آیفونتکنولوژیموبایل و تبلتهمه

طرح مفهومی از آیفون ۱۲ پرو با دوربین شش‌گانه

از رونمایی آیفون ۱۱ تا رونمایی از آیفون‌های ۲۰۱۹ زمان زیادی باقی مانده است. در طی این هفته‌ها و ماه‌ها شایعات و خبرهای زیادی پیرامون این گوشی‌ها منتشر خواهد شد. قبل از اینکه صحت این شایعات مشخص شود، قطعاً هر کسی به این فکر می‌کند که مدل‌های بعدی گوشی آیفون به چه صورت طراحی خواهند شد. اکنون یکی از جالب‌ترین پتنت‌ها از آیفون ۱۲ پرو منتشر شده که در پشت آن شش دوربین قرار دارد.

آیفون 12 پرو

تعداد شایعات پیرامون آیفون ۱۲ ماه‌ها قبل از معرفی آنها به صورت رسمی آغاز می‌شود. ابتدا شایعات، نظرات تحلیلگران و سپس خصوصیات فنی کمی از آنها که توسط برخی از نهادهای صدور گواهی فاش می‌شود منتشر شده و باعث می‌شود که در ذهن طرفداران این برند تصوراتی از این گوشی‌ها شکل بگیرد.

در یکی از جدیدترین رندر‌هایی که از گوشی آیفون ۱۲ پرو مکس منتشر شده طرحی از این گوشی را نشان می‌دهد که می‌تواند الهام بخش طراحی احتمالی آیفون ۱۲ پرو باشد.

در یکی از جدیدترین رندر‌هایی که از گوشی آیفون ۱۲ پرو مکس منتشر شده طرحی از این گوشی را نشان می‌دهد که می‌تواند الهام بخش طراحی احتمالی آیفون ۱۲ پرو باشد. این طرح در یکی از سایت‌ها و در کانال یوتیوپ منتشر شده است. این ویدئو تصویری از یک گوشی آیفون را نشان می‌دهد که در بردارنده شش دوربین در پشت است. تاکنون این تعداد دوربین در کمتر گوشی دیده شده است.

آیفون 12 پرو

این تعداد دقیقاً دو برابر تعدادی است که در آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس دیده می‌شود. اگرچه سازنده این ویدئو ظرفیت و عدد مگاپیکسل هر سنسور را به تفصیل شرح نداده، اما نشان داده است که آیفون ۱۲ پرو دارای دو دوربین اصلی، یک سنسور سه بعدی ToF، لنزهای ماکرو و سنسور ثبت عمق است.

آیفون 12 پرو

همه دوربین‌ها به صورت عمودی قرار گرفته اند. به نظر می‌رسد این دستگاه نسبت به سایر مدل‌های فعلی نازک‌تر شده‌اند. همچنین این طرح مفهومی نشان می‌دهد که برای جای دادن دوربین سلفی نیز به یک نمایشگر هول-پانچ مجهز شده است.

خاطر نشان می‌شود که این تنها یکی از طرح‌های مفهومی است که پیرامون گوشی آیفون منتشر شده و تا آن زمان فرصت زیادی باقی است و قطعاً تغییراتی در طراحی این مدل‌ها ایجاد خواهد شد. نظر شما چیست؟ به نظر شما گوشی‌های آیفون در سال ۲۰۲۰ به چه شکلی طراحی خواهند شد؟ و نقطه قوت آنها چه ویژگی خواهد بود؟ قیمت گوشی تقریبا چند است؟ نظرات خود را با ۱۹ کالامگ در میان گذارید. 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن