گجت هوشمند


پنکه رومیزی کد 4

پنکه رومیزی کد 4Desktop Fan Code 4معرفی محصول:یکی دیگر از لوازم جانبی دیجیتال انواع پنکه می باشد، تاکنون چندین مدل پنکه رومیزی روانه بازار شده است از جمله این مدل ها می توان به پنکه رومیزی کد 4 اشاره کرد که از ویژگیها و قابلیت های خوبی برخوردار بوده و قیمت مقرون به..

بدون قیمت

ترازو دیجیتال مدل آر تی اس 1- ریمکس

ترازو دیجیتال مدل آر تی اس 1- ریمکسDigital Scale Remax RT-S1معرفی محصول:ترازو یکی از لوازم جانبی دیجیتال مورد نیاز هر خانه هوشمند است که می توانید آن را در 19kala خریداری کنید و با استفاده آن به تناسب اندام خود آگاهانه رسیدگی کنید. این ترازو نیز یک گجت هوشمند به حساب می آید.ترازو دیجیتال ریمکس ..

95,000 تومان

قلم هوشمند قرآنی مدل S110- رضوان

قلم هوشمند قرآنی مدل S110- رضوان Rezvan- smart pen Quran S110معرفی محصول:قلم S110 دارای باتری پر قدرت 450mAH ، اسپیکر قوی، دکمه ضبط صدا،  پخش Mp3، قابلیت 3 بار تکراراست.قلم هوشمند قرآنی مدل S110- رضوان قابلیت توقف و پخش هنگام قرائت قرآن، ضبط و مقایسه صدا، حافظه قابل ارتقا تا..

135,000 تومان

پنکه رومیزی کد 2

پنکه رومیزی کد 2Desktop Fan Code 2معرفی محصول:یکی دیگر از لوازم جانبی دیجیتال انواع پنکه می باشد، تاکنون چندین مدل پنکه رومیزی روانه بازار شده است از جمله این مدل ها می توان به پنکه رومیزی کد 2 اشاره کرد که از ویژگیها و قابلیت های خوبی برخوردار بوده و قیمت مقرون به صرفه ای نیز دارد. ا..

53,000 تومان

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.