مرتب سازی بر اساس:

مایکروویو کرال مدل MWC-422

معرفی مایکروویو کرال مدل MWC-422مایکروویو‌ها جز لوازم آشپزخانه مدرنی هستند که این روزها در کنار اجاق گاز و لوازم پخت و پز سنتی بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند که به دلیل سرعت و سهولتی که در انجام کارها به وجود می‌آورند مهم تلقی می‌شوند و همه به دنبال خرید بهترین مایکروفر هستند. یکی از ..

تمام شد

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-ST785S

معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-ST785Sبسیاری از ما در هنگام خرید لوازم خانگی به قدرت برق در شکل گیری تکنولوژی و رفاه بیشتر فکر کرده‌ایم، در واقع رفاه مردم در این دوران ارتباط زیادی با این نیرو داشته و همه ما کمابیش در زندگی خود درگیر این ارتباط معنادار شده‌ایم، شکل اینگونه وسایل برقی در طول سا..

به زودی

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-ST651

معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-ST651نوع نیاز شما حرف اول را در خرید لوازم خانگی می‌زند، گاهی با یک وسیله ساده می‌توان کارهای خانه را انجام داد و گاهی به کالایی پیشرفته برای انجام آنها نیازست. این قاعده توسط شرکت‌هال نیز رعایت می‌شود و با توجه نوع کاربری و تکنولوژی مورد نیز طیف‌های مختلف مخاطبان دس..

به زودی

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-ST34HM

معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-ST34HMدر خرید لوازم خانگی بسیاری به ضروری بودن یا تجملی بودن کالاها توجه دارند، در مورد خرید مایکروویو هم در گذشته این حس وجود داشت که وسیله‌ای لوکس بوده و نیازی به آن نیست اما در طول سال‌های اخیر به کالایی محبوب در میان مردم به ویژه ‌خانواده‌های امروزی تبدیل شد و اح..

به زودی

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-ST342

معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-ST342پاناسونیک از برندهای قابل اعتماد در دنیاست که به واسطه فعالیت طولانی مدت و همچین تولید و فروش لوازم خانگی باکیفیت به شهرت جهانی رسید. جاروبرقی پاناسونیک، اتوبخار، تلویزیون، ساندبار و ... از جمله محصولات این شرکت می‌توان به انواع مدل‌های مایکروویو پاناسونیک&..

به زودی

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-SM332

معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-SM332خرید لوازم خانگی به ویژه لوازم آشپزخانه مدرن در زندگی امروز دارای اهمیت ویژه است شاید به دلیل اینکه از صبر و حوصله انسان مدرن کاسته شده و دلیل آن مشغله‌های متنوع‌تر و شلوغی شهرهاست. در همین راستا اجاق‌های تندپز در شکل‌های مختلف و از سوی برندهای معتبر به بازار عر..

به زودی

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-SM33

معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-SM33 خرید لوازم خانگی به ویژه ابزاری که در در تهیه و آماده سازی غذا به کار می‌رود این روزها مرکز توجه است زیرا به دلیل مشغله فراوان و زمان کم ابزار جدید سرعت مناسبی به کارها می‌بخشد. یکی از وسایلی که لزوم وجود آن این روزها در هر خانه‌ای احساس می‌شود مایکروفر به..

به زودی

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-SD681S

معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-SD681Sاصولاً خرید لوازم خانگی که ابعاد بزرگی دارند و کارایی فراوان به دلیل هزینه و ضرر و زیان در هنگام خرابی نیازمند توجه به تمام نکات است علاوه بر این عمر طولانی دارند و در صورت ناراضی بودن از ظاهر آنها تعویضشان مقرون به صرف نیست. به این دلیل گرایش به محصولات ب..

