گجت هوشمند

گجت هوشمند


    مرتب سازی بر اساس:

پنکه رومیزی کد 4

پنکه رومیزی کد 4Desktop Fan Code 4معرفی محصول:یکی دیگر از لوازم جانبی دیجیتال انواع پنکه می باشد، تاکنون چندین مدل پنکه رومیزی روانه بازار شده است از جمله این مدل ها می توان به پنکه رومیزی کد 4 اشاره کرد که از ویژگیها و قابلیت های خوبی برخوردار بوده و قیمت مقرون به..

موجود نیست

پنکه رومیزی کد 2

پنکه رومیزی کد 2Desktop Fan Code 2معرفی محصول:یکی دیگر از لوازم جانبی دیجیتال انواع پنکه می باشد، تاکنون چندین مدل پنکه رومیزی روانه بازار شده است از جمله این مدل ها می توان به پنکه رومیزی کد 2 اشاره کرد که از ویژگیها و قابلیت های خوبی برخوردار بوده و قیمت مقرون به صرفه ای نیز دارد. ا..

موجود نیست

ترازو دیجیتال مدل آر تی اس 1- ریمکس

ترازو دیجیتال مدل آر تی اس 1- ریمکسDigital Scale Remax RT-S1معرفی محصول:ترازو یکی از لوازم جانبی دیجیتال مورد نیاز هر خانه هوشمند است که می توانید آن را در 19kala خریداری کنید و با استفاده آن به تناسب اندام خود آگاهانه رسیدگی کنید. این ترازو نیز یک گجت هوشمند به حساب می آید.ترازو دیجیتال ریمکس ..

موجود نیست

گجت هوشمند, خرید گجت های جالب, فروش گجت های هوشمند, خرید گجت های جالب, فروش گجت های هوشمند, خرید گجت های جدید, گجت هوشمند قرانی, گجت سلامت, گجت ورزشی, گجت های ورزشی, خرید گجت هوشمند, گجت هوشمند قیمت مناسب

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.