

آیا در استفاده از مایکروویو ارزش غذایی مواد غذایی حفظ می شود؟

بله زیرا ملکول های آب موادغذایی تحت تأثیر قرار گرفته و گرما تولید می کنند

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.