قیمت تبلت شیائومی
قیمت تبلت شیائومی
    مرتب سازی بر اساس:

سرخ کن


با پیشرفت تکنولوژی، مشغله‌های زندگی هم دچار پیچیدگی‌ های فراوانی و نقش افراد خانواده نیز دسخوش تغییر شد. بانوان علاوه بر خانه‌داری، انجام امور دیگری را  نیز بر عهده دارند و این کاملاً منطقیست که برای سرعت بخشیدن به آشپزی و تجربه‌ی پخت و پزی بی دردسر ، برخی لوازم پخت و پز جدید به آشپرخانه راه پیدا کنند. یکی از این محصولات، دستگاه سرخ کن بوده که بانوی خانه را از کار طاقت فرسا و زمانبر سرخ کردن راحت کرده است.  برای خرید سرخ کن باید برخی نکات را مد نظر قرار داد که در ادامه به بعضی از آنها اشاره خواهد شد. 

در واقع با استفاده از این دستگاه می‌توان مواد غذایی را سریع‌تر و در حرارت مشخص سرخ کرد. ساختار این دستگاه ساده است و عموماً از المنت حرارتی و محفظه‌ی روغن تشکیل شده است. داخل این ابزار یک سبد فلزی تعبیه شده که محل قرار دادن مواد غذایی جهت سرخ شدن است.  

خرید سرخ کن

برای اینکه خرید سرخ کن رضایت بخشی داشته باشید حتماً این محصول را متناسب با طراحی و رنگ بندی دکوراسیون آشپرخانه و سلیقه‌ی خود انتخاب کنید.

طبق روال خرید لوازم خانگی ، برای خرید سرخ کن در قدم اول انتظارات خود را مشخص کرده و براساس آن دست به انتخاب بزنید. برآورد کنید که میزان استفاده‌ی شما از این ابزار چقدر است و قرار است برای یک خانواده‌ی چندنفره مورد استفاده قرار بگیرد، سپس میزان بودجه‌ی خود را مشخص کنید و در نهایت از بین گزینه‌های پیش رو بهترین سرخ کن را برگزینید.

همچنین نوع و ظرفیت ظرف این ابزار باید متناسب با نیاز تعداد افراد خانواده باشد و به گونه‌ای باشد که قابل جداسازی و شست و شو باشد. سبد سرخ کن به صورت دستی یا آسانسوری طراحی می‌شود که مصرف کننده می‌تواند براساس کاربری خود هر یک از مدل‌ها را انتخاب کند. یک دستگاه سرخ کن مطلوب باید دارای چراغ نمایشگر باشد تا وضعیت دستگاه نظیر آماده بودن و رسیدن به درجه حرارت مناسب را به نمایش بگذارد. 

مجهز بودن به تایمر یکی از مواردیست که در هنگام خرید سرخ کن باید مورد توجه قرار بگیرد. با استفاده از تایمر می‌توان بدون نگرانی از چک کردن مداوم مواد غذایی داخل این وسیله‌ی کاربردی، مدت زمان پخت برای هر گونه غذا را انتخاب کرده و به انجام بقیه‌ی امور منزل بپردازید. سرخ کن‌ ها به منظور جلوگیری از پخش بخار و بوی حاصل از سرخ شدن از فیلتر بهره می برند که باید برای افزایش سلامت، غذا قابل تعویض و قابل شستشو باشند. 

بهره‌مندی از فاکتورهای ایمنی یکی از قابل توجه‌ترین نکات برای خرید انواع سرخ کن محسوب می‌شود. سیستم خاموش شدن خودکار یکی از این فاکتورهای ایمنی مهم است که به صورت اتوماتیک در مواقع ضروری دستگاه را خاموش می‌کند. 

توان سرخ کن میزان قدرت عملکرد آن را نشان می‌دهد که براساس وات اندازه گیری می‌شود. قدرت بیشتر به منزله‌ی سریع‌تر و بهتر برشته شدن مواد غذایی است که باید هنگام انتخاب گزینه‌ی مناسب بدان دقت فراوانی شود. طول سیم هم از نکاتی است که باید به آن توجه شود و اندازه‌ی مطلوبی داشته باشد، زیرا کیفیت کاربری را تحت تأثیر قرار می دهد. قابلیت تنظیم حرارت و ترموستات قابل تنظیم امکان انتخاب درجه حرارت دستگاه را برای کاربر فراهم می‌کند. 

اساساً بهترست برای خرید این وسیله به وزن و کیفیت ساخت آن هم دقت کنید. علاوه بر این برخورداری از پنجره دید می‌تواند یک ویژگی کاربردی برای بررسی روند سرخ شدن موادغذایی در این ابزار باشد که به شما کمک می‌کند تا به یک دید کلی از میزان زمان لازم برای برشته شدن انواع مواد غذایی برسید. 

اگر قصد خرید انواع سرخ کن دارید می‌توانید برای مشاهده‌ی مدل‌های مختلف این دستگاه به سایت اینترنتی 19کالا مراجعه کنید. 


© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.