تجهیزات آرایشی


    مرتب سازی بر اساس:

پد آرایشی مک

معرفی پد آرایشی مکانجام هر کاری نیاز به ابزار تخصصی دارد در مورد میکاپ هم این قانون صدق می‌کند. برای داشتن یک آرایش یک دست انواع براش، قلمو و پدها کمک بزرگی به شمار می‌روند. یکی از مدل‌های جدیدی از ابزار که شکل زیبا و بامزه‌ای دارد و بسیار هم کاربردیست پد آرایشی تخم مرغی نام دارد، این ابزار اولین با..

10,000 تومان

ست براش آرایشی هلو کیتی .

ست براش آرایشی هلو کیتی

معرفی ست براش آرایشی هلو کیتیهلو کیتی از جمله شخصیت‌های محبوب در دنیای کارتون و انیمیشن محسوب شده که در اصل گربه نیست بلکه دختری است که در بریتانیا متولد شده و برای بسیاری از افراد شخصیتی محبوب کارتونی در نظر گرفته شده و همه این شخصیت را دوست دارند. از این رو بسیاری از شرکت های سازنده از آن برای جلب..

38,000 تومان 34,000 تومان

ست براش آرایشی هدی بیوتی .

ست براش آرایشی هدی بیوتی

معرفی ست براش آرایشی هدی بیوتیبه منظور داشتن یک میکاپ حرفه‌ای تنها خرید لوازم آرایشی مرغوب مهم نیست بلکه در کنار آن باید ابزار و تجهیزاتی که مناسب اینکارهست را تهیه کرد، به همین منظور کالاهای مختلفی تولید و به بازار عرضه شده که در زمینه استفاده از انواع محصولات چون کرم پودرها، کانسیلر، رژگونه، پرایم..

43,000 تومان 40,000 تومان

پک پد آرایشی کایلی 5 عدد

معرفی پک پد آرایشی کایلی 5 عددبه همان اندازه که خرید لوازم آرایشی اهمیت دارد باید به تجهیزات و ابزاری که برای استفاده از آنها به کار می‌برید هم اهمیت دهید، به منظور داشتن یک آرایش یک دست انواع براش، قلمو و پدها کمک بزرگی به شمار می‌روند. یکی از مدل‌های جدیدی از ابزار که شکل زیبا و بامزه‌ای دارد و هم..

20,000 تومان

ست براش آرایشی رنگی 7 عدد .

ست براش آرایشی رنگی 7 عدد

ست براش آرایشی رنگی 7 عددبدون شک انجام هر کار از ساده ترین آنها گرفته تا خلق یک اثری هنری به ابزار مناسبش نیاز دارد، انتخاب ابزار مناسب در هر کار لازم و ضروری است. میکاپ هم از این قاعده مستثنی نبوده و به ابزارهایی نیاز دارد. بدون شک برای انجام یک آرایش حرفه ای به ابزارهای متعدد آرایشی نیاز است. این ..

127,000 تومان 110,000 تومان

براش آرایشی هدی بیوتی

براش آرایشی هدی بیوتیبدون شک انجام هر کار از ساده ترین آنها گرفته تا خلق یک اثری هنری به ابزار مناسبش نیاز دارد انتخاب ابزار مناسب در هر کار لازم و ضروری است. میکاپ هم از این قاعده مستثنی نبوده و به ابزارهایی نیاز دارد. بدون شک برای انجام یک آرایش حرفه ای به ابزارهای متعدد آرایشی نیاز است. این ابزار..

33,500 تومان

براش آرایشی سویت رز مدل ماهی

معرفی براش آرایشی سویت رز مدل ماهیبدون شک انجام هر کار از ساده ترین آنها گرفته تا خلق یک اثری هنری به ابزار مناسبش نیاز دارد انتخاب ابزار مناسب در هر کار لازم و ضروری است. میکاپ هم از این قاعده مستثنی نبوده و به ابزارهایی نیاز دارد. بدون شک برای انجام یک آرایش حرفه ای به ابزارهای متعدد آرایشی نیاز ا..

20,000 تومان

پک برس و پد آرایشی مینی کوین شماره 808

معرفی پک برس و پد آرایشی مینی کوین شماره 808همه ما روی میز توالت دسته‌ای براش داریم مانند بادبزنی که اغلب جهت رژگونه زدن  به کار می‌بریم، یا قلمویی که برای سایه زدن است اما این روزها مدل جدیدی در بازار عرضه شده که قاشقی نام دارد که جایگزین مناسبی برای پدها و قلموهای قدیمی به شمار می‌رود. براش‌ه..

به زودی

ست مانیکور هوالی مدل 26017

معرفی ست مانیکور هوالی مدل 26017خدمات ناخن این روزها بسیار مورد توجه بانوان است البته منهای زیبایی رسیدگی به آنها به دلیل نقش مهمی که در سلامتی دارند حائز اهمیت است. ناخن‌ها اغلب به دلیل مسائل مختلفی از جمله آب و هوا، شستشوی زیاد، کمبود ویتامین‌ها و ... در معرض آسیب قرار می‌گیرند و حفاظت از آنها نیا..

به زودی

لوازم آریشی و بهداشتی, لوازم آرایشی, تجهیزات آرایشی

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.