تجهیزات شبکه شیائومی,شیائومی,انواع روتر,انواع تقویت کننده وای فای شیائومی


آداپتور تبدیل USB به LAN- شیائومی

آداپتور تبدیل USB به LAN- شیائومیXiaomi Ethernet Network Adapter USB- RJ45معرفی محصول: یکی از موارد استفاده از درگاه LAN این است که حفظ اطلاعات امنیتی بسیار اهمیت دارد. بنابرین زمانی که  به دلیل امنیتی نمی توان از شبکه بی سیم استفاده کرد و تنها راه، استفاده از شبکه با سیم است و یا..

62,000 تومان

تقویت کننده سیگنال وای فای نسخه 2- شیائومی

تقویت کننده سیگنال وای فای نسخه 2- شیائومیXiaomi WiFi Amplifier 2 معرفی محصول:بعد از تولید و عرضه روترهای شیائومی بسیار خوب و کاربردی که استقبال خوبی نیز از این نوع محصول شد حال این شرکت یکی دیگر از محصولات شیائومی خود را روانه بازار کرده است. تقویت کننده سیگنال وایفای نسخه 2- شیائ..

59,000 تومان

تقویت کننده سیگنال وای فای نسخه پرو- شیائومی

تقویت کننده سیگنال وای فای نسخه پرو- شیائومیOriginal Xiaomi WiFi Amplifier Proمعرفی محصول:این شرکت یکی دیگر از محصولات شیائومی خود را روانه بازار کرده است. تقویت کننده سیگنال وای فای نسخه پرو- شیائومی یکی از این مدل ها می باشد. شاید تا به حال تجربه استفاده از اینترنت ضعیف و ع..

105,000 تومان

تقویت کننده وای فای مدل Mi WiFi- شیائومی

 تقویت کننده وای فای- شیائومیXiaomi mi WiFi Amplifierمعرفی محصول:اگر شما هم از پوشش کم مودم بی سیم اینترنت خود ناراضی هستید و به دنبال راه حلی هستید که بتوانید فضای بیشتری از خانه یا محل کارتان را دارای پوشش شبکه بی سیم اینترنت (WiFi) کنید، نیاز به یک تقویت کننده WiFi دارید.بعد از تولید..

58,000 تومان

روتر با هارد 1 ترابایت- شیائومی

روتر با هارد 1 ترابایت- شیائومیXiaomi MI WiFi Wireless Router 1TB Versionمعرفی محصول:همان طور که می دانید شرکت شیائومی تاکنون نسخه های مختلفی از محصولات شیائومی از جمله انواع روترها را به بازار عرضه کرده است. از جمله این روترها می توان به روترهای وای فای شیائومی، روتر وای فای مینی ..

595,000 تومان

روتر وای فای 3 ورژن گلوبال- شیائومی

روتر وای فای 3 ورژن گلوبال- شیائومی Xiaomi Mi WiFi Router 3   معرفی محصول:همان طور که می دانید شرکت شیائومی تاکنون نسخه های مختلفی از محصولات شیائومی از جمله انواع روترها را به بازار عرضه کرده است. از جمله این روترها می توان به روترهای وای فای شیائومی..

148,000 تومان

روتر وای فای مینی USB- شیائومی

روتر وای فای مینی USB- شیائومیXiaomi USB Mini WiFi Routerمعرفی محصول:یکی دیگر از محصولات شیائومی که بسیارکاربردی هستند روتر ها می باشند، این روتر از دسته بندی  تجهیزات شبکه شیائومی  باعث تقویت سیگنال های وای فای شده و سرعت اینترنت را افزایش می دهند. این روت..

38,000 تومان

روتر وای فای مینی مدل Milllet Mini- شیائومی

روتر وای فای مینی مدل Milllet Mini- شیائومی (Xiaomi Mi Router(Millet Mini Routerمعرفی محصول: همان طور که می دانید شرکت شیائومی تاکنون نسخه های مختلفی از محصولات شیائومی از جمله انواع روترها را به بازار عرضه کرده است. از جمله این روترها می توان به روترهای وای فای شیائومی..

145,000 تومان

روتر وای فای ورژن Youth- شیائومی

روتر وای فای ورژن Youth- شیائومیXiaomi Mi WiFi Router Youth Editionمعرفی محصول:همان طور که می دانید امروزه تقریبا زندگی بدون اینترنت امکان پذیر نیست و تمام وسیله های که در خانه از آن استفاده می کنیم مثل لپ تاپ، کامپوتر و انواع دستگاه هایی از این قبیل نیاز به اینترنت دارند. یکی  از وسی..

بدون قیمت

پاورلاین وایفای- شیائومی

پاورلاین وایفای- شیائومیXiaomi Powerline WiFi Adapterمعرفی محصول:محصولات شیائومی بسیار متنوع و متناسب با نیاز کاربران از جمله تجهیزات شبکه شیائومی روانه بازار شده است، اما محصولی که کاربرد بسیار خاص و جالبی دارد پاورلاین ها هستند، این پاورلاین ها چه کاربردی دارند؟مهمترین کاربرد پاورلاین شیائومی..

245,000 تومان

حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد
Copyright (c) 2016 - 2018 19kala.com

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.