به زودی

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GF574M

معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GF574Mخرید لوازم برقی جهزیه یکی از حساس‌ترین در عین حال شیرین‌ترین اتفاقات زندگی هر کسی می‌تواند باشد، حساس به این دلیل که اولین انتخاب‌های فرد در زندگی مشترک بوده و بعد اینکه به دلیل استفاده مدام از آنها باید جنس خوب انتخاب شود تا دچار دردسر نشوند و خرابی به با..

به زودی

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GD692S

معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GD692Sلذت استفاده از تکنولوژی فقط در گوشی موبایل هوشمند و پیشرفته خلاصه نشده و امروزه شاهد این هستیم که بسیاری در خرید لوازم خانگی به دنبال فناوری‌های برتر هستند که امروزه در لوازم آشپزخانه شاهد استفاده از آن هستیم. لوازمی چون چندکاره‌ها، ماشین غذاساز جز این دست..

به زودی

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GD371

معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GD371بشر که از ابتدای خلقت به نیاز اولیه خود یعنی غذا خوردن واقف شد راه‌های مختلفی را برای این کار استفاده کرد و با کشف آتش شاهد پیدایش پخت غذا بودیم از آن زمان مدت زیادی گذشته و وسایل بسیاری جهت کمک به انسان در این مسیر اختراع شده. امروزه با اهمیت یافتن زمان شا..

به زودی

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-C784MF

معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-C784MFماکروفر در زبان محاوره و در شکل صحیح آن مایکروویو وسیله‌ایست که تنها 60 سال از اختراع آن می‌گذرد و سال‌های زیادی نیست که استفاده از آن عمومیت یافته است. شاید جالب باشد بدانید این وسیله اولین بار توسط مهندس آمریکایی پرسی اسپنسر چند سال بعد از خاتمه جنگ جهان..

به زودی

مایکروویو دکستر مدل DM-323B

معرفی مایکروویو دکستر مدل DM-323Bخرید مایکروویو یکی از ملزومات زندگی امروزست و این روزها جای خود را در خرید جهیزیه نیز باز کرده، در واقع با سرعت گرفتن زندگی بسیاری از کارها چون یخ زدایی، گرم کردن و گریل کردن به وسایلی مثل مایکروفرها سپرده شده تا سریع‌تر به نتیجه برسد، اگر شما هم به دنبال خریدار..

به زودی

مایکروویو اسماری مدل MWS-320

معرفی مایکروویو اسماری مدل MWS-320پختن غذا یکی از هنرهای بزرگ دنیاست و  لوازم آشپزخانه به این امر کمک بسیاری می‌کند. تصور کنید قرار بود با ابزار سنتی این کار را انجام دهید چقد سخت و طاقت فرسا می‌بود و اجرای بسیاری از رسپی‌ها ممکن نمی‌شد. پس با خرید لوازم خانگی مدرن و مربوط به این بخش می‌تو..

تمام شد

مایکروویو اسماری مدل MWS-280

معرفی مایکروویو اسماری مدل MWS-280پختن غذا یکی از هنرهای بزرگ دنیاست و خرید تجهیزات آماده سازی غذا به این امر کمک بسیاری می‌کند. تصور کنید قرار بود با ابزار سنتی این کارها را انجام دهید چقد سخت و طاقت فرسا می‌بود و اجرای بسیاری از رسپی‌ها ممکن نمی‌شد، پس با خرید لوازم خانگی مدرن و مربوط به این ..

تمام شد

مايكروويو پاناسونيک مدل NN-CD997S

معرفی مايكروويو پاناسونيك مدل NN-CD997Sامروزه به واسطه نقش پررنگی که ابزار و تکنولوژی در رفاه بشر دارند، وسایل گوناگونی تولید می‌شود از جمله گوشی موبایل، لوازم رفاهی و ... .  خرید لوازم خانگی مدرن هم به همین سبب اتفاق می‌افتد. رقابت اصلی در دنیای برندها هم ترغیب مخاطبان به کالا و تولی..

به زودی


لوازم خانگی،آماده سازی غذا،پخت و پز،مایکروویو

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.