بهداشت دهان و دندان


    مرتب سازی بر اساس:
خمیر دندان کودک مدل ژله ای با عصاره آناناس دانتا .

خمیر دندان کودک مدل ژله ای با عصاره آناناس دانتا

خمیر دندان کودک مدل ژله ای با عصاره آناناس دانتا..

5,620 تومان 4,200 تومان

خمیر دندان کودک  مدل ژله ای با عصاره توتی فروتی دانتا .

خمیر دندان کودک مدل ژله ای با عصاره توتی فروتی دانتا

خمیر دندان کودک  مدل ژله ای با عصاره توتی فروتی دانتا..

5,620 تومان 4,200 تومان

مسواک سنسوداین مدل Dents Sensibles

مسواک سنسوداین مدل Dents Sensiblesدندان‌های سفید و مرواریدی یکی از آرزوهای همه ماست شاید کامپوزیت، لمینت و ... راه حل باشند اما بهترست به جای این کارها به فکر این باشیم که با هزینه کمتر به هدفمان برسیم با تمیز کردن دهان و شستن به موقع دندان‌ها به راحتی به سفیدی و درخشش لبخندتان خواهید رسید. البته در..

17,000 تومان

مسواک جردن مدل Clean Tech

معرفی مسواک جردن مدل Clean Techدر مورد تاریخچه‌‍‌ی مسواک به شکل کنونی آن روایت‌های متعددی وجود دارد گرچه چینی‌ها اولین مخترع آن بودند اما یک زندانی انگلیسی از سال 1780 شکل رسمی و تجاری بدان بخشید «ویلیام آدیس» که  در دوران محکومیتش در زندان به دنبال راهی به منظور تمیز کردن دندان‌هایش بود یک است..

32,000 تومان

خمیر دندان کلگیت مدل Triple Action

معرفی خمیر دندان کلگیت مدل Triple Actionاین روزها به اندازه‌ای هزینه داندنپزشکی بالا رفته که بهترست با اهمیت دادن به بهداشت دهان و دندان تا جایی که ممکن است از این هزینه‌ها پیشگیری کرد. شاید به کمتر کسی به این نکته فکر کند که خرابی دندان‌ها نه فقط روی لبخند بلکه در پخش عفونت در بدن، نجویدن کامل غذا ..

21,000 تومان

خمیر دندان ذغالی دکتر راشل 100 میلی لیتر

معرفی خمیر دندان ذغالی دکتر راشل 100 میلی لیترکارپاکیزه کردن دندان‌ها ریشه تاریخی عظیم و گسترده‌ای دارد و به دوران باستان باز می‌گردد ومردم با فرهنگ‌های مختلف این کار با ابزاری متنوعی نظیر برگ نخل، چوب بامبو و ... انجام می‌دادند. اما تا کنون به دلایل این کار و اهمیت ویژه‌ی آن فکر کرده‌اید؟شاید جالب ..

14,500 تومان

خمیر دندان کلوز آپ مدل Diamond Attraction وزن 50 گرم

معرفی خمیر دندان کلوز آپ مدل Diamond Attraction وزن 50 گرمبهداشت دهان و دندان از جمله مواردیست که حفظ آن تأثیر مستقیم بر روی زیبایی دارد؛ به طور مثال با خرید بهترین خمیردندانیا مسواک مرغوب می‌توان سلامت دندان‌ها و زیبایی لبخند را تضمین کرد اما آنچه دارای اهمیت است شناخت برندهای معتبر در بازار و ویژگ..

به زودی

خمیر دندان ذغالی بنسر

معرفی خمیر دندان ذغالی بنسرراز لبخند زیبا مراقبت از دندان‌‌هاست و در واقع یک لبخند دلنشین تأثیر بسیاری در زیبایی و جذابیت افراد دارد. از طرف دیگر با توجه به اینکه هزینه‌های دندانپزشکی این روزها بسیار بالاست بهترست با  راه‌هایی نظیر خرید مسواک مرغوب، خمیردندان خوب و مواردی چون دهانشویه و نخ دندا..

به زودی

لوازم آرایشی و بهداشتی, لوازم بهداشتی, بهداشت دهان و دندان

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